Skocz do zawartości

Nasze Hobby 470TK


kazik1976

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam . Mam pytanko do znawców tematu. Po spokojnym obejrzeniu przyczepki wydaje mi się, że w tej wersji hobby lodówka powinna być inna ( chyba electrolux) Czy mam rację? Ta lodówka jest firmy Dometic :( Nie znana mi firma

post-5972-0-34726300-1301075344_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Fajna cepka i to z Grudziądza ;) Można wiedzieć ile trzeba dać za taką zadbaną budke? Ciekawe jak wygląda ta markiza po rozłożeniu? Oglądałem dużo hobbitek i takich obić kanap nie widziałem ale wyglądają ładnie.:mlot: Ciekawy układ wnętrza, nie każdemu chyba pasuje. Do zobaczenia na szlaku :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :niewiem: Za budkę dałem 13,5 tyś, faktycznie takich obić jest mało, a co do układu to łóżko z materacem nam pasuje :lol: ( bardzo wygodnie sie śpi na takim materacu )Jak rozłożę markizę to podrzucę zdjęcia

Edytowane przez kazik1976 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i pierwsze poważne sprawdzenie cepki . Markiza ! super sprawa z której najbardziej się ciesze :brawo:(jeszcze do końca nie wiem jak się ją powinno rozstawić ) Myślę ze żadne z ramion nie powinno dotykać ziemi ( na boku cepki są zamontowane uchwyty) :niewiem: Niestety jest jedna sprawa której nie zauważyłem przy sprawdzaniu :sciana: nie działa kran w ubikacji :sciana: tzn. leci woda tylko wtedy, kiedy jest włączony kran w kuchni .Nie wiem o co chodzi :niewiem:

post-5972-0-96312300-1303500196_thumb.jpg

Edytowane przez kazik1976 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest jedna sprawa której nie zauważyłem przy sprawdzaniu :sciana: nie działa kran w ubikacji :sciana: tzn. leci woda tylko wtedy, kiedy jest włączony kran w kuchni .Nie wiem o co chodzi :niewiem:

tutaj masz podobny przypadek

http://forum.karawaning.pl/topic/6838-problemik-z-kranem-w-umywalce-nie-dziala-pompka/

 

problemem były styki w kranie, niestety kranu nie udało się rozebrać na zlocie i na szybko założyłem Jeremu dodatkowy wyłącznik podłączony do kostki pod kranem. Niby prowizorka , ale takie są najlepsze :-]

 

No i pierwsze poważne sprawdzenie cepki . Markiza ! super sprawa z której najbardziej się ciesze :brawo:(jeszcze do końca nie wiem jak się ją powinno rozstawić ) Myślę ze żadne z ramion nie powinno dotykać ziemi ( na boku cepki są zamontowane uchwyty) :niewiem:

 

wg mnie na fotce roletę masz rozstawioną prawidłowo , ale koniecznie zainwestuj w pas sztormowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kranik co masz na foto (ciepła, zimna woda) nowy kosztuje 75 zł widziałem u Szantymena w sklepie. Tylko na zimną będzie tańszy.

Pas sztormowy służy do zabezpieczenia markizy podczas wiatru, ja zakładam go zawsze bo nigdy nie wiadomo kiedy zawieje. Na fotce to ten czarny przy markizie, koszt coś koło 45 zeta.

post-5622-0-46069000-1303505085_thumb.jpg

Edytowane przez GEMIX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam problem z tym kranem :sciana: bo chyba żeby dostać się do tego kranu to trzeba rozebrać pół kibelka? Co to jest pas sztormowy :niewiem:

 

Nie koniecznie, tylko cztery wkręty są pod umywalką dwa w tej