Skocz do zawartości

Cicha Adria


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super buda :),identyczna jak moja ,ja nie mam tylko ciepłej wody .Do zobaczenia na szlaku,może do Bożego Ciała zdążysz :ok: ,zapraszam tu :smirk:http://forum.karawaning.pl/topic/7292-weeekend-w-boze-cialo-koscierzyce-kolo-brzegu-opolskiego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super buda :),identyczna jak moja ,ja nie mam tylko ciepłej wody .Do zobaczenia na szlaku,może do Bożego Ciała zdążysz :ok: ,zapraszam tu :smirk:http://forum.karawan...egu-opolskiego/

 

Daruś dlaczego powtarzasz moje słowa?????

Nieładnie tak.

Czekaj niech ciebie dorwę na szlaku to ZOBACZYSZ.:klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyjazd z przyczepka dopiero 22 lipca, mam zatem toche czasu na przygotowanei sprzętu. Dobrze że Żona wyjeżdza niebawem z dzieciakami na pierwszą część urlopu to będe miał spokój przy pracach remotnowych :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się wygospodarować pół popołudnia więc od razu zabrałem się do pracy nad przyczepką.

 

Zacząłem od montażu bagażnia rowerowego. Godzinka roboty (nie spieszyło mi sie i chciałem to zrobić dokładnie i estetycznie), zdjęcia poniżej:

Przed:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/sYV8Lev5Uv9l3svERaqUEg?feat=directlink

 

Po:

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/cTrVkTJ6HTvWfPqq_tQONg?feat=directlink

 

Wyciągnąłe także z przyczepy wszystkie materace, przedsionek, ścianki, zasłonki, rurki, śledzie, linki, pojemniki na wode, kable, przedłużacze, poduszki, koło zapasowe, stoliki.

Zawaliłem nimi cały garaż.

 

Wszsytkio planuje umyć, jeszcze raz sprawdzić i pożądnie złożyć.

 

Przyczepa wymaga tylko pożądnego wysprzątania, wymienie także wykłądzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna !

Taka "bardziej wyrośnięta" i "bardziej wypasiona" od mojej Adrii. Nie dziwota to w końcu Angielka :hehe:

Pozdrawiam ziomka z Lubina i życze zadowojenia z budki.

Ps : Przyczepka ma jeżdzić - 22 lipiec troche odległy termin. Warto wybrać się nawet na jedną noc choćby na ośrodek do podlubińskich Górzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja jest przykręcona na wkręty. W przyszłym tygodniu przerejestruje ją i otwory po wkrętach zasilikonuje a nową rejestracje przymocuje za pomocą taśmy samochodowej dwustronnej (do listew zewnętrzych, kupuje w sklepie lakierniczym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z rejestracją. Zapomniałem się zapisać wcześniej i dopiero na środę na 10:30 mam zapis na rejestrację :pad:, a we wtorek wieczorem chciałem wyjeżdżać na długi weekend :zly:. Nie ma to jak wydział komunikacji w Wołominie ;(.

 

Ze sprzątaniem zeszło mi się cały dzień. Przy czym każdą śrubkę sprawdzałem :], poprawiłem mocowanie stolika do ściany, poprawiałem prowadzenie i mocowanie instalacji wodnej. Sprawdziłem instalacje elektryczną. Upraliśmy wszystkie pokrowce, zasłony, kotki do drzwi. Firanki poszły do wymiany :-].

 

W ten weekend mycie z zewnątrz :] i jak pogoda pozwoli to kładę politurę :yay:.

 

Powodzenia ze sprzątaniem Twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo czasu i robie to sam popołudniami, nie śpieszy mi się.

 

Zanim pożądnie wezme się za sprzatanie sprawdzam całą instalacje, sprawdzam mocowania kabli do podłogi i jakoś staram się je uporządkować.

 

Zasłonki miałem w fajnym stanie więc zostają. Firanki uszyje nowe.

 

Musz jeszcze dopasować "dziure" na butle do naszych standardów bo angielski "otwór" jest jakiś taki za wąski :dzieki:

 

Zdecydowałem sie także na wymiane opon. W zeszłym roku jadąc z przyczepką towarową łapałem co chwila kapcie i nie czując tego (duże auto, mała przyczepa) doprowadzałem do rozerwania opon i uszkodzeń nadkoli w przyczepie. :niewiem:

 

No i bardzo chcę zamontować koło zapasowe na dyszlu. Mam nadzieję że mi się to uda bo nie chce go wozić ani w przyczepie ani w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są opony wzmacniane z 2009 roku :smirk: więc jeszcze trochę polatają. Zapas mam z 2000 roku i co ciekawe nigdy nie był używany. Podwieszony jest w koszyku pod podłoga przyczepy w okolicach osi. Na dyszlu to mam strasznie mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.