Skocz do zawartości

obraz na boku przyczepy - areografem albo grafiti


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

przyznam się , że też miałem taki pomysł aby pomalować moją szopkę aerografem ale nie mam na to czasu , bo zawsze coś . Ze sprzedażą nie powinno być klopotu o ile rysunek w zasadzie malunek będzie fajny i wykonany profesjonalnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam kolegę, który robi takie malowidła dowiem się o cenę i dam znać. u moich dzieciaków w pokojach malował coś takiego: maluje też samochody, motory, kaski, snowboardy itd.

post-4802-0-87878900-1306840602_thumb.jpg

post-4802-0-86963300-1306840792_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę, który robi takie malowidła dowiem się o cenę i dam znać. u moich dzieciaków w pokojach malował coś takiego: maluje też samochody, motory, kaski, snowboardy itd.

 

że tak powiem zarąbiście..

poproszę... :dzieki:

 

dowolność będzie spora ale związana z wakacjami i kempingiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek - a Twoją firmę?? nie chcesz?? dobry pomysł.

Albo kuzyna z hurtowni zgarnę aby mi coca-cole albo luxusową (wódkę) naganił.

Warka, Kasztelan.

Ostatnio przywiózł mi parasol i podstawkę Kasztelana :)

podpowiedź była dobra.. tylko aby to powiązać z kempingiem..

Ale kolega Baltazara to chcę aby miał dowolność nawiązującą do czegoś ..:)

 

to tajką reklamę walnę.. że będzie komponowała się z kontenerami i ceką.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem 1m2 to koszt ok60-80 zł+klar wg funduszy spray lub lakiernik. Jak masz jeszcze jakieś pytania to dzwoń 602 633 720.

 

klar to rozumie bezbarwny aby nie zszedł lakier pod wpływem mycia tak?

ale cena jest przystępna. hmmm to co mam zrobić zdjęcie cepki i mi coś zaproponuje czy ja mam coś zaproponowac a on przeniesie mi to na cepkę. :swiety:

ale bedzie fajnie.. :)

Mirek - tylko cisza... :) o ile już nasi nie czytają.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jak chcesz może zaproponować możesz sam coś podrzucić a zdjęcie boku gdzie chcesz malunek by się przydało+jakieś sugestie co do rozmiaru. Moje dzieciaki powiedziały co chcą i sam widzisz jak wyszło, moim zdaniem chłop wie co robi i zna się na tym jak mało kto.<br>A może na cepce malunek a na tobie dziara za jednym razem.<br>Jak by sprawa doszla do skutku to 2km odemnie jest fajne jezioro z campingami więc przyjedziesz z rodzinką na wekend a wyjedziesz jedyną taką p-pą na świecie<br>

Edytowane przez Baltazar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jak chcesz może zaproponować możesz sam coś podrzucić a zdjęcie boku gdzie chcesz malunek by się przydało+jakieś sugestie co do rozmiaru. Moje dzieciaki powiedziały co chcą i sam widzisz jak wyszło, moim zdaniem chłop wie co robi i zna się na tym jak mało kto.

A może na cepce malunek a na tobie dziara za jednym razem.

 

ok. zrobię zdjęcie boku i podeślę na PW. ale nie spieszy się z tym jak będziemy wracać z wczasów najprawdopodobniej zajedziemy przez Śląsk i wtedy dobijemy targu.

Bo ja to jeszcze lubie takie kolory i pomalowaną przyczepę jak są Burstnery takie kolorowe.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.