Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukiwania wznowione (obiektywne czynniki zawieszenia) proszę o ocenę i propozycje

załączam link http://otomoto.pl/kn...y-T1185523.html ja zauważyłem cienmy nalot na drzwiach wewnętrznych

 

pozdrawiam i czekam na oceny i propozycje

 

Nie wiem co z nią jest nie tak, ale stoi w komisie co najmniej rok. Nie to żebym ją zdyskwalifikował (moja też stała w komisie spory czas) tylko trzeba być czujnym. Tak poza tym uważam że spoko układ jak przy takim rozmiarze i wadze przyczepy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Być może nasz Kolega wypowie się w temacie budki.

Ja zauważyłem kilka wgnieceń w tym na dachu (być może uszkodzone tylne okno):

post-2768-0-61035200-1317844402_thumb.jpg

 

Dodatkowo - takie dziwne odbarwienia. I to nie jest kwestia mojego monitora (oczyściłem ekran szmatką)... :-)

 

Trudno mi powiedzieć co to jest. Szczególnie pod przednią listwą z obu stron.

post-2768-0-39422800-1317844459_thumb.jpg

post-2768-0-93393900-1317844464_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt stoi ona bardzo długo, rozkład wnętrza dla mnie atrakcyjny a cena pierwotna chyba z lutego to 13500

dziwne że tyle stoi ale mnie zmartwił ten "zaciek- może to coś innego" w środku wygląda jakby to było gdzieś z kominka :hmm:

może ktoś kto ma blisko by mógłby podjechać i zerknąć na tę budkę :dzieki:

a ja wysyłam maila o więcej zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej obiecujący jest ten KNAUS. To że ma prawie niezauważalne odbarwienia - no cóż. może ktoś chciał zabrudzenia jakimś rozpuszczalnikiem usuwać i sie lakier zmatowił? ciężko powiedzieć, ale z wszystkich budek jest najlepsza. To, że ma kilka wgniotków zupełnie nie dyskwalifikuje jej technicznie. to kwestia estetyki . Przyczepa ma swoje lata i nie ukrywajmy, jak z salonu to wyglądala gdy opuszczała salon. Parę lat minęło. jeśli jest szczelna, bez zacieków w środku oraz ma wszysko sprawne to ta oferta jest bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wydawać, że ten Knaus ma wymienioną przednią ścianę, ale chyba tak nie jest.

Brak żółtych pasków na wysokości klapy, ale patrząc na zdjęcia po necie przyczep Knaus Country nie spotkałem takiej z żółtymi paskami. Może to, oprócz braku tylnego zderzaka zintegrowanego ze światłami jest wyróżnikiem tego modelu? Z drugiej strony większość miała wymienioną przynajmniej dolną część blachy na przedniej ścianie. Z forumowych doświadczeń (Andrewa, harlejowiec i moje) wynika, że przednia ściana może być problemem, ale to 20 letnie przyczepy przecież są a problemy były po nieudanych (niefachowych) naprawach w pseudo-serwisach.

Są założone nowiutkie lampki pozycyjne na przedniej ścianie - stare dawno były by już matowe hmm.gif.

Ogólnie przyczepka jest lekka jak na swoją wielkość, nam podobny model daje wiele radości i zadowolenia.

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wydawać, że ten Knaus ma wymienioną przednią ścianę, ale chyba tak nie jest.

Brak żółtych pasków na wysokości klapy, ale patrząc na zdjęcia po necie przyczep Knaus Country nie spotkałem takiej z żółtymi paskami. Może to, oprócz braku tylnego zderzaka zintegrowanego ze światłami jest wyróżnikiem tego modelu? Z drugiej strony większość miała wymienioną przynajmniej dolną część blachy na przedniej ścianie. Z forumowych doświadczeń (Andrewa, harlejowiec i moje) wynika, że przednia ściana może być problemem, ale to 20 letnie przyczepy przecież są a problemy były po nieudanych (niefachowych) naprawach w pseudo-serwisach.

Są założone nowiutkie lampki pozycyjne na przedniej ścianie - stare dawno były by już matowe hmm.gif.

Ogólnie przyczepka jest lekka jak na swoją wielkość, nam podobny model daje wiele radości i zadowolenia.

 

z tymi lampkami sie nie zgodzę. miałem w swojej tak zalezione brudem od środka, że wydlądaly na mega zmatowione. odrobina wody i Ludwika przywróciła je do stanu prawie idealnego więc nie jest to zaden wskaźnik wymiany ścianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za opinie szukam czegoś takiego jak ten knaus w tym rozkładzie i przedziale cenowym +/-

Mam nadzieję że uda się coś znaleźć bo wyjazd na zachód chyba odpada ( euro w górę )

Może ktoś obejrzy ją przy okazji :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tej http://moto.allegro....1858955291.html

 

Wydaje się że ona nie jest czteroososbowa

 

ten sprzedawca nie ma dobrej opini. bylem tam 3 razy i za każdym razem lipa - smrod i pleśń. a zachwalal że wszystko jest cacy. może tym razem jest inaczej, ale nie sądzę. spróbuj poszukać od prywatnych sprzedawcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/beyerland-vitesse-430-d-T2608902.html czy to nie przyczepa któregoś z kolegów z forum ?

Wydaje mi się że o niej było już na forum ?

 

Niestety przeglądam ogłoszenia i albo za wysoka cena albo za duża przyczepka.:angry::sciana::oslabiony:

 

No cóż kupno to ciężka praca :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc znalazłem coś takiego http://moto.allegro....acf77d00be2ff62 oceńcie jak możecie

 

czy to "sławnego Pana Darka z forum"

 

i jeszcze hobby ze stamserwisu http://otomoto.pl/hobby-classic-420-93r-namiot-4-osoby-T1888082.html

 

jak mawiał klasyk pomożecie?

Edytowane przez mac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hobby (niestety) bardzo kiepskiej jakości fotki. Nie podoba mi się przedni narożnik:

post-2768-0-15737400-1318012472_thumb.jpg

W tej drugiej nic nie widać.

Trzecia "lubelska" jest Mobydika. Nasz forumowicz. Chyba nawet była na forum w ogłoszeniach. Zdjęcia nie pokazują całej budki. Odnoszę wrażenia, że bakista z prawej strony jest popękana. Trzeba byłoby obejrzeć dokładnie przód. Nie jestem też pewien, czy na zdjęciu tyłu budki, po prawej stronie nie jest wgniecenie. Może tez być cień.

post-2768-0-97442200-1318014052_thumb.jpg

post-2768-0-31783500-1318014062_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.