Skocz do zawartości

Kącik turystyczny - polecane campingi


Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Drażnią mnie wyszczególnienia w cenniku w typie:przyczepa do 3,5 metra i powyżej,przedsionek do 3,5 metra i powyżej.Aaa i jeszcze klimatyczne dorzucą.Ale spokojnie ,widzę że koledzy podają jeszcze inne namiary gdzie ceny są jak najbardziej krajowe.Sprawa rozbija się nie o to czy mnie stać czy nie ale o to że jeśli mam przejechać całą Polskę i zostać oskubanym nad Bałtykiem,to już wolę ciągnąć na południe i dać zarobić Bułgarom czy Chorwatom.Wydaje mi się że w naszych realiach (kryzys podobno mamy) max. wydatek przy 2 dorosłych plus 2 dzieci to 80 złotych.Ale trochę odbiegam od tematu głównego.Wpisujcie polecane campingi,to duże ułatwienie w wyborze miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku można spodziewać się dość wywindowanych cen, zwłaszcza nad naszym morzem, nie tyle kryzys co niefajny kurs euro zniechęcił sporo ludzi do wypadu za granicę. Jeszcze do tego zagraniczni turyści u nas, dla nich taki kurs złotego do euro do bajka, więc to jeszcze bardziej nakręci naszych przedsiębiorczych właścicieli pensjonatów i kempingów :ok: Dla tego ja w tym roku tylko nad jeziorko na Kaszubach :ok:

A tą długość przyczepy to oni liczą z dyszlem? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażnią mnie wyszczególnienia w cenniku w typie:przyczepa do 3,5 metra i powyżej,przedsionek do 3,5 metra i powyżej.Aaa i jeszcze klimatyczne dorzucą.Ale spokojnie ,widzę że koledzy podają jeszcze inne namiary gdzie ceny są jak najbardziej krajowe.Sprawa rozbija się nie o to czy mnie stać czy nie ale o to że jeśli mam przejechać całą Polskę i zostać oskubanym nad Bałtykiem,to już wolę ciągnąć na południe i dać zarobić Bułgarom czy Chorwatom.Wydaje mi się że w naszych realiach (kryzys podobno mamy) max. wydatek przy 2 dorosłych plus 2 dzieci to 80 złotych.Ale trochę odbiegam od tematu głównego.Wpisujcie polecane campingi,to duże ułatwienie w wyborze miejsca.

 

Mam takie samo zdanie. Wyższe ceny byłyby do przełknięcia gdyby nasze kempingi nie odbiegały standardem od tych na południu Europy. W tej chwili właściciele chcą mieć ceny europejskie, a standardy sprzed 20 lat. Koszmar!

Ja też wolę pociągnąć przyczepę te 500-1000 km więcej i mieć piękną pogodę, ciepłe morze, wysoki standard pobytu i ceny niewiele wyższe niż u nas.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku można spodziewać się dość wywindowanych cen, zwłaszcza nad naszym morzem, nie tyle kryzys co niefajny kurs euro zniechęcił sporo ludzi do wypadu za granicę. Jeszcze do tego zagraniczni turyści u nas, dla nich taki kurs złotego do euro do bajka, więc to jeszcze bardziej nakręci naszych przedsiębiorczych właścicieli pensjonatów i kempingów :ok:

 

Moim zdaniem kurs euro i rezygnacja rodzimych turystów z wyjazdów zagranicznych niczego nie tłumaczy. To jest po prostu zdzierstwo i tyle! Tak jak pisałem powyżej najpierw powinno się poprawić warunki - wyremontować i wyczyścić toalety, porobić place zabaw z prawdziwego zdarzenia, gdzieniegdzie skosić trawę i utwardzić podłoże, a przede wszystkim nauczyć obsługę nastawienia na turystę. Dopiero po tym można windować ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co oni maja to wszystko zrobic jak sezon trwa 2 miesiace ?

80/100 zeta za zestaw to jednakze nie jest nawet zlizone do 15 eurasow od lebka w Cro...

I nie zebym ich jakos bronil specjalnie, ale za 5 dych za zestaw to raczej cudow bym sie nie spodziewal...

 

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesert, ten kemping po pierwsze nie ma konkurencji w okolicy po drugie jest w 99% nastawiony na turystów dewizowych a co do standardów to widziałem o niebo lepsze i za połowę ceny. Więc jak możesz unikaj zdzierców z daleka. To miejsce jest dobre na 1 dobę w przelocie nic więcej. Szczerze nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cro 15 e od łebka to się płaci za apartament z klimą, ceny kempingów są znacznie niższe np parcela 6-10e, osoba 4-10e w sezonie na kampie o bardzo wysokim standarcie. Na obiektach odpowiadającym naszym standartom jest jeszcze taniej,więc cena 120 pln za dwie dorosłe osoby i dwoje dzieci to żdzierstwo. W wielu przypadkach na kempingach w Chorwacji nie pobiera się opłaty za dzieci.

Przepraszam odbiegłem od zasadniczego tematu.Mogę śmiało polecić Pole namiotowe Aba w Warchałach nad J Narty zalety: ciepła woda, czyste sanitariaty dużo cienia, obiekt chroniony,mili właściciele oraz personel (pomocni przy urządzaniu biwaku) ceny bardzo przystępne, no i samo jezioro to bajka. Jednynym mankamentem o którym muszę poinformować, to tłum ludzi w sobotę i niedzielę, lecz od poniedziałku to już błoga sielanka.

Następne fajne pole o nazwie Pod Sosnami nad malowniczym jeżiorem Gim,nie będę się o nim rozpisywał, bo juz coś pisałem na tan temat, i ma swoją stronkę w internecie. Ciekawa propozycja dla wodniaków to Stanica w Babiętach na szlaku Krutyni (dokładnie nad rzeczką Babięcka Struga pierwszy odcinek szlaku Krutyni) gorąco polecam.

 

Serdecznie pozdrawiam be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

be-ja jak jesteś z propozycjami campingów na Mazurach proponuję pole campingowe 15km od Giżycka w miejscowości Przerwanki.Znajduje się to w czystym lesie nad jeziorem Gołdopiwo.Właściciel prowadzi to od 20lat,jest sympatycznie,rodzinna atmosfera,czysto i cicho.Ceny nie są wygórowane,nie ma miejsc dla młodych gniewnych.Na miejscu jest bar z zimnym browarem,frytkami i innymi potrzebnymi rzeczami do biwakowania.Naprawdę polecam.

 

To co napiszę to nie reklama,ale jak macie ochotę spędzić czas w ciszy i spokoju na wsi to zapraszam do mnie.Prowadzę agroturystykę.

www.pieczonki.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.