Skocz do zawartości

Przyczepa lekka.


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam cały czas ale w wyszukiwarkach nie ma opcji selekcji ze względu na wagę , a i dużo ogłoszeń nie ma ich wcale. A jeżeli chodzi o rocznik nie przykładam

do tego wagi raczej liczy się stan techniczny, chociaż w takim roczniku może być ciężko. Będę szukał ale tak jak pisał gfizyk chyba lepiej odbębnić te 15 godzin

i mieć spokój, bo za drogi jak tak dalej pójdzie to będziemy już niedługo płacić wszyscy niestety :oslabiony:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM3653 - zrob kat. E wtedy bedziesz mogl dorobic chocby z lawetka, i bedziesz mogl kupic co bedziesz chcial...

a pikanie na bramce - coz codziennie z cepka nie bedziesz jezdzil wiec taki wydatek rozejdzie sie po kosciach przez caly rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mimo sugestii Kolegów upierasz się przy lekkiej ale legalnej to są jeszcze inne kwestie. Zalegalizowanie odchudzonej p-py (np wywalasz koło zapasowe, butle z gazem itp ciężkie sprawy).

Jeśli uda Ci się wyszukać lekką, to może warto zejść poniżej 750DMC, te 30 kG to już nie różnica a przy tym jesteś zwolniony z corocznego przeglądu, parę groszy w kieszeni a do tego haraczu via Via nie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM3653 - zrob kat. E wtedy bedziesz mogl dorobic chocby z lawetka, i bedziesz mogl kupic co bedziesz chcial...

a pikanie na bramce - coz codziennie z cepka nie bedziesz jezdzil wiec taki wydatek rozejdzie sie po kosciach przez caly rok :D

 

No i tak chyba zrobię przeglądałem wczoraj neta i powiem że nie znalazłem nic ciekawego :niewiem:. A jak już coś jest

to są to salonki, a w moim wypadku odpada :(. Tak więc zostaje tylko E bo holownika nie sprzedam daje mi dużo

frajdy poza utwardzonymi drogami :jump:. Może jeszcze coś się trafi a jak nie to kategoria E na pewno się przyda :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj przy zakupie!!! Bo niestety coś kosztem czegoś- te przyczepy są leciutkie, ale delikatne, więc obejrzyj ją dokładnie....szczegulnie podłoga. Po za spoko, ja ze swojej budki jestem zadowolony, szczegulnie z rozkładu wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj przy zakupie!!! Bo niestety coś kosztem czegoś- te przyczepy są leciutkie, ale delikatne, więc obejrzyj ją dokładnie....szczegulnie podłoga. Po za spoko, ja ze swojej budki jestem zadowolony, szczegulnie z rozkładu wnętrza.

 

 

 

Tak jak napisał Golab - przyczepki są lekkie, wdzięczne, mają fajne wykończenie, przyjemny rozkład - ale jak każdą przyczepkę trzeba dobrze obejrzeć przed zakupem sprawdzając szczelność, czy nie ma przecieków, zacieków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno poczytam jeszcze trochę więcej na forum na co zwracać uwag przed obejrzeniem przyczepki. No i podejść do tematu spokojnie bez ciśnienia :skromny:.

Jeżeli czas pozwoli to pojadę w okolicy w taj okolicy są jeszcze chyba ze dwie przyczepki, bo jedna z tych które znalazł golab jest z jakiejś firmy to może

będą mieli tego więcej. A jedna z tych dwóch to jest to.

 

http://otomoto.pl/tabbert-regent-490-T2496594.html

Brakuje tylko zdjęć w środku ale widziałem już jak wygląda inna więc taki układ w środki mi odpowiada, a poza tym lubię TABBERTY :slina:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Ja mam Knausa 8103 z 1990r, ma 2 łózka: jedno o szer 130, a drugie 110cm i w 4 os spokojnie daje radę, dodam, że ma DMC 750kg, więc może poszukaj czegoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.