Skocz do zawartości

Poszukuję wąskiego kosza na śmieci


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was prośbę. Gdzie mogę kuopić niedrogi, mały, płaski kosz na śmieci, który mógłbym przymocować od środka do drzwiczek szafki pod umywalką? Ważne jest to, by był mały, a szczególnie wąski - odstawał nie wiecej niż 10-12 centymetrów od ścianki drzwiczek. Kształt (przekrój poziomy) może być taki jak na rysunku poniżej. Może być też prostokątny, ale musi być wąziutki. Wielkość - jak najmniejszy, nawet 2-3 litry. Cena znacznie poniżej 30 - 40 zł. Kosze takie już kilka razy widziałem u ludzi w domach pod zlewozmywakami. Niestety, było to jakiś czas temu i nie pamiętam już kogo o nie pytać.

 

Czerwony kolor to kształt widziany z góry, a brązowy to drzwiczki szafki.

post-2788-0-64546300-1314019982_thumb.jpg

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy wygląda ciekawie, ale ma poważną wadę, brakuje mu klapy zakrywającej kosz, przez co do śmietnika swobodnie dostawałyby się muchy, muszki octówki, osy itp. Bo masz na myśli chyba taki koszyk?

post-2788-0-40735200-1314080548_thumb.jpg

Tym bardziej, że w moim przypadku owady będą miały do niego dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten worek od góry należy zatykać jakąś klapą, jak to w większości koszy bywa...

Idealne rozwiązanie byłoby takie: http://allegro.pl/ko...1776182156.html

ale ten z przesyłką kosztuje ponad 80 zł. Ja szukam czegoś znacznie tańszego.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczesniej pisalem o czyms takim:

http://allegro.pl/ko...1774054445.html

 

a znalazlem jeszcze cos takiego:

http://allegro.pl/ek...1778786932.html

 

 

Tylko co ty chcesz do niego zmeiscic, przecierz to sa bardzo małe pojemniki

Edytowane przez cichy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z koszy zaproponowany przez Ciebie, jest za gruby, ma 15 cm i się w moim przypadku nie zmieści, a jak pisałem ja szukam takiego max 10-12 cm grubości. Drugi z kolei jest nietrwały (papierowy). Zaś co do wykorzystania, to sytuacja wygląda tak, że w przyczepie mam duży kosz (30 - 40 litrów), ale niewygodnie się do niego wrzuca śmiieci (jest dość mocno schowany i nie zabardzo mam gdzie go postawić, by smiki go nie przewróciły). A że mamy małe dzieci, co kilka minut trafi się jakiś mały smieć. I dlatego chcę zamontować w wygodnie otwieranej szafce drugi, wąski kosz - bo tylko taki się tam zmieści. Po napełnieniu go, jego zawartość bedę przekładał do tego wiekszego, ale robił to bede nie 30 razy dziennie, tylko najwyżej 2 - czy 3 razy. Dlatego szukam kubła małego - kilku litrowego, ale wąskiego, dającego się przytwierdzić do drzwiczek; oczywiście kosza z pokrywką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zadzwon do firmy co obrabiaja tworzywa sztuczne... zrobia ci z plexi taki dokladnie jak chcesz... biala plexi bedzie fajnie wygladac a wymiary bedziesz mial co do cm

 

powinien kosztowac nie wiecej niz 50zł - moze drogo ale bedzie dokladnie taki jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś : Ma pokrywe z zawiasami na ramce która przytrzymuje worak na śmieci. Nie mam przyczepy " pod ręką " ale wymiar chyba odpowiedni.

IKEA - pojemnik "LATTSAM" na pieluchy .chusteczki cena niecałe 20zł.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/childrens_ikea/18701/

post-6371-0-61037100-1314115237_thumb.jpg

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego.

Zajmuje mało miejsca, wiesza się reklamówki różnych rozmiarów, można w razie potrzeby segregować śmieci - bez problemu mieszczą się 2-3 reklamówki. A do tego jest gdzie trzymać reklamówki na zapas.

 

Kupiłem to o ile dobrze kojarzę w sklepie Kena coś za około 20zł. Próbowałem odnaleźć w necie oferty, ale nie potrafię :niewiem:

 

Ogólnie polecam to rozwiązanie - proste i wygodniejsze od kosza. Do kosza włożysz jedną plastikową butelkę i miejsca niewiele zostaje. Tu reklamówka łatwiej dostosowuje się do zawartości.

post-8-0-80930900-1314116677_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.