Skocz do zawartości

Wiek naszych budek


gfizyk

  

1051 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile lat ma Twoja przyczepka/Kiedy została wyprodukowana ?



Rekomendowane odpowiedzi

To ja chyba w koncowce jestem, bo naszego Teca Sprintera mamy juz 17 lat - czyli objechala z nami 17 urlopow, a ma... 33 lata, z 1978.

No sam nie myslalem, ze az tyle :look: , ale na razie nie zmieniam, nie cieknie i sie jakos nic nie urwalo jeszcze...

Wymienilem w tym czasie opony, lozyska, szczeki hamulcowe i amortyzator w najezdzie, to chyba nieduzo?

 

J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

33 latka! Wogóle te budki ponad 25 lat (a jest ich sporo na forum), są niesamowite! Zapewne mało która z tych do 10 lat wytrzyma taki okres czasu. A może ... :niewiem: Jak poprzedni właściciel dbał (bo że dba obecny - nie wątpię), to szansa na pewno rośnie! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest 1989 i spoko wytrzyma 10 następnych lat. Obecnie drugi sezon u mnie.W tym sezonie zamontowałem bagażnik rowerowy, więc ma co dźwigać staruszka.:banan:

post-7826-0-45377600-1313050628_thumb.jpg

post-7826-0-18466000-1313050718_thumb.jpg

Edytowane przez mbudzilek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:miga: A ja spotkałem na kempingu taką perełkę. Bardzo miły właściciel twierdził, że rok produkcji to 1968 !!! Czyli ma 43 lata.

Niestety już przeszła na emeryturę ( zakotwiczyła na stałe na kempingu ) ale podobno jeszcze w zeszłym roku jeździła po Polsce :miga:

 

post-5494-0-38238500-1313153131_thumb.jpg

 

post-5494-0-27604400-1313153284_thumb.jpg

 

post-5494-0-10778200-1313153650_thumb.jpg

 

post-5494-0-35594200-1313153455_thumb.jpg

 

post-5494-0-48396300-1313153205_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza jeszcze nie jest pełnoletnia, ale niewiele jej brakuje - rocznik 1995 :)

 

Właśnie przetestowana na pierwszym wyjeździe nad morze - dopiero co ją kupiliśmy. Sprawuje się pięknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik na ten moment jest jednoznaczny. 144 głosujących użytkowników naszego forum ma przyczepy starsze niż 5 letnie, z tego aż 129 ma budki starsze niż 10 lat, a tylko 4 głosujących ma budki nowsze niż lat 5. Jak wjedziemy na nasze krajowe kempingi, sytuacja wygląda podobnie (patrząc na budki z polskimi tablicami). Jednak nie sądzę, by dla wydawców PC wyniki te miał jakiekolwiek znaczenie. Onie wiedzą lepiej.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A równa połowa osób ankietowanych ma budki ponad 20-letnie (21 i starsze)...

 

 

:skromny: i nasza właśnie do tego przedziału się zalicza. 1990r. 21 latek i jest już na tyle dorosła żeby mogła pozwolić sobie na odrobinę silikonu tu i ówdzie (.)(.):brawo: Tak więc przyjemności związane z korzystaniem z niej są w pełni :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik na ten moment jest jednoznaczny. 144 głosujących użytkowników naszego forum ma przyczepy starsze niż 5 letnie, z tego aż 129 ma budki starsze niż 10 lat, a tylko 4 głosujących ma budki nowsze niż lat 5. Jak wjedziemy na nasze krajowe kempingi, sytuacja wygląda podobnie (patrząc na budki z polskimi tablicami). Jednak nie sądzę, by dla wydawców PC wyniki te miał jakiekolwiek znaczenie. Onie wiedzą lepiej.

 

 

A do czego "pijesz" bo coś mi chyba umyka mi (nie pytam złośliwie) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.