Skocz do zawartości

I Ogólnopolski Spęd Karawaningowy


Rekomendowane odpowiedzi

Finger... To chyba nie o to chidzi żeby dzielić bo nawet termin jest inny. A swoją drogą tak na marginesie to jak czytam różne wątki na forum a szczególnie te zlotowe to jakoś zauważam taki jakiś podział na starych i nowych forumowiczy. Też chciałbym być na zlocie i na spocie i na wszystkich spotkaniach ale nie da się:niewiem:

 

 

Mi akurat najmniej na podziałach zależy bo jakoś łatwo przychodzi mi przebywanie w każdym karawaningowym środowisku .

A, że mój pomysł nie chwycił z centralnym miejscem zlotu na jesień , wiosną zaś satelitarnie w różnych miejscach to już nic na to nie poradzę .

Termin spotkania w Warce jest inny . I dobrze . Być może będzie okazja do odwiedzin z kompanami , których znam lub poznam .

I to jest piękne . :ok:

 

 

Mam nadzieję , że w Cz. Wodzie tego nie odczułeś .

Ja nie praktykuję i nie popieram takich podziałów .

Wszyscy powinniśmy grać do jednej bramki , która zwie się karawaning , tyle , że nie wszystko nam się udaje .

Może uda nam się kiedyś wypracować coś racjonalnego dla większości .

Celowo piszę dla większości bo dla wszystkich się nie da . Właśnie mamy tego klasyczny przykład .

Ja z tego miejsca chciałbym jedynie zaapelować o przysłowiowe zakopanie toporka .

Przecież minie trochę czasu , będzie kolejny zlot , spot i spotkamy się na nich w składzie mieszanym , zlotowiczy z Płęsna , Warki czy innych . I co ? Skoczymy sobie do gardeł ? Chyba nie o to chodzi .

Jestem przekonany , że będzie dobrze . :ok:

:hej:

Panowie bardzo proszę nie zmieniajcie tematu, bo znowu wyjdzie bicie piany, ( chociaż na razie na to się nie zanosi), jeżeli macie jakieś uwagi, sugestie to zapraszam tu:http://forum.karawaning.pl/topic/7122-lodzko-mazowieckie/page__pid__195156__st__765#entry195156

Proszę uszanujcie obecny spokój :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo proszę nie zmieniajcie tematu, bo znowu wyjdzie bicie piany, ( chociaż na razie na to się nie zanosi), jeżeli macie jakieś uwagi, sugestie to zapraszam tu:http://forum.karawaning.pl/topic/7122-lodzko-mazowieckie/page__pid__195156__st__765#entry195156

Proszę uszanujcie obecny spokój :dzieki:

właśnie :)

 

Mirek jak dobrze wszystko się poukłada to myślałem nad czymś takim http://allegro.pl/maszyna-urzadzenie-do-waty-cukrowej-wata-cukrowa-i1667445971.html

 

czekam na opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czad z tą maszyną... :winner: , też się mogę dorzucić,

swoja drogą to mogę robic popcorn, nie mam mikrofali, ale taki z garnka, będzie ubaw :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogę się dopisać do listy :niewiem: ( co prawda termin odległy, ale cepka będzie zrobiona, więc będę mógł nocować :pub:).

Skład : ja + moja druga połowa + 2 pasożyty ( 12 i 10 l ) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin dla mnie lepszy od początku września (pierwszoklasistka już okrzepnie), ale o przyszłości jesiennych zlotów zadecyduję dopiero na początku września. Męczy mnie ta odległość i pół dnia jazdy w jedną stronę... Zobaczymy, czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Maniek kupi maszynę, a Mirek organizuje imprezę to nie może nas zabraknąć..

Miruść - pisz jak słyszysz nr 50. Ufolze + pierwsza żona + 3 chodzące przewody pokarmowe.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jadę na spęd.

 

cieszę sie Ufolz - poszalejemy znowu z twoim przedsionkiem :)

 

Mireczku - proszę o dopisanie mojej załogi 2+1.

Nie zapominaj równiez o naklejce :jump:bo cytrynówke i tak będziesz pewnie miał :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę sie Ufolz - poszalejemy znowu z twoim przedsionkiem :)

 

Mireczku - proszę o dopisanie mojej załogi 2+1.

Nie zapominaj równiez o naklejce :jump:bo cytrynówke i tak będziesz pewnie miał :bevil:

 

3-maj się z daleka od mojego przedsionka.. <hahaha>

ja już wiem co było powodem zwisającego daszku. uchwyty nie w tym miejscu przymocowane. :):bevil:

 

będzie trzeba coś pomyśleć aby fajnie się ustawić a nie :pupa: do siebie.

 

Ale o to już organizator niech zadba.

:banan:

 

Gregory - to ci wezmę na warkę te naszywki chyba że chcesz pocztą?

 

Ponieważ Świętojanki nam nie wypaliły bo Generał jedzie nad wodę testować nowy sprzęt do nurkowania to na Warkę proszę nas zapisać 1+1

 

A córki nie bierzecie? uuuu

Marku weźcie Martę

aaa może 1+1 to właśnie Marek i Marta? To niezpomnij o Małgorzacie.

czyli Mx2+Mx1=3xM

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.