Skocz do zawartości

I Ogólnopolski Spęd Karawaningowy


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja byłem na spotkaniu "południowców i przyjaciół" (zdolnoślązacy) nikt tam nie powiedział mi że nie jestem z tego regionu i fuck off.

 

 

nikt nie powie karawaningowcowi że obcy ,że z innego regionu ,na każdy spocie ,zlocie ,spędzie wszyscy są mile widziani ,275490107-glaszcze.gif

bo styl spędzania wolnego czasu jest czymś co nas łączy przytul.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pieszczotliwie - "spędzik" ;-)

A dlaczego mnie nie zapisano! Dlaczego nikt nie wierzy, że się mej lubej spodoba!? Hę!?

Proszę natychmiast nadrobić zaległości listowe

Fizyki - 2+4+gitara.

Ja do tematu podchodzę optymistycznie.

Przy okazji -

 

optymista widzi świat stojący przed nim otworem!

a pesymista, wie co to za otwór! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to gan-ce-gal czy to zlot, spęd, spot, meet, etc. Ja się cieszę, że będę mógł poznać kilka osób z forum. To jest wartość dodana dla mnie.

Już sam fakt, że impreza w Warce jest w innym terminie niż X zlot powoduje, że nie kolidują obie ze sobą i nie wykluczają wzajemnie.

A w etymologię nazwy - nie wnikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwał jak zwał-ja lubię "spędy":skromny: Chcemy być i mam nadzieję, że będziemy ale jeszcze nie mogę się określić na 100% a nie chcę się zapisywać a potem rezygnować. Chyba, że można warunkowo :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie powie karawaningowcowi że obcy ,że z innego regionu ,na każdy spocie ,zlocie ,spędzie wszyscy są mile widziani ,275490107-glaszcze.gif

bo styl spędzania wolnego czasu jest czymś co nas łączy przytul.gif

Grzesiu. Całkowicie się zgadzam.

 

 

Nie będę się pchał przed Mirka, to jego temat, ale nie zdziwił bym się jakby część (bo ze wszyscy to nie wierzę) Kolegów ze 10-go zlotu przemyślała słowa Kol. ptaka, i zawitała do Warki.

 

Ja osobiście byłbym zadowolony z takiego obrotu sytuacji.

 

Dlatego podoba mi się słowo ,,spęd,, ( młodzi nowicjusze i starzy wyjadacze na jednym kempingu obok siebie).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to gan-ce-gal czy to zlot, spęd, spot, meet, etc. Ja się cieszę, że będę mógł poznać kilka osób z forum. To jest wartość dodana dla mnie.

Już sam fakt, że impreza w Warce jest w innym terminie niż X zlot powoduje, że nie kolidują obie ze sobą i nie wykluczają wzajemnie.

A w etymologię nazwy - nie wnikam.

 

też się cieszę bo chyba nie mieliśmy okazji się spotkać z toba i kilkoma innymi osobami :) a gitara to podstawa :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za rezerwacje - potwierdzamy przybycie w składzie 2+2.

Z naszej strony chcielibyśmy dodać że nie ważne jaka będzie nazwa ,jaka naklejka i jaka odległość ważni są fajni ludzie których mamy nadzieję tam poznać(nowicjusze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa wątku dłuuuga , więc chyba skrócono jedno słowo . Raczej chodzi o SPĘDzanie wolnego czasu w formie karawaningu . ;)

 

Pikawkę mam rozdartą bo jadę na X zlot . Chciałbym być i tu i tu ale czy się da ???

Wybrałem Płęsno bo w Warce już byłem aaaleeeeee ...

 

Pragnę podkreślić choć mało kto w to uwierzy , że już miałem taki chytry plan aby zaliczyć w jednym terminie Danowskie i wracając z Danowskiego Sławę ale życie pokazało rogi i wyszło jak wyszło .

Bardzo chciałem być , chyba jedynym , który zaliczyłby dwa (zlot i SPOTkanie) w jednym . Nie udało się ale przyznacie , że pomysł miałem niezły .

W całym tym ukochaniu do karawaningu miewam spontaniczne pomysły , właśnie takie szalone jak powyżej , więc nie mówię nie .

Życie zweryfikuje plany .

 

Pozdrawiam i do ... napisania .

 

PS - Celowo poruszyłem ten temat po to byście mieli świadomość tego , że X zlot i SPOTkanie w Warce nie powinno dzielić . Być może znajdą się osoby takie jak ja , z takim samym pomysłem jak mój , na zaliczenie jednego i drugiego .

Nie ma co rozdzierać szat . Ja mam świadomość , że zarówno na X zlocie i SPOTkaniu w Warce będą wielkie karawaningowe postacie , takie ikony karawaningu , z którymi chciałbym się spotkać ale skoro się nie da to niech zostanie jak jest . Przyjdzie czas , że do Was przyjadę (przyjedziemy) w pierwszej kolejności , więc z wiarą na ugaszenie Waszych emocji zakończę swój dzisiejszy wątpliwej urody wywód .

Będzie dobrze , czego Wam i sobie życzę .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Bardzo chciałem być , chyba jedynym , który zaliczyłby dwa (zlot i SPOTkanie) w jednym . Nie udało się ale przyznacie , że pomysł miałem niezły ...

 

taki numer zrobił kiedyś AdamH :ok: Sandomierz-Sława :brawo: jest to pomysł super i godny powielania :ok:

 

 

tylko kwestia mozliwości :niewiem: ja np też na IX chiałem byc i :pupa: a teraz nawet X stoi pod wielkim ? :oslabiony:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.