Skocz do zawartości

Weeekend w Boże Ciało KOŚCIERZYCE koło Brzegu Opolskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Rada „starszych moherów” postanowiła przenieś czerwcowe spotkanie z Turawy do Kościerzyc koło Brzegu Opolskiego ( nie ukrywam, że wpływ na to miały moje sugestie).

 

Dlaczego zmieniono miejsce nie będę tu opisywał było to w poprzednich tematach.

 

Zapraszamy chętnych na integracyjne spotkanie w dniach od 22-06-2011 do 26-06-2011 do Kościerzyc koło Brzegu Opolskiego .

Namiary GPS N 50 52 35 68 S 17 31 35 07 idealnie prowadzą na bramę wjazdową

 

W programie spotkania – brak programu „róbta co chceta” .

 

Opis i fotki kempingu tu : http://forum.karawan...ia/page__st__30 oraz tu z spotkań jakie odbyły się do tej pory http://forum.karawan...go/page__st__30

 

 

 

Co zmieniło się od czasu gdy napisałem pierwszy post o tym kempingu : czynny po remoncie jest bar ( będzie robiony jeszcze oszklony taras), w barze piwko i jakieś jedzonko jest.

 

Zainstalowano do tej pory dwa prysznice ( będzie jeszcze więcej), jak na razie bez ciepłej wody ( do naszego spotkania ma być), zmieniono kibelki. Ogólny stan sanitariatów nie powala i nie zachwyca, ale nie są to sławojki.

 

Dobrze by było zabrać długie przedłużacze do prądu, choć nie koniecznie, wszystko to zależy od tego gdzie chcemy się rozbić, miejsc jest sporo, bo i teren kempingu ogromny ( zmieniana jest instalacja elektryczna ) .

 

Trudno mi powiedzieć co jeszcze zmieni się na tym kempingu, bo nowy właściciel sporo inwestuje w niego, ja co weekend będę na tym kempingu i będę pisał jakie zmiany nastąpiły.

 

Myślę, że swoje „3 grosze” w opisie kempingu dołożą osoby, które już w tym roku tu były.

 

Ci co lubią „moczyć kija” (wędkować) proponuję zabrać ze sobą sprzęt są dwie możliwości : na części wody należącej do właściciela ( tu płacimy za złowioną rybkę, za samo wędkowanie nie) lub też możemy wędkować na części wody należącej do PZW Opole.

 

Poprowadzę dla celów organizacyjnych listę chętnych, aby wiedzieć ile załóg będzie i gdzie ewentualnie się ustawimy ze swoimi domkami na kółkach.

 

  1. Wirek
  2. Wotr
  3. Noemi
  4. b.b tulipan ( gościnnie na jeden dzień w drodze na urlop)
  5. Mesert
  6. Kobas
  7. Piniu
  8. alicjaimarek
  9. bodzioklb
  10. Ed
  11. balthur
  12. miodzio
  13. 100pa
  14. tadijos
  15. okaryn
  16. elaola
  17. Bluesmen
  18. Lucek26
  19. Ptaku
  20. Elmo
  21. Przemok
  22. Sucoff

Edytowane przez Wirek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy chętnych na integracyjne spotkanie w dniach od 22-06-2011 do 26-06-2011 do Kościerzyc koło Brzegu Opolskiego .

 

 

 

1. Wirek

2. Wotr

3. Noemi.

4. b.b tulipan [gościnnie na jeden dzień w drodze na urlop]

 

 

za Wirkiem; Myślę, że swoje „3 grosze” w opisie kempingu dołożą osoby, które już w tym roku tu były.

 

Tak, potwierdzam że miejsce i towarzystwo jest wystarczająco zachęcające.

Wotrówka powalająca. [nie liczyć na nieskończoność, zabierać swoje specjały] smakowita.

Nikt nie zakłóca spokoju [z dala od zabudowań i cywilizacji] cisza, poza śpiewem ptaszków.[nawet słychać głosy własnego sumienia]

Tam należy być i odpoczywać do woli. O rybkach to nie będę pisał bo z ryb to lubię najbardziej.....jedzenie pod różną postacią. :slina: a do tego :drink: na świeżym powietrzu to już jest to co lubią karawaning.pl

Edytowane przez b.b tulipan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że i ja po wielkiej znajomości dopisany ;)

 

W przypadku tego kempingu ilość osób na załogę nie jest ważna ponieważ ustalona jest cena za dobę od przyczepki- 20zł :gitara:

 

Przybywajcie :ok:

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany następują wymieniono muszle klozetowe na nowe oraz deski sedesowe, jest też nowy bojler , więc i jest ciepła woda pod prysznicem - czyli coraz lepiej :). Jeszcze tylko pogodę zamówcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik,CHŁOPCZE,właśnie rozmawialiśmy o tobie z forumowiczami,o tym że wszyscy cie zanją a nik cie nie widział :> (jest jeszcze taki na forum co na CB chodzą o nim legendy :hehe: ) Tak że wiesz kolego do czego piję :ee:. Zapinaj bude i przybywajcie,jest dużo wolnego więc można cóś wybrać,i proszę mi się n ie tłumaczyć bo bedą sami przyjaciele,przyjedziesz ty do nas przyjedziemy i my do ciebie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum 80% pracuje,reszta emeryci,rencisci, kobiety w ciąży lub po, a i jeszcze,, CZŁONKOWIE SAMOOBRONY,, wiec nie pisz mi że nie można :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareczku , jeśli mnie znasz , a znasz :>

 

To wiesz , że ja nie lubię robić z gęby - :pupa:

 

Więc jak napisze , że przyjadę , to przyjadę , choćby się waliło i paliło :ok:

 

Ale dopóki nie jestem pewny w 100 % to tego napisać nie mogę .......... choć bardzo chciałbym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.