Skocz do zawartości

Weeekend w Boże Ciało KOŚCIERZYCE koło Brzegu Opolskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za przybycie i miło spędzony czas.

Właścicielowi Panu Krzysztofowi nasza grupa się spodobała, bo była miła atmosfera, jak ocenił przybyli wspaniali ludzie, którzy miło i sympatycznie spędzali czas i związku z tym dla nas będzie 10 % upustu na hasło www.karawaning pl i będzie logo naszego forum na budce czy autku.

Zaprasza ponownie i obiecuje zmiany na kempingu na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!!! ! My też w domku ...Byliśmy w Jelczu - Laskowicach, na Ogólnopolskiej wystawie - OWCZARKA NIEMIECKIEGO - i zgadnijcie z kim wróciliśmy do domku ?????...............Mamy piękną sunię o imieniu ZILA....Myślimy, że będzie aktywnym uczestnikiem spotkań, braci Carawaningowej.....Dziękujemy za miłe spotkanie...Pozdrawiamy i do zobaczenia.....Alicja z resztą klanu :calus:

Edytowane przez alicjaimarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pododdział gliwicki medluje przybycie obydwu załóg do domu. Edkowie odprowadzeni pod swój domek a my już też jesteśmy zajęci czyszczeniem naszej "pirackiej" pięciolatki. Dziękujemy za przemiłe spotkanie, Wirkowi za doglądanie całości, Ptakowi za garść wiedzy na temat Brzegu, Piniowi za prąd, niestety wszystkich nie jestem w stanie pochwalić przytul.gif. Ale za to wszystkim dziękujemy na wspaniałe 4 dni.

 

Mamy nadzieję, na następne spotkanka - Wirkowi przypominam o przesłaniu do mnie śpiewnika, bo moja żonka już zaczyna kombinować jakieś niespodzianki na następne ogniska (podobno nawet wróci do łask jej gitara) - a właśnie jeszcze dziękujemy 100pkom za pożyczanie gitarki.

 

Wirku, sam wiesz, co karawaningowcom trzeba, więc gospodarz ma pewnie dobrego duszka - podpowiadacza. Troszkę poprawić toalety, prysznice, na zewnątrz ze 2 stanowiska do mycia i woda przy zlewni i będzie pełnia szczęścia dla wszystkich. Toalety według mnie da się zrobić naprawdę tanim kosztem, nie trzeba tego wszystkiego murować i kafelkować - są prostsze i łatwiejsze (również do sprzątania) sposoby na rozwiązanie tego problemu ( w razie czego mogę podpowiedzieć).

 

A i specjalne podziękowania dla wszystkich piesków, które naprawdę były "przyjacielami" nas ludzi. Pogratulować właścicielom.

Pozdrawiamy z domku również tych, którzy zostali na placu boju (noemi powiedz córce,że konkurs jeszcze specjalnie dla niej zorganizuje, przepraszam zabrakło czasu).

 

A Alicji i Markowi gratulujemy zakupu nowego członka rodziny, rozumiemy że zauroczyła was Lanca :)

To tyle, na szybko, jutro postaram się wrzucić parę fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć że ja z Komandosem też już do domu dotarłem. Po drodze dwa desanty zaliczyliśmy. :lol:

 

Alicja i Marek gratuluję nowego członka rodziny.

 

Wielkie Dzięki za atmosferę, i powtórzę to co mówiłem każdemu z osobna - weekend z takimi ludźmi jest zdecydowanie za krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.