Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dostaje juz krecka od przegladania ofert i postanowilem ze.... ten kemping na start - pozniej moze po tygodniu zjade nieco na poludnie ale jeszcze nie wiem

bede wdzieczny za opinie o tym kempingu

czy w poblizu jest jakis market?

czy jest tam tloczno?

 

czy jest mozliwosc podpiecia biezacej wody do cepki i odplywu szarej wody?

 

nigdzie nie moge znalezc zdjec sanitariatow wewnatrz - jak to tam wyglada?

 

nastawiam sie na ten kemping gdyz jest blisko - bede chcial przejechac te trase bez "biwakowania" - w sobote wieczorem wyjazd i do samego celu z krotkimi postojami korzystajac z tego ze dziecko bedzie spalo /taka przynajmniej mam nadzieje :)/

 

temat jazdy przez Czechy i Austrie obadalem - w Sloweni tez zaplace winiete bo jednak kawalek troche pojade - Maribor-> Ljubljana->Kozina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaje juz krecka od przegladania ofert i postanowilem ze.... ten kemping na start - pozniej moze po tygodniu zjade nieco na poludnie ale jeszcze nie wiem

bede wdzieczny za opinie o tym kempingu

czy w poblizu jest jakis market?

czy jest tam tloczno?

 

czy jest mozliwosc podpiecia biezacej wody do cepki i odplywu szarej wody?

 

nigdzie nie moge znalezc zdjec sanitariatow wewnatrz - jak to tam wyglada?

 

nastawiam sie na ten kemping gdyz jest blisko - bede chcial przejechac te trase bez "biwakowania" - w sobote wieczorem wyjazd i do samego celu z krotkimi postojami korzystajac z tego ze dziecko bedzie spalo /taka przynajmniej mam nadzieje :)/

 

temat jazdy przez Czechy i Austrie obadalem - w Sloweni tez zaplace winiete bo jednak kawalek troche pojade - Maribor-> Ljubljana->Kozina

 

 

Sklep masz na kempingu - dość drogi. Po pieczywo idziesz do Fazany - my kupowaliśmy na wieczornym spacerze, bo piekarnie otwarte są do późna. Do tego w Fazanie jakiś niewielki Konzum chyba był. Na zakupy głównie jeździliśmy do Puli - tam masz chyba 4 supermarkety typu Kaufland (trafisz bez problemu).

 

Ja n kempingu byłem we wrześniu - było na prawdę spoko. Myślę że w sezonie mają dobry młyn. Nie ustawiaj się za blisko restauracji (są dwie nad samym morzem) - odbywały się tam wesela. http://forum.karawan...dpost__p__57529

 

Wodę podepniesz bez problemu - 4 kraniki na 4 parcele. Odpływów wody szarej nie widziałem.

 

Sanitariatów słabo szukasz. W mojej relacji są. Kasy na Słowenii nie żałuj - w Chorwacji za taki odcinek zapłacił byś podobnie waytogo.gif

 

 

Jeszczę trochę tu pisałem http://forum.karawaning.pl/topic/2708-chorwacja-istria-w-drugiej-polowie-wrzesnia/page__view__findpost__p__58296

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaje juz krecka od przegladania ofert i postanowilem ze.... ten kemping na start - pozniej moze po tygodniu zjade nieco na poludnie ale jeszcze nie wiem

bede wdzieczny za opinie o tym kempingu

czy w poblizu jest jakis market?

czy jest tam tloczno?

 

czy jest mozliwosc podpiecia biezacej wody do cepki i odplywu szarej wody?

 

nigdzie nie moge znalezc zdjec sanitariatow wewnatrz - jak to tam wyglada?

 

nastawiam sie na ten kemping gdyz jest blisko - bede chcial przejechac te trase bez "biwakowania" - w sobote wieczorem wyjazd i do samego celu z krotkimi postojami korzystajac z tego ze dziecko bedzie spalo /taka przynajmniej mam nadzieje :)/

 

temat jazdy przez Czechy i Austrie obadalem - w Sloweni tez zaplace winiete bo jednak kawalek troche pojade - Maribor-> Ljubljana->Kozina

 

A tu masz filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=BTM9IVP5dWQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało jedź na BiVillage. Jeśli nie jesteś super wybredny - będziesz zadowolony.

