Jump to content

Przyczepa lekka.

Cezarr
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich mam pytanie, poszukuje przyczepy lekkiej to znaczy max 770kg DMC. Dlaczego takiej ponieważ wszystko powyżej przekracza mi 3500kg

i już jest kicha prawo jazdy na E i VIATOLL :oslabiony:. Wiem że może nie jeden raz był taki temat ale proszę jedynie o odpowiedź który producent przyczep robi takie lekkie przyczepydla trzech osób, oprócz niewiadówki, bo w ogłoszeniach bardzo często nie podają wcale żadnej masy a nie będę dzwonił do każdego. Tak więc może znacie

markę takich przyczep no i czy w ogóle takie są,:niewiem: bo jak nie to muszę iść zrobić E a potem płacić za drogi bo zmiana holownika nie wchodzi w grę. Dziękuje za odpowiedzi i życzę fajnej pogody wszystkim wczasowiczom. :dzieki:

• Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Cezarr

12

• Effendi

4

• konrad_b

4

• gfizyk

4

Top Posters In This Topic

lekka to 750kg

i ciężko będzie znaleźć coś takiego :hmm:

poza naszą niewiadówką

oczywiście możesz trafić 5m angielkę zarejestrowaną jako lekka :-]

No i tego się obawiałem anglika raczej nie chcę za dużo kombinatorów je sprzedaje. No a 780kg to niestety max dla mnie bo holownik ma 2720kg DMC . Może coś znajdę.:niewiem:

No i tego się obawiałem anglika raczej nie chcę za dużo kombinatorów je sprzedaje. No a 780kg to niestety max dla mnie bo holownik ma 2720kg DMC . Może coś znajdę.:niewiem:

jeśli znajdziesz to raczej nie będzie to wiele większe niż niewiadka w wersji N, ew 132

http://caravan-kampe...&fta_ind=4&fs=1

szukaj coś takiego Caravelair i spółka, bo to dość lekkie przyczepki :hmm:

jeśli zach ma być taka mała jak niewiadka to brałbym niewiadkę ;)

przynajmniej można ją przeczochrać po krzakach i wyjedzie cała :-]

Edited by konrad_b (see edit history)

No Konrad, jak to fanklub przeczyta to Cię przy najbliższej okazji przeczochrają :palacz::devil:hehe%281%29.gif

nigdy nie praktykowałem :swiety::-]

ale prawda jest taka że niewiadka jest idealna w "teren"

sztywna konstrukcja która nie cieknie, tania, łatwa w naprawie jak zrobisz dziurę ...

IMO idealna do jazdy po gorszych drogach :ok:

TOM3653 - w ile osób chcesz podróżować i mieszkać w budce. Ma to ogromne znaczenie.

Niestety obawiam się, że albo Niewiadka, albo powyżej 3,5T ....

W trzy osoby dwie dorosłe i dziecko 12lat. Ale już widzę będzie ciężko, no cóż pozostaje chyba tylko zrobić E i VIATOOL :sciana:.

TOM - ja mam zestaw 3570kg :-)

Już się przyzwyczaiłem do "piknięcia" na bramownicy ...

No i ja będę musiał bo tak naprawdę to muszę jakoś wykorzystać możliwości holownika, a chyba kupowanie przyczepki takiej małej gdzie mogę spokojnie kupić co tylko chce nie patrząc na masę nie ma sensu, a zrobienie E do B nie jest chyba jakimś wielkim wyczynem.smirk%281%29.gif

BE - fakt - nie jest wyczynem. :-) Nawet testów się nie musisz uczyć ;-)

No i tak to chyba zrobię bo chociaż niewiadówki są fajne, to dla mnie jest zbyt mała. Tak więc zostaje udać się na kurs :drive:. Dzieki i Pozdrawiam wszystkich.:blagac:

Myślę, ze w tej wadze ( do 770 kg DMC ) możesz znaleźć jakiegoś Buerstner-a. Miałem onegdaj model Club 3603 z roku 1980 ( wiem, wiem, stara była, ale jara ) i mieściła się do 750 kg, była przygotowana do wypoczynku dla czterech osób - tak kiedyś jeździliśmy.

Jeśli nie jest dla Ciebie problemem rocznik to może coś znajdziesz z tej marki