Skocz do zawartości

Pierwszy sprzęcik małżeński :)


JOJO79

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mając żadnego pojęcia o przyczepkach postanowiliśmy z żoną zakupić przyczepke. Miała to być niewiadow n126e już byliśmy umówieni na oglądanie i zakup ale w ostatniej chwili znalazłem inny model który pojechałem oglądnąc. Nigdy wcześniej nawet nie byłem w środku żadnej przyczepki, ale po wejściu okazała się całkiem przyjemna. Wieczorem pojechaliśmy z żoną i teściami i zapadła decyzja o zakupie. I w ten właśnie sposób staliśmy się posiadaczami tej właśnie przyczepki. Zamieszczam kilka fotek które wykonałem telefonem. Mam nadzieje że stare wilki napiszą swoje zdania na temat tej przyczepki :)

post-7851-0-92046300-1313686609_thumb.jpg

post-7851-0-25351100-1313686619_thumb.jpg

post-7851-0-63393500-1313686627_thumb.jpg

post-7851-0-84571500-1313686636_thumb.jpg

post-7851-0-14957500-1313686647_thumb.jpg

post-7851-0-86640900-1313686658_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa konstrukcja :hmm:. Na fotkach wygląda całkiem nieźle jak na swój chyba nie najmłodszy wiek.

Życzę samych udanych wyjazdów i zadowolenia z nowego nabytku.

Wrzuć jeszcze trochę zdjęć lepszej jakości.

Pozdrawiam :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam napewno bo chodze tam co chwile po byle co wkońcu to pierwsza przyczepka :) i wielka radośc. Niestety wyjazd nią będzie dopiero w przyszłe wakacje bo urlop sie skończył. Chyba że jeszcze na jakiś weeken się uda wyskoczyć. Wszystko przedemną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak ja, po zakupie pierwszej przyczepy wiosną ubiegłego roku, wychodziłem z domu pod byle pretekstem, żeby zajrzeć do przyczepy. A nóż coś jest do poprawienia lub naprawienia. Teraz po kilku wyjazdach już mniej, ale jeszcze się zdarza. Cieszcie się z nabytku i życzę zadowolenia. Pozdrawiam z Pyrzyc z zachodniopomorskiego. Do zobaczenia w trasie lub na odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomysł odważny ale chcieliśmy ją oglądnąć w większym gronie bo samemu to kiepsko. Jakbym się przypalił to by nic nie pomogło a tu przynajmniej było kilka osób aby mi z głowy ją wybić

 

Gratulacje. Mamy przyczepkę Kipa i jest bardzo podobna do Waszej.:skromny:

 

Przeglądnołem wasze fotki faktycznie dosyc podobna. Pozdrawiamy :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, a wyjazd weekendowy jak najbardziej wskazany przed dłuższym żebyście zobaczyli co ewentualnie Wam brakuje i co trzeba jeszcze zabrać następnym razem ze sobą :-)

I nie zapomnij osobnego trójkąta ostrzegawczego wrzucić do niej na wypadek jakiejś kontroli :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, a wyjazd weekendowy jak najbardziej wskazany przed dłuższym żebyście zobaczyli co ewentualnie Wam brakuje i co trzeba jeszcze zabrać następnym razem ze sobą :-)

I nie zapomnij osobnego trójkąta ostrzegawczego wrzucić do niej na wypadek jakiejś kontroli :policja:

Dzięki za rade bo tego nie wiedziałem. Mam akurat jeden luzny to wrzuce go zaraz do środka :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.