Skocz do zawartości

Pierwszy sprzęcik małżeński :)


JOJO79

Rekomendowane odpowiedzi

hej, my tez mamy ottena ale bez wc - chyba jest nas juz dwoje na tym forum z taką marka , gratulujemy zakupu :hej:

 

Super że trafił się ktoś kto też ma OTTENA myśleliśmy że jesteśmy jakimiś odmieńcami. To jak tylko bez WC to niewielka różnica :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano niewielka, troche inny rozkład wewnątrz ale ogólnie gabarytowo chyba taka sama - zdjęcia w mojej galerii do porównania :thank:

 

 

Oglądnołem fotki faktycznie troszke inne jest rozmieszczenie środka bo lodówka jest koło zlewu i kuchenki u was a u mnie jest naprzeciwko szafy. Widze że macie przedsionek na fotkach u nas niestety brak. Musze coś skombinowac albo uda mi się gdzieś kupić albo będe musiał uszyc. Pozdrawiam :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Macie tyle fajnych pól w okolicy, że wekendowe wyjazdy we wrześniu są wskazane.

Będziesz wiedział jak ją dopasować pod siebie na przyszły sezon.

Do zobaczenia na szlaku.:biwak:

 

 

Jeśli chodzi o pola to jeszcze nie bardzo się orientuje ale powoli studiuje i coraz więcej się ucze czytając forum. Bardzo fajnie że ktoś wymyślił takie forum bo dla osób które zaczynaja swoją pierwszą przygode z przyczepka można sie wiele nauczyc jak i rozwiązac niektóre awarie za pośrednictwem członków tego forum.

 

 

Pozdrawiam z KRK do zobaczenia :przyczepa: kiedyś gdzieś w POLSCE :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa konstrukcja :hmm:. Na fotkach wygląda całkiem nieźle jak na swój chyba nie najmłodszy wiek.

Życzę samych udanych wyjazdów i zadowolenia z nowego nabytku.

Wrzuć jeszcze trochę zdjęć lepszej jakości.

Pozdrawiam :hej:

 

 

Zrobiłem jakieś fotki więc wrzucam je tak jak obiecywałem :skromny:

 

Zastanawiam się tylko czy w tym WC nie dorobić prysznica bo jednak nie zawsze będziemy na kempingach czasem na dziko więc fajnie było by się jakoś opłukać :niewiem: . Brodzik znalazłem i zmieści mi się tam reszte obłoże wykładziną PCV i powinno być OK co o tym sądzicie ???

post-7851-0-45391400-1313831904_thumb.jpg

post-7851-0-85721200-1313831919_thumb.jpg

post-7851-0-62193200-1313831928_thumb.jpg

post-7851-0-99930200-1313831939_thumb.jpg

post-7851-0-37474600-1313831949_thumb.jpg

post-7851-0-51392700-1313831962_thumb.jpg

post-7851-0-14337500-1313831970_thumb.jpg

post-7851-0-84877800-1313831978_thumb.jpg

post-7851-0-27428200-1313831987_thumb.jpg

post-7851-0-13261800-1313832002_thumb.jpg

post-7851-0-39946800-1313832017_thumb.jpg

post-7851-0-90610000-1313832030_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy w tym WC nie dorobić prysznica bo jednak nie zawsze będziemy na kempingach czasem na dziko więc fajnie było by się jakoś opłukać :niewiem: . ???

 

Ja mam oryginalny brodzik z prysznicem i myślałem że to jest super sprawa ale go do tej pory jeszcze nie używałem i raczej nie będę używał - tylko w razie braku innej możliwości smirk%281%29.gif.

Kupiłem prysznic solarny za parę zeta i to awaryjnie wydaje misę lepsze rozwiązanie.

Nie paprze w cepce i mam sucho w razie potrzeby skorzystania z kibelka :piwko: .

Oczywiście rób jak uważasz i nie przejmuj się za bardzo opiniami innych :hej:.

 

Zrobiłem jakieś fotki więc wrzucam je tak jak obiecywałem :skromny:

 

A cóż to za wentylatorek masz w szafie ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalny brodzik z prysznicem i myślałem że to jest super sprawa ale go do tej pory jeszcze nie używałem i raczej nie będę używał - tylko w razie braku innej możliwości smirk%281%29.gif.

Kupiłem prysznic solarny za parę zeta i to awaryjnie wydaje misę lepsze rozwiązanie.

Nie paprze w cepce i mam sucho w razie potrzeby skorzystania z kibelka :piwko: .

Oczywiście rób jak uważasz i nie przejmuj się za bardzo opiniami innych :hej:.

 

 

A cóż to za wentylatorek masz w szafie ? :hmm:

 

Wentylatorek już był jak ją kupiłem i nie tylko w szafie ale i w WC również te dwa łączą się razem przy suficie w szafie i wychodzą do komina na dachu cepki są na 220V, dodatkowo poprzedni właściel zamontował obok szafy i w WC grzejniki elektryczne chociaż mam ogrzewanie gazowe wmontował mi radio z głośnikami i Voltomierz z Amperomierzem plus jakiś przełącznik obok szfy tak że wszystko widze co się dzieje z akumulatorem jak i z pobieraną energią 220V. Bajery dorobił i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.