Skocz do zawartości

Cicha Adria


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Zakup przyczepy planowaliśmy z Żoną juz od dwóch lat.

Głównie z powodu nagminnego braku czasu (czasem też pieniędzy) zakup zwlekał się niemiłosiernie.

 

W tym roku zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie budowy domu więc to była ostatnia chwila na zakup przyczepy, później to dom będzie pochłaniał wszystkie talary.

 

W pobliżu naszego miejsca zamieszkania (LUBIN, dolny Śląsk) znaliśmy jednego Sprzedawcę przyczep (notabene u którego byliśmy kiedyś oglądać przyczepki ale żadna nam nie podpasowała).

 

W końcu w swojej ofercie miał taką której wyposażenie, układ, cena, wygląd, itp. Nam bardzo pasował. Mowa o Adria OPTIMA 450

WYPOSAŻENIE:

 

┬Ě 4 OSOBOWA, ,

 

┬Ě LODÓWKO-ZAMRAŻARKA NA 12/220/GAZ

 

┬Ě 4 PALNIKOWA KUCHENKA.

 

┬Ě PODGRZEWACZ DO ZAPIEKANEK,

 

┬Ě TOALETA KASETOWA,

 

┬Ě CIEPŁA I ZIMNA WODA,

 

┬Ě UMYWALKA, PRYSZNIC,

 

┬Ě PIECYK GAZOWY,

 

┬Ě PRZEDSIONEK

 

┬Ě ZEWNĘTRZNE ZBIORNIKI NA CZYSTA I BRUDNĄ WODĘ

Przyczepa wydaje mi się niebita i szczelna. Kilku napraw wymaga ale to drobnostki, chcę także wprowadzić kilka ulepszeń (podwiesić koło zapasowe pod przyczepą, dorobić mocowania przedłużacza, itp.).

 

 

Jestem także w trakcie dokupywania akcesoria kempingowych.

 

 

PS. Niestety nie mogę zamieścić zdjęć (mam blokadę hostingu zdjęć, więc jak ktoś z forumowiczów może pomóc będę wdzięczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozkład jest dla nas wymażony, mamy trójkę dzieci i dwie sypialnie sa dla nas zbawienne. Mogła b byl metr dłuższa ale nas ograniczała DMC bo mamy ciężkie auto (DMC 2359).

 

Od przyszłego tygodnia zaczynam gruntowne czyszczenie, pranie, naprawianie, poprawianie :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład jest dla nas wymażony, mamy trójkę dzieci i dwie sypialnie sa dla nas zbawienne. Mogła b byl metr dłuższa ale nas ograniczała DMC bo mamy ciężkie auto (DMC 2359).

 

Od przyszłego tygodnia zaczynam gruntowne czyszczenie, pranie, naprawianie, poprawianie :palacz:

 

Właśnie czyszczę moją, sporo mniejsza Adrię. Zdejmowanie pokrowców do najłatwiejszych nie należy, ale jeszcze gorsze jest ich zakładanie grinser006.gif .

Bardzo fajna budka ok.gif. Większa siostra mojej Adrianny hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.