Skocz do zawartości

TV na Kartę


Jery

Rekomendowane odpowiedzi

Jurek podaj proszę nazwę Tunera jakiego używasz i czy to jest N czy Polsat czy Canal+?

Mam tuner sprzedawany w zestawach telewizji na kartę HD (to jest zestaw TVN)

 

Antenę mam na dachu bloku z zainstalowanym zezem na astrę i hotbyrda. Mimo zeza i ok 25 m kabla, obie te rzeczy teoretycznie pogarszają odbiór, nie widzę problemów z odbiorem stacji SD i HD.

 

 

Z hodbyrda odbieram wszystkie oferowane programy z zestawu TVN HD na kartę a na astrze jest kilka programów niemieckich darmowych w jakości HD.

 

Dodatkowo dostarczany w zestawie tuner ma głowicę naziemnej telewizji cyfrowej DVBT mpeg4. Programy naziemne odbieram na antenie pokojowej, na której stacji nadawanych w analogu praktycznie nie widać.

 

Wszystko o telewizji na kartę można przeczytać na ich stronie:

 

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

 

Pozdrawiam

 

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, zabrzmiało jakbyś dla nich pracował :-]

 

dodam tylko że TnK HD wcale nie jest jakąś super atrakcyjną ofertą, myślałem żeby wziąć samą kartę (mam tuner z conax'em) albo nawet ten tuner z dvb-t do cepki

ale licząc full pakiet w opcji HD wychodzi 2x20zł czyli 40zł/miesiąc

to np eNka za 48zł miała już full pakiet gdzie kanałów jest masa, podobnie inne platformy, ja za CP w prepaidzie płacę 42zł i też mam kanałów full

więc IMO Tnk była atrakcyjna ale w pierwszych miesiącach, jak dostawało się dożywotnio pakiet podstawowy, to w sumie do budki wystarczało

 

jeśli ktoś kupuje pod dzieci, to TnK nie ma praktycznie nic sensownego jeden czy dwa średnie kanały, w porównaniu do CP czy eNki gdzie tych kanałów sporo więcej i dużo ciekawsze

dla maluchów nie ma nic, bo Disney to już raczej kanał dla dzieci szkolnych :hmm:

 

wiec jeśli TnK to podstawowy pakiet za 20zł, wtedy nie ma problemu kanałów HD bo ich tam nie ma

a jeśli już ktoś chce koniecznie HD w budce to myślę że warto popatrzeć u konkurencji :hmm: - np w eNce która w kanałach HD przoduje :yes:

 

jeśli zależy nam na dużej ilości kanałów to CP nie jest złą opcją, pakiet familijny daje masę różnych kanałów i F1 niestety bez Roberta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, zabrzmiało jakbyś dla nich pracował :-]

 

dodam tylko że TnK HD wcale nie jest jakąś super atrakcyjną ofertą, myślałem żeby wziąć samą kartę (mam tuner z conax'em) albo nawet ten tuner z dvb-t do cepki

ale licząc full pakiet w opcji HD wychodzi 2x20zł czyli 40zł/miesiąc

to np eNka za 48zł miała już full pakiet gdzie kanałów jest masa, podobnie inne platformy, ja za CP w prepaidzie płacę 42zł i też mam kanałów full

więc IMO Tnk była atrakcyjna ale w pierwszych miesiącach, jak dostawało się dożywotnio pakiet podstawowy, to w sumie do budki wystarczało

 

jeśli ktoś kupuje pod dzieci, to TnK nie ma praktycznie nic sensownego jeden czy dwa średnie kanały, w porównaniu do CP czy eNki gdzie tych kanałów sporo więcej i dużo ciekawsze

dla maluchów nie ma nic, bo Disney to już raczej kanał dla dzieci szkolnych :hmm:

 

wiec jeśli TnK to podstawowy pakiet za 20zł, wtedy nie ma problemu kanałów HD bo ich tam nie ma

a jeśli już ktoś chce koniecznie HD w budce to myślę że warto popatrzeć u konkurencji :hmm: - np w eNce która w kanałach HD przoduje :yes:

 

jeśli zależy nam na dużej ilości kanałów to CP nie jest złą opcją, pakiet familijny daje masę różnych kanałów i F1 niestety bez Roberta :(

 

Oferta faktycznie nie jest zbyt bogata, ja płacę tylko 20 zł za pakiet podstawowy. Podstawową zaletą dla mnie był brak umowy. Jeżeli nic nie wpłacę t i tak mam kilka podstawowych programów do odbioru przez rok od końca ważności ostatnie wpłaty.

 

Jeżeli chodzi o ilość programów HD za 20 zł to faktycznie są tylko 2 a w zasadzie 1 -TVN, tyko jest nadawany w czasie rzeczywistym i z godzinnym poślizgiem.

 

Dodatkowo w HD odbieram polsat na naziemnej cyfrowej i chyba 4 niemieckie z astry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta faktycznie nie jest zbyt bogata, ja płacę tylko 20 zł za pakiet podstawowy. Podstawową zaletą dla mnie był brak umowy. Jeżeli nic nie wpłacę t i tak mam kilka podstawowych programów do odbioru przez rok od końca ważności ostatnie wpłaty.

 

:yes: i to jest oferta

a wiesz że wcześniej był ten pakiet "na zawsze" ? szkoda że zlikwidowali, można jeszcze kupić karty na allegro na starych zasadach (używane)

 

prepaid jest OK, sam tak płace polsat :yes: choć w praktyce i tak buli się jak zwykły abo miesiąc w miesiąc :-]

ale przynajmniej nie ma cyrografów i cyrków z wypowiadaniem umowy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od lutego mam telewizje N, od marca przez 12 miesiecy płace 48zł. Pakiet dość dobry 17kanałów HD,. Na wyjazdy do budki zabieram dekoder z domu + talewizorek 20" i jest ok. Jedynie czasami mały problem z ustawieniem anteny ale od tego jest młody :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.