Skocz do zawartości

Pierwsza wyprawa do Chorwacji - jaki kemping na Istrii


Rekomendowane odpowiedzi

 

do Austrii i Słowenii jadzie cały zachód :hmm:

 

 

 

Tyle,że na tej trasie nie ma miejsca w której może wystąpic korek ,pomijam wypadek itp.Bardzo dobra ,płynna ,łatwa i bezpieczna trasa.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm: ja w tym roku wracałem przez Węgry - zaryzykowałem.

:hmm: opłacało się !!!

:hmm: superowe słoneczniki Węgierskie warto się zatrzymać aby urwać sobie z dwa :jesc:

:hmm: w przyszłym roku też plany przez Węgry ale już z zdobytymi doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, ja też , jeśli można podepnę się pod temat ,żeby go nie duplikować .Także poszukuję kapmów bez "przemarszu wojsk" zbędnych wodotrysków ,grajków itp.udogodnień:pub::bevil::klnie::ee::miga::hop1::kosz:szukam po prostu spokoju pięknych widoków i czystej wody .Mam oczywiście świadomość tego ,że CRO to nie PL i kamping w stylu "FSILKOWO" U Tolka na Cro to jest coś nie osiągalnego :blagac:ale cóż szukam wytrwale....po latach karawanienia się po PL i wysłuchaniu / przeczytaniu wielu historii pobytów na CRO też patrzę na południe(głównie z powodu naszej pogody w Pl) .Szukam kampingu nie za wielkiego kameralnego w pobliżu wody ,może być jakiś przydomowy najlepiej oczywiście w ok 20euro za 2+2 .Jedyne co potrzebuję to, aby był prąd i woda ...nie wiem czemu wszyscy/większość na forum tak rozwodzi się nad toaletami (ok czystość to podstawa), przecież większość z nas ma kibel i prysznic swój to ,jeśli jest woda na kempie to "o co kaman" jak ktoś nielubi publicznej toalety to może to robić u siebie :niewiem:...co do wyboru dróg ,to jako, że "parę" razy(20lat tirowania :mlot:) jechałem na południe europy ,to wierzcie mimo ,że dla mnie 2tyś.km to jak dłubanie w nosie małym palcem niezależnie od rodzaju drogi i pojazdu ,którym jadę, to wybieram opcję-CZ(Cieszyn/Chałupki-Brno-Mikulov )AT(Vienna-Gratz A9 na SLO) ,SLO na Maribor i dalej na Zagreb potem jak kto woli ,takie jest moje zdanie, po jakichś 4mln km :drive:.86ka w Hydrantowni to jak polska droga 79 na odcinku Kraków- Sandomierz ,ale cóż jeden lubi blondynki a inny rude ,lub blondyn...ów :pupa:

ale na temat ,jeśli kto wie o małych tanich ,kameralnych miejscach to proszę o jakieś info

Edytowane przez marcin traker (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jest to cennik z 2011 roku

byliśmy na tym kempingu na początku sierpnia

 

Może masz jakieś fotki? Jakbyś mógł coś więcej powiedzieć o tym kempie? My też planujemy w tym roku wypad do CRO .Wiem, że już wszytko na peno zostało powiedziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz spokoju to mogę polecić ten kemping,

toalety czyste , na terenie jest sklepik spożywczy i restauracja o której obecności świadczą tylko zapachy

do najbliższej większej miejscowości a jest nią senij masz 5 kilometrów w której to miejscowości możesz zrobić większe zakupy ,jest tam targowisko i market

Personel miły i można jakoś się dogadać (u mnie znajomość języków obcych równa się zeru )

 

Na tej fotce masz widok z mojej przyczepy na morze

post-6342-0-84095100-1326735639_thumb.jpg

 

Tutaj widok kempingu z góry

post-6342-0-07621700-1326735711_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz jakieś fotki? Jakbyś mógł coś więcej powiedzieć o tym kempie? My też planujemy w tym roku wypad do CRO .Wiem, że już wszytko na peno zostało powiedziane :)

 

A co z Sabbiadoro i okolice Wenecji?

Robi się cieplutko na samą myśl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... do najbliższej większej miejscowości a jest nią senij masz 5 kilometrów w której to miejscowości możesz zrobić większe zakupy ,jest tam targowisko i market ...

 

 

według przewodników okolice Senj to "najzimniejsze" miejsca w Cro :niewiem: czego potwierdzić nie moge :-]

post-1137-0-93400300-1326884065_thumb.jpg

post-1137-0-03480600-1326884100_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa o Sabbiadoro masz sporo w subforze Włochy.

np link lub link.

 

Dzięki to była tylko aluzja do Rulaka.

Planujemy wspólny wypad -jeszcze w powijakach .

Ja bym wolał Sabbiadoro ale zobaczymy.

Odległość podobna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Sabbiadoro i okolice Wenecji?

Robi się cieplutko na samą myśl .

 

Marek luzik :) damy radę .Myślałem o Sabbiadoro w pierwszej połowie czerwca a Cro wrzesień i to druga połowa ,ale to sie jeszcze wszystko zobaczy? :)

Pogadamy w Krakowie :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.