Skocz do zawartości

KEMPING IDEALNY - nad Bałtykiem


roadwarrior23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolego Ziomek, ten temat wcale nie jest bez sensu. Tłumacze dlaczego. Katalog kempingów który powstał to super sprawa, ale na stronach tych że kempingów nie zawsze jest informacja o wszystkim a nawet jeśli jest to niezawsze zgadza sie to z rzeczywistością. Zamysłem mojego postu nie jest torpedowanie Katalogu kempingów. Chciałem tylko w tym poscie otrzymać spis kempingów które nadają sie dla użytkowników naszego forum którzy maja dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Dopisujcie kempingi które spełniają warunki pierwszego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko w tym poscie otrzymać spis kempingów które nadają sie dla użytkowników naszego forum którzy maja dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

 

- sklep na polu lub przy wyjściu z kempingu (produkty spożywcze, alkohol)

 

 

Pewnie ten alkohol jest dla dzieci najważniejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roadwarrior23 temat jest bez sensu ponieważ na temat campów nad Bałtykiem jest już sporo napisane i założe się że za rok ktos Nowy napisze podajcie mi camp z dobrym dostepem do morza itd pomocy bo nie chce mi się szukać na forum i nawet podając mu twój temat powie tak ale mnie interesują inne kryteria niestety

Dlaczego tak piszę bo dla mnie forum ma być czytelne tak jak dla innych a katalog campów doskonale do tego się nadaje i ułatwia sprawę bo otwieram stronę i czytam rejon np.Ustka taki i taki camp i patrzę co mi oferuje itd

u ciebie tego nie będzie bo czytając ostatni post zapomnisz co było w pierwszym tak jak jest o mazurach i tak dalej i dalej

chyba że temat ma powodowac ruch na forum a to co innego i zwracam honor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przywiozłem córkę z pobytu w Dziwnówku na campingu Biały Dom. Według mnie jest dokładnie taki jaki chcesz. Co do czystości, sklepików itp - nic nie można zarzucić. Ceny mają dość wysokie - ale naprawdę warto. Ja tam wrócę. Córka nie była zachwycona ( ma 18 lat) bo była tylko jedna dyskoteka, ale tobie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

113 zł za dobe...!

Chyba powinienem był dodać jeszcze jedno kryterium - cena! Ma być rozsądna.

113 zł za dobę przeliczone dla dwóch osób dorosłych, samochód, przyczepa i prad, dziecko do 4 lat gratis to zdzierstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladam ten temat aby wyłonić kemping rodzinny, który będzie idealny. Założenia są następujące:

 

 

- miejsce przy przyczepie bądz namiocie 4-5m z każdej strony, zeby nie było tak że wychodząc z przedsionka wchodze do innego.

 

 

 

Według mnie jest dokładnie taki jaki chcesz.

 

a gdzie Ty widziałeś to miejsce wolne między przyczepą 4-5m, już nie pisze, że ma być 4 metry, ale tak, żeby wychodząc z przedsionka nie zabić się o sznurek sąsiada,

 

gdzie jest to kemping rodzinny?, kameralny, cichy, spokojny, przecież tam przyczepa stoi przy przyczepie..., człowiek na człowieku i jeszcze to, że jest w centrum miasta Dziwnówka, mega porażka

 

wjeżdżając tam, czuliśmy się tak, jak byśmy wjechali do jakiegoś zakładu produkcyjnego, gdzie turysta jest tylko produktem, który ma zostawić pieniądze, najlepiej jak to będzie euro,

 

a w ogóle Pani z recepcji powinna sobie napisać na tej rogatce: TUTAJ NIE MÓWIMY PO POLSKU! i w mojej pralce używamy tylko mojego proszku, nawet jak dzieci maja na ten jej proszek alergie...

 

nie polecam, to nie jest kemping rodzinny,

 

ps. roadwarrior, przeczytaj sobie post 19, bo mnie, mniej więcej o to właśnie w kempingu chodzi,

 

my jeździmy na kemping, co z tych twoich założeń, nawet nie będzie miał połowy, albo nawet jeszcze mniej,

a dla nas jest to kemping super, bo ma klimat, bo są fajne panie w recepcji, bo są na nim fajni ludzie, tacy, że jeżeli z jednym dzieckiem musisz jechać do szpitala, to drugim się zajmą kompleksowo i jeszcze ma to coś, przez co chce się wracać..., mozna by się rozpisywac i rozpisywać, ale po co, przecież de gustibus non est disputandum ;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, :)

może tak..., powiem jak my wybieramy kemping na wakacje,

z tego powodu, że dzieci mam alergiczne i astmatyczne, wybieramy wakacje nad polskim morzem, jak na razie li i jedynie, chociaż chodzi nam po głowie Bornholm, za 10 miesięcy zobaczymy ;)

 

jak szukaliśmy pierwszy raz kempingu na wakacje, założyliśmy, że interesuje nas:

 

1) tylko i wyłącznie kemping na zachodnim wybrzeżu, po prostu lubimy tam jeździć,

2) mała miejscowość, nie typu Niechorze czy Pobierowo, braliśmy pod uwagę: Pustkowo, Łukęcin, Pogorzelica, ostatecznie Rewal kemping Klif, z braku laku powiedzmy ;) , ale też tak, żeby do tej większej miejscowości nie było zbyt daleko, (jak się zachce iść na wypasiony obiad czy kolacje, zrobić większe zakupy, większa konkurencja niższe ceny ;) )

3) najlepiej miejscowość w lesie, a na 100 % kemping ma być w lesie,

4) bliskość do plaży do 300 m i fajnie by było gdyby kemping miał własne zejście na plaże,

5) ciepła woda pod prysznicem w cenie kempingu całą dobę!!!,

6) no i powiedzmy, umiarkowane ceny...

7) reszta plac zabaw, świetlica, etc. to przy okazji,

 

no i jeździmy do http://eth.pl/fanklu...orzelica#p16369

 

 

dla nas największy mankament tego pola: leniwe sprzątaczki, brak pralki, głośno od ulicy i jeżeli miał bym się już mocno czepiać, wejście do morza po sztormie, robi się kamieniste

Edytowane przez pmryby (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.