Skocz do zawartości

obraz na boku przyczepy - areografem albo grafiti


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - może nietypowy pomysł ale mi się takie coś podoba. Chodzi mi o wykonanie malowidła w ściennego techniką areografem lub grafiti.

Czy ktoś zna lub wie gdzie takie coś wykonuje i jaka cena jest na ścianie bocznej. proszę o sugestie.

Podkreślam nie interesuje mnie naklejka ponieważ mam łuskę na boku i nie będzie się trzymać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poczytaj na forum motocyklistów o aerografie w Łodzi http://forum.motocyk...rograf-w-lodzi/ :ok:

Generalnie raczej szukaj w siecie, ale wiem że kilka lat temu to nie była tania zabawka :)

 

przeczytałem i żaden z linków nie działa. albo strona nie istnieje. Ktoś podobno w Zgierzu ale namiarów nie ma.. :( najlepiej jak by jakiś "graficiarz" się znalazł. oni lubią adrenalinkę w zakazanych miejscach malować wiec bym kolegę policjanta postawił obok niego i by malował a dodatkowo bez kosztowo dla siebie i jeszcze by zarobił. :):przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz: Fabryczne nalepki na budach z łuską się trzymają, więc myślę że jeśli będzie to zrobione dobrze, to może wcale nie być problemem.

 

Byłem w Łodzi na ul.Dowborczyków i tam stanowczo odradzili mi naklejkę. :( i powiedzieli że pozostaje malowidło.

Tak samo mówią znajomi.. :(

A chcę moją angieleczkę dopieścić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydruk musi być na folii wylewanej wtedy będzie git na łusce oczywiście ktoś to musi dobrze położyć

wydruk na folii typu oracla czy avery (zwykłe folie samoprzylepne)nadaje się tylko na gładkie powierzchnie

acha jak się zdecydujesz na wydruk to tylko folia matt na błysku słońce się odbija i rysunek traci na wyglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz - wydaje mi się, że w ostatnio dodanych fotkach są zdjęcia budek w trakcie malowania. Zagadnij autora postów/zdjęć.

W Bałtowie jeden z forumowiczów miał zachód słońca. Zdaje mi się, że początek nicka - Para... . Może oni coś wiedzą ...

http://forum.karawaning.pl/gallery/image/1704-mg-6321-0jpg/

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorowe malowidlo o wymiarach 2x4m... kosztuje mniej wiecej okolo 3000zl zrobione w profesjonalny sposob - zaczy sie obraz + klar aby utrwalic malowidlo

 

ceny sa uzaleznione od ilosci kolorow i trudnosci wykonania motywu...

 

ja osobiscie bym czegos takiego nie robil - to jak z tatoo... jak sie znudzi to bedzie draznic oczy

 

gfizyk - malowidlo wskazane przez ciebie to folia - na drzwiach widac ze niezbyt porzadnie polozona...

 

folia ma to do siebie ze wszelkie zalamania powierzchni trzeba grzac aby podpasowac folie

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Ufolza. :yes:

 

Mi też podobają się malowane. Nie ma problemu z rozpoznaniem na trasie.

 

Konrad_ b i Topmirex coś kombinowali na tylnych oknach.

 

A jak z ceną tej foli coś wylewanej?

 

Cena tylko :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.