Skocz do zawartości

gdzie tanio na srodkowym Baltyckim wybrzezu??


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze nie moge zmarnowac "wakacji" a mialem inne plany - szukam taniego kempingu tak aby zbyt duzo nie stracic bo jeszcze planuje wyjazd do Chorwacji na koniec sierpnia

 

nie musi byc tam ekstra sanitariatow bo mam swoje - jedynie to fajna miescina , tak aby z dzieckiem gdzie bylo mozna pochodzic gdy nie bedzie pogody na zabawy na plazy...

 

bede wdzieczny za namiary oraz fotki

zalozenie jest takie aby cena za 2 osoby + 5-cio letnie dziecko i duza przyczepa byla nizsza niz 50zł

kemping ma byc kempingiem a nie kawalkiem pola ogrodzony tasma

moze ktos zna jakas agroturystyke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tanio i Bałtyk to nie bardzo ale jest to możliwe. Rok temu byłem w Ustce na kempingu OSiR-u, 48pln za 2+1 przyczepa, przedsionek, prąd. Ciepła woda 24h też na zmywaku. Przy dłuższym pobycie możliwe negocjacje. Na terenie OSiR-u plac zabaw dla dzieci, orlik z opiekunem dbającym o porządek. Blisko "stonka" i polo. Teraz minusy, łazienki czyste ale pamiętają Gierka, za płotem wesołe miasteczko milknie o 22. Do plaży około 800m przez las, jest chodnik. Ja polecam jednak plaże położoną troche na wschód, mniej ludzi. Smażalnie i bary, do wyboru do koloru, nam najbardziej dorsz smakował w "Foczce", mało panierki dużo ryby. Obiady "domowe" dostępne za 15 pln w innych barach zjadliwe. W zachodniej części portu przetwórnia rybna i wędzarnia, w sklepie firmowym ceny niskie. W tej cenie polecam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agroturystyka to zapewne będzie oddalona od mieściny.

 

Wspomniana Wagabunda w Rowach oraz sąsiedni camp (chyba "U Krystyny") powinny Cię zadowolić.

W Jarosławcu kempingi też nie były drogie, ale żadnych konkretnych namiarów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O "Krystynie" w Rowach zapomnijcie. Znajduje się zaraz koło Wagabundy. U Krystyny nikt się nie zatrzymywał. Jakieś remonty, gruzowiska do tego jakieś kzywe przyczepy. Zero klimatu. Wszyscy - niemcy - jechali na Wagabunda. Polecam, choć placu zabaw niet. Miasteczko sympatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tanioche to Polecam kemping w Jantarze http://www.delfinjantar.cba.pl/. Byłem tam w zeszłym roku na poczatku lipca. Zapłaciłem z żoną i dzieckiem 2,5 letnim jakies 30 zł za przyczepe auto prad, więc cena super. Niestety gdy dobiło ludzi w drugiej połowie lipca to sanitariaty nie wyrobiły i zapychały sie, dodatkowo dodatm że jest ich mało wiec dobrze że masz swój sprzęt. Właściciele bardzo przyjazni nie czepiający sie głupot, mozna sie z nimi dogadać co do ceny w przypadku opłaty z góry za dłuższy pobyt. Ogólnie spory kemping w cichym miejscu, dużo przestrzeni między przyczepami i namiotami, niestety minus że troche daleko do morza, tak z 800m. Ale ogólnie na tanioche to polecam ale w pierwszej polowie lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem o Rowach, ale tam nie ma żadnego placu zabaw :-(

 

Grześku na plac zabaw można się przespacerować do centrum, o ile pamiętam jest tam jakiś mały plac zabaw

po drodze gofry, lody, ciuchcia i 50zł braknie hehe%281%29.gif

 

Mnie też Wagabunda przychodzi do głowy, std w miarę OK, a cena nie zabija, przy dłuższym pobycie wychodzi na prawdę tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio to jest teraz w Ustroniu Morskim na camipingu "pod-brzozami". 3 osoby, piec, prąd, samochód, przyczepa z przedsionkiem - 4 noce - 130zł/.

Ale to przed sezonem. Potem drożej o ok. 80%.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem w zeszłym roku u Krystyny w Rowach. Ceny na kempingu są bardzo atrakcyjne, cennik , za 2 dorosłe osoby + dziecko + prąd płaciłem 37 zł . Więc jeśli chcesz coś naprawdę taniego to polecam to pole. Sanitariaty całkiem przyzwoite ciepła woda 24h, na polu troszkę był bałagan związany z remontem. Pani Krystyna bardzo sympatyczna, zapewniała nas że za rok będzie jeszcze lepszy standard na polu ponieważ cały czas coś remontują i ulepszają.

Zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku u Krystyny w Rowach. Ceny na kempingu są bardzo atrakcyjne, cennik , za 2 dorosłe osoby + dziecko + prąd płaciłem 37 zł . Więc jeśli chcesz coś naprawdę taniego to polecam to pole. Sanitariaty całkiem przyzwoite ciepła woda 24h, na polu troszkę był bałagan związany z remontem. Pani Krystyna bardzo sympatyczna, zapewniała nas że za rok będzie jeszcze lepszy standard na polu ponieważ cały czas coś remontują i ulepszają.

Zdjęcia

 

Byłem w Rowach w tym roku i przez płot widziałem że w Krystynie dalej jakieś remonty. Widok nie zachęca do odwiedzin. Jakieś gruzy, przyczepy "porozrzucane" - generalnie jakiś totalny chaos.

Za płotem jest Wagabunda - ceny za 3 os. + przyczepa+ prąd + samochód + pies = 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byliśmy właśnie przez trzy tygodnie lipca w Rowach na kempingu KRYSTYNA . Bardzo fajni i uprzejmi właściciele , zaplecze też było ok . Sanitariaty czyste i woda w natryskach ( natryski w cenie pobytu ) gorąca. Fakt , że postawiony jest nowy budynek - pensjonat na terenie kempingu , lecz ja tam żadnego gruzowiska nie widziałem .Teren kempingu jest zadbany i czysty. Chyba kolego kodi byłeś tam wczesną wiosną to może i Pan Damian ( właściciel kempingu ) prowadził jeszcze jakieś roboty wykończeniowe swego pensjonatu. Przy tym nie wypadałoby nie wspomnieć i o cenniku . We dwójkę z żoną przyczepa + auto + nasz piesio płaciliśmy UWAGA ! 24 zł za dobę , z prądu nie korzystałem , gdyż mam własne źródełko :) ( oświetlenie diodowe + radio + telewizor 10" lcd - pobór prądu z aku 12V 55Ah ) Daleko by szukać tak przyzwoitych cen na całym wybrzeżu , a nawet i w całym kraju . Powiem też , że i sama atmosfera i towarzystwo kempingowej braci było fajne ( mimo , iż jako jedyny chyba byłem z pod znaku karawaning pl ) , po części łodziaków , warszawiaków , poznaniaków , ślązaków , no i też sąsiadów zza zachodniej granicy. A jeśli aura i finanse pozwolą to i może jeszcze w sierpniu ponownie tam zajadę , gdyż naprawdę godny polecenia jest ten kemping , a i miejscowość atrakcyjna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.