Skocz do zawartości

Uwaga na przyczepkę!!! ALLEGRO


Tkaczu

Rekomendowane odpowiedzi

My też nim kupiliśmy naszą wymarzoną cepkę ,oglądaliśmy również kilka(kilkanaście) angielek i tylko jedna była naprawdę warta uwagi ,sucha bez zapachów ,niestety poza naszym zasięgiem finansowym i co mnie nie dziwi sprzedana została w ciągu dwóch dni od przywiezienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie warto sugerować sie bajerkami :oslabiony: może być uboga ale sucha i szczelna :-] A niestety przy angielkach z moich obserwacji jest wieksze prawdopodobieństwo wtopy :oslabiony: a ludzislka się dają oczarować bajerkom ...

 

Tomek , do tego wszystkiego jeszcze CCC ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i zdjęcia:

 

1. post-5781-0-70669900-1306221030_thumb.jpg

 

Nr VIN potwierdzający rok produkcji - P-1993 r.

 

2. post-5781-0-20885100-1306221176_thumb.jpg

 

Dodatkowo naklejka z szyby z 12.1992 r.

 

3. post-5781-0-98386000-1306221255_thumb.jpg

 

Stan podłogi po zdjęciu paneli przy drzwiach wejściowych. Podobna sytuacja w okolicach szafy i łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie podzielam waszej opinii kupiłem przyczepkę w Anglii za dobrą cenę 1 075 funtów z 1989 roku, cena okazyjna i nie mam w niej pieczarek :). Co do przyczep niemieckich czy holenderskich to ceny są zaporowe, większość sprzedających w taki sam sposób nabija klientów w butelkę mówiąc, że te angliki to szmelc i tak dalej, podbijając cenę. Wszystko zależy czy i jaki sposób właściciel zajął się przyczepką po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejek10 - Twój przypadek potwierdza regułę.

Co do technik sprzedażowych - to dodaj, że sprzedawca angielek "nabija klientów w butelkę mówiąc, że te europejki to golasy i tak dalej, podbijając cenę"

 

Każdy ma oczy do patrzenia i uszy do słuchania. Ma też prawo wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie warto sugerować sie bajerkami :oslabiony: może być uboga ale sucha i szczelna :-] A niestety przy angielkach z moich obserwacji jest wieksze prawdopodobieństwo wtopy :oslabiony: a ludzislka się dają oczarować bajerkom ...

 

- i proszę znowu walka pomiędzy angielkami a "suchymi" ludzi to jest karawaning. nie ważne jak ważne że swoja i spełnia wymagania.

Ja swojej angielki szukałem 9 miesięcy i różne oglądałem. i hobby i knausy i zdecydowałem się na Swifta właśnie na wygodę i dobry stan techniczny (cena była duża ale za to wiedziałem co mam) wiec cepka nie cepce nie równa..

Wiec ja nie wiem czemu kopie kruszymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to Panowie. Dlatego oglądać, sprawdzać papiery, nie napalać się. Budka to budka. Sam kraj pochodzenia nie jest wyznacznikiem.

powodzenia!

PS

Jurek - wyjąłeś mi to z ust ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- i proszę znowu walka pomiędzy angielkami a "suchymi" ludzi to jest karawaning. nie ważne jak ważne że swoja i spełnia wymagania.

( ... )

Wiec ja nie wiem czemu kopie kruszymy.

 

tiaa, dyskusja na zasadzie " każda pliszka swój ogon chwali " i nie prowadzi do :wpysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.