Skocz do zawartości

Pytanie o przyczepę


Tombr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jednak 2004 rok.

 

Skąd nieścisłość w DR?

 

Co do modelu "570" to miałem takie przypuszczenia, że to może być 510 - literówka? działanie świadome?. Nawet miałem Ci pisać żebyś zmierzył budkę wewn. Z tego co pamiętam to oznaczenie w Dethlefsach powinno wskazywać na długość wnętrza przyczepki.

 

 

BTW

 

Gdzie kupowałeś budę ?

 

Sorki...już doczytałem...chyba musicie sobie sprawę z TransaM wyjaśnić...

Edytowane przez jacekwwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic z TransaM wyjaśniać nie muszę bo z budki zadowolony jestem :-D . A nieścisłości mogły wynikać z zapisu nr Vin - na początku jest EL3 dlatego tak w DR wpisane a 570 to faktycznie literówka musi być :-)

Co do roku produkcji to taki widnieje w VIN-ie na poz. 10-tej , a że wpisana data 1-szej rej. 2006 - to to przecież mogło tak być że u dealera stała 2 lata zanim ktoś ją kupił dlatego w DR widnieje 2006 .

Edytowane przez Tombr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widnieć nie powinno :czerwona: bo 1 rejestracja a produkcja to dwie rózne bajki, co jesli przez dwa lata był lifting lub zmiana modelu ? nieświadomy kupuje bude 2006 a tu zonk.

Podobnie jest z Hobby naciągają 2002 na 2003 a w 2003 były już zmiany konstrukcyjne nie lifting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widnieć nie powinno :czerwona: bo 1 rejestracja a produkcja to dwie rózne bajki, co jesli przez dwa lata był lifting lub zmiana modelu ? nieświadomy kupuje bude 2006 a tu zonk.

Podobnie jest z Hobby naciągają 2002 na 2003 a w 2003 były już zmiany konstrukcyjne nie lifting.

 

dokladnie... ja mam rok produkcji i date pierwszej rejestracji pozniejsza, i to jest zgodne z logika...

 

odkrec jakas szafke plastikowa w lazience - pod spodem powinna byc naklejka z nr seryjnym, kontrolka jakosci i rok produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic z TransaM wyjaśniać nie muszę bo z budki zadowolony jestem :-D . A nieścisłości mogły wynikać z zapisu nr Vin - na początku jest EL3 dlatego tak w DR wpisane a 570 to faktycznie literówka musi być :-)

Co do roku produkcji to taki widnieje w VIN-ie na poz. 10-tej , a że wpisana data 1-szej rej. 2006 - to to przecież mogło tak być że u dealera stała 2 lata zanim ktoś ją kupił dlatego w DR widnieje 2006 .

 

Rozumiem, że temat można zakończyć?

 

Dla tych dla których jednak istotniejszy jest rok produkcji, a nie data pierwszej rejestracji (chociażby z uwagi na cenę) warto jednak napisać, żeby przed kupnem sprawdzali nr VIN! Jak widać na załączonym obrazku dealerzy/producenci udzielają informacji b. szybko i wyczerpująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych dla których jednak istotniejszy jest rok produkcji, a nie data pierwszej rejestracji (chociażby z uwagi na cenę) warto jednak napisać, żeby przed kupnem sprawdzali nr VIN! Jak widać na załączonym obrazku dealerzy/producenci udzielają informacji b. szybko i wyczerpująco.

 

a jak 10 znak VIN to 0 ?? to ktory to rok produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te "0" to na pewno nie 9 znak Twojego VIN ?

 

napewno nie...

 

ale vin jest dobry bo jak kiedys wysylalem zapytanie do Hobby to podalem tylko vin i przyslali mi dane ktore sie zgadzaly ze stanem rzeczywistym

 

chodzilo mi wtedy o MW ktorego nie mialem wpisanego w dowodzie

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki : Na mobile de. widnieje mój model z takim samym wyposażeniem i wyglądem i ma DMC 1500 ( moja 1350 - DMC = MW w DR) , a podobna z takim samym oznaczeniem z 2002 ma DMC 1350 i teraz pytanie - czy mogę się spodziewać błędu w moim DR i moja budka ma DMC 1500 ? p.s. z informacji od dealera nic nie wynika jeśli chodzi o MW i DMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki : Na mobile de. widnieje mój model z takim samym wyposażeniem i wyglądem i ma DMC 1500 ( moja 1350 - DMC = MW w DR) , a podobna z takim samym oznaczeniem z 2002 ma DMC 1350 i teraz pytanie - czy mogę się spodziewać błędu w moim DR i moja budka ma DMC 1500 ? p.s. z informacji od dealera nic nie wynika jeśli chodzi o MW i DMC

 

a na tabliczce na przyczepie sprawdzales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.