Skocz do zawartości

HOBBY marmura


marmur

Rekomendowane odpowiedzi

Przedewszystkim gratuluje zakupu czepki śledziłem temat związany z utrata poprzedniej i szkoda jej - ale do rzeczy ja tez kupowałem u tego gościa plac pomiędzy blokami zdziwiłem się że w takim miejscu można mieć plac z przyczepami o ile pamiętam to było w Sosnowcu w zeszłym roku jeśli chodzi o rzetelność to ok dobry stan sucha bez ściemniania nt napraw itp, tylko trzeba było się targować o wyposażenie dodatkowe bo z ceny niechciał zbytnio opuścić (kupowałem tak jak Ty tuż przed sezonem a może nawet w sezonie zalezy jak dla kogo :) ), czasu mnóstwo na oglądanie wybrzydzanie i takie tam, odrazu pojechalismy na przegląd formalności załatwione ok. Życzę przyjemnego użytkowania i do zobaczenia gdzieś na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratuluję. Bardzo ładna i zadbana przyczepka. Niepokoi mnie tylko zaczep WESTWALIA. Tak jakby brakowało dźwigni zaciskającej tak jak na tym:

 

post-1091-0-87783700-1303921780_thumb.jpg

 

Witam, z tego co widać na powiększeniu tego zdjęcia to jest wszystko jak należy, sam posiadam identyczny zaczep jedynie zdjęcie zrobione nie fortunie, fakt jest to starsza wersja westwalii. Niech służy jak najdłużej.

Pozdrawiam serdecznie.

post-1979-0-56351200-1303933801_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulację, całkiem fajna budka :yes:

 

co do zaczepu, ciężko ocenić z tej fotki bo rączka do zamykania (rozumiem że tego brakuje na foto) mogła się ustawić w dół i po prostu jej nie widać

obadasz temat na miejscu, ale z tego co widać to powinno być OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się. Zacząłem myć przyczepkę z zewnątrz ale deszcz mnie przegnał. Więc w środku znalazłem kilka przedmiotów z serii "co to może być?". Jest instalacja 12V z wyjściem na akumulator, ale akumulatora nie ma, ale elektryki się nie boję i dam sobie radę. Koniecznie muszę przenieść zbiornik wody czystej spod blatu kuchennego do kufra. Jego dotychczasowa lokalizacja jest zupełnie bez sensu. Nie dość, że jest malutki to jeszcze nie ma go jak napełniać. W bagażniku powinien się spokojnie zmieścić pojemnik ok 60l, a pod blat powinien zmieścić się klimatyzator.

 

Z użytecznych rzeczy zabudowałem dziś wentylator za lodówką. Ten patent sprawdziłem już w poprzedniej przyczepce. Działa. Tempetatura zmierzona w zamrażalniku spadła do -17,6 stopnia, choć myślałem, ze będzie poniżej - 20. Zamówione już taśmy LED i nowe naklejki łącznie z klubowymi. Coraz bardziej lubię tą budkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.