Skocz do zawartości

Pytanie o przyczepę


Tombr

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby sprawdzała się moja teza którą potwierdza Alternativ Ausführung w odpowiedzi Dilera?

 

a co to znaczy po Polsku ?

 

Chyba wiem o co chodzi a dokładniej dealer przysłał mi widok z góry jak wygląda układ i tam łazienka nie jest wyposażona w kabinę prysznicową i jest inny układ mebli oraz toaleta w innym miejscu .

Edytowane przez Tombr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:pupa: mam 0 i dalej nie wiem co to oznacza :bzik:

 

Broń Boże nie chciałbym głupiego z Ciebie robić ale.... może zrobiłeś tak jak ja. Spojrzałem na tabliczkę, policzyłem i też 0. Potem się okazało że źle liczyłem, bo pierwsze trzy litery nie były wybijane ale nadrukowane i ich nie policzyłem. Tak więc "zero" było de facto 13-te, a na dziesiątym była "czwórka" jaj się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay - bankowo na 10 miejscu jest 0

 

Poszperałem trochę w necie i właściwie nic nie znalazłem. Owszem podobne problemy miał ktoś z motocyklem Suzuki, ktoś z Hondą Civic, ale oni tez nie wiedzą dlaczego mają "zero" i nikt im tego wytłumaczyć nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak jak niektóre koncerny pozmieniały sobie 9 cyfrę kodu vin (cyfra kontrolna zgodności całego kodu) i zamieniły pozycję 9 na 10 (w cyfrze kontrolnej występuje 0) a cyfra rocznikowa znajduje się na pozycji 9 . Nie wiem czy tak być może ale kto ich tam wie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek głupa sytuacja się robi.. Przyczepa została sprowadzona z Niemiec i zarejestrowana przez naszą firmę w Polsce. Nie prowadziłem nigdy tak rozległego dochodzenia- najważniejsza jest zgodna dokumentacja i numer VIN na ramie. Sporo użytkowników czytając powyższe posty może dojść do wniosku, że nasza firma celowo wcisnęła Tobie jakiś bubel. Jako, że jesteś naszym przyjacielem (i bliskim sąsiadem) nie rozumiem dlaczego po prostu nie wpadniesz na kawkę wyjaśnić na czym polega problem:)

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon ale to nie o to chodzi . Przecież ja nic nikomu nie wypominam . Założyłem ten temat bo nie umiałem w internecie znaleźć mojego modelu przyczepy . Dzięki dealerowi po nr.VIN dowiedziałem się co i jak . Słuchaj Szymon , ja nigdy nic złego bym na Was nie powiedział , a co się z tym wiąże polecam i będę polecał innym użytkownikom przyczep i kamperów , ponieważ Jestescie solidną firmą z doswiadczeniem oraz odpowiednim zapleczem technicznym . Powiem więcej - jesli miałbym kupić nowy sprzęt to i tak do Was przyjdę . I w tym miejscu chciałbym zakończyć swój temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon jest tak jak mówiłes że przyczepa stala u dealera przez półtora roku ąż ją kupił pierwszy własciciel i zarejestrował ją w 2006 r. Błąd w DR wynika ewidentnie z WK - nie chciało Im się szukać i wpisali co Im pasowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon ale to nie o to chodzi . Przecież ja nic nikomu nie wypominam . Założyłem ten temat bo nie umiałem w internecie znaleźć mojego modelu przyczepy . Dzięki dealerowi po nr.VIN dowiedziałem się co i jak . Słuchaj Szymon , ja nigdy nic złego bym na Was nie powiedział , a co się z tym wiąże polecam i będę polecał innym użytkownikom przyczep i kamperów , ponieważ Jestescie solidną firmą z doswiadczeniem oraz odpowiednim zapleczem technicznym . Powiem więcej - jesli miałbym kupić nowy sprzęt to i tak do Was przyjdę . I w tym miejscu chciałbym zakończyć swój temat .

 

Wiem, że nie wypominasz i nigdy bym Ciebie o to nie posądzał ;) Po prostu nie chciałbym, żeby inni użytkownicy (pobieżnie znający problem i nasze przyjacielskie relacje) źle ocenili naszą firmę.

W razie jakichkolwiek dwuznacznych sytuacji najlepiej pisać do autoryzowanych delaerów danej marki. Jeden email rozwiewa wszelkie wątpliwości:)

 

Pozdrawiam i opóźnione wszystkie najlepszego Tomek!:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.