O sklepach napisał Ci już Tomii. Na większe zakupy najlepiej pojechać do Puli. Małe zrobisz na kempingu lub w Fazanie.

Kanalizacji nie widziałem, ale woda jest na każdej parceli.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - dzieki za info o wtyczce... kupilem dzisiaj niebieska za 8 zł :D... przeloze przed wyjazdem

 

petek - wybredny troche jestem... ale chodzi mi glownie o takie banaly jak czystosc w kibelkach /prysznic mam w cepie/, czeste oproznianie koszy na kempie aby nie capilo, porzadek i spokój...

 

troche mi doskwiera brak podlaczenia kanalizacji - obecny zbiornik na brudna wode napelnia mi sie blyskawicznie...nochyba ze sobie zmajstruje zbiornik na brudna wode taki ze 100l :D

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech ludzie wystawiali węże z rurki na brudną wodę do kanalika przy kraniku z wodą

podobnie widzieliśmy we Francji i Holandii nie wiem jak w CRO bo tam niestety na wiekszości campów gdzie byliśmy nie było parceli z wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanko do tych co tam byli - dostalem dzisiaj od nich odp na moje pytania i czegos nie kumam...

 

jak mam rozumowac cennik - jak sie wezmie "pitch" to w cenie jest pobyt dla 5 osob?? czy za osoby placi sie na "sztuki" na niepoparcelowanym terenie a na parcelach placi sie za kwadrat?

 

pani mi tak napisala ze nie bardzo kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi napisano:

PRICE INCLUDES

-use of the pitch by maximum 5 persons, one car and one camping unit,

-water and energy consumption,

-use of the swimming pools.

 

Czyli będzie znaczyło że jak jest 6 osób to trzeba za dwie parcele płacić ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - Ty sie nie nabijaj... tylko powiedz jak to rozumowac - jako limit osob na parceli? a co jak ktos ma cepe 6-cio osobowa i pelny sklad?

 

a jak policze cene parceli + koszt od osoby... ladna sumka wyjdzie za dobe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam jest z podlozem na kempingu - sledzie lekko wchodza, czy grunt jest twardy i kamienisty?

brac szpili do przedsionka czy sledzie wzmacniane?

 

Ja myślę, że jest to sposób na cwaniaków, co to wykupią jedną parcelę i z namiotami we 20 osób się tam rozbiją. Ale może się mylę.

 

czyli co? pobyt dla 5 osob w cenie? troche tanio wychodzi :D

 

sadze ze jednak placi sie za parcele 9 euro + 6 euro za glowe... corcia bedzie miala za darmo bo nie ma 5 lat jeszcze... czyli 21 euro - cena do przelkniecia

 

chyba po trasie odpoczne tam tydzien i polece wzdluz wybrzeza na Zaton - tam wyjdzie 6,50 za glowe i 3,90 za dziecko plus "kwadrat" 16.30.. czyli wyjdzie niecale 34 euro ale standard wyzszy...

 

tylko to ale... na jeden strzal nie wroce do domu bo daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRICE INCLUDES

-use of the pitch by maximum 5 persons, one car and one camping unit,

-water and energy consumption,

-use of the swimming pools.

Cena zawiera:

- użytkowanie parceli przez max 5 osób, jeden samochód oraz jeden zestaw kempingowy

- wodę i prąd elektryczny

- korzystanie z basenu

Cenę policzysz dodając do ceny "pitch" sumę opłat za ilość osób. Z tego co pamiętam dochodzi do tego jeszcze taksa klimatyczna.

Tak jak pisał petek - to sposób, żeby na jednej parceli nie spało po 10-20 osób. Śledzie i młotek bardzo porządne - grunt kamienisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzie odpadają. Trzeba gwoździe i młotek. Tak jak wszędzie w Chorwacji.

 

Zaton bardzo polecam. Ja w 2008 roku zrobiłem odwrotnie - najpierw Zaton a potem BiVillage. Bardzo miło wspominam tamte wakacje. Twoja kolejność będzie nieco lepsza, bo zwiększysz sobie standard. U nas po przejechaniu na BiVillage standard kempingu nieco się obniżył, ale nie było na co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.