Skocz do zawartości

Kamil00721 pyta o przyczepę


KAMIL00721

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem ją kupić.

Czytałem na forum na co muszę zwrócić uwagę, ale zawsze jak ktoś coś podpowie to jest bezcenne.

Jutro się wybieram ją zobaczyć. Do tego czasu już chyba nikt mi nie odpowie...

Pozdrowienia,

 

 

 

Kamiloo721 przepraszam że pytam.

 

Jesteś Kupującym czy sprzedającym.

 

Sorki ale z profilu nie mogę wyczytać.

 

Pozdrawiam. :niewiem:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie posiada większych wad to fajna lekka i mająca wszystko co niezbędne przyczepa. Do tego wysokiej jakości materiały we wnętrzu po 20 latach potrafią wyglądać jakby nigdy nikt tego nie używał. Mam bardzo podobną tylko odrobinę krótszą, lżejszą o wc. Zwróć uwagę na narożniki od spodu przyczepy czy są twarde. Przyczepa ma po bokach takie sprytne osłonki żeby woda ściekająca po ścianach bocznych nie zawijała na podwozie niestety brakuje ich na rogach i tam podłoga potrafi namakać. U siebie zaimpregnowałem pokostem i jest twardo nawet po deszczu. Pod tylnym łóżkiem wykładzina podłogowa zawija do góry na tylną ścianę. Można ją tam odchylić i ocenić stan sklejki na podłodze - nie powinna mieć śladów zacieków. No i oczywiście pierwsze kryterium zapach jak piwnica lub strych to z daleka omijaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Oglądałem i troche jestem zawiedziony. W rozmowie telefonicznej dostałem informację, że rok produkcji to 1991, okazało się że jednak jest z 1989.

Ogólnie stan jest dobry nie lcząc stłuczongo klosza tylnej lampy. Jednak cena jest zdecydowanie zawyżona. Za 13,5 tys. (już po targowaniu się) za ten rocznik to przesada.

Znalazłem podobne ogłoszenia w cenie poniżej 10 tys.

Nadal czegoś szukam, ale musze przyznać, że nie jest łatwo. Mogę wydać ok 18 tysięcy za przyczepę o DMC max 1000. Musi tylko być 3 osobowa (dwa spania) i mieć WC.

Większość przyczepek w tym zakresie cen to DMC min 1200. Chyba przed urlopem nic nie znajdę, więc będę musiał "przeprosić się" ze swoją starą przyczepką....

 

pozdr,

Kamil

 

 

 

Oglądałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się tym jakie u nas są ceny budek. Patrz na ogłoszenia z Holandii, i policz czy opłacało by Ci się po taką wyjechać tam.

 

Ostatnio kupiłem przyczepę która spełnia Twoje założenia. DMC 1000 kg, łazienka, spanie 2 osobowe + łóżko 1 osobowe + piętrowe (zamieniane na szafki jeśli nie ma potrzeby z niego korzystać). http://forum.karawaning.pl/topic/7421-adria-opitma-380-tq-1993-rok/page__view__findpost__p__195556

 

Do tego czasem wyposażenie budki sporo nam rekompensuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda...dlatego kaska jest uzbierana i szukam czegoś co będzie warte swojej ceny. Wiem, że lata nie są aż tak ważne. Mam nadzieję, że coś znajdę. Nie spieszy mi sie aż tak bardzo. W tym roku mogę jeszcze jechać z tą, która mam.

 

Byłem też w komisie w Kutnie. Bardzo pozytywne wrażenie - przyczepki w bardzo dobrym stanie, elegancko umyte, miła obsługa.

Polecam tym wszystkim, którzy szukają.

 

pozdrowienia,

 

Kamil

 

 

Pamiętaj, że dobra budka musi kosztować. NIe zawsze rocznik jest wytyczną. Płącisz za stan. 2-3 lata w jedną czy drugą stronę - nie ma wielkiego znaczenia.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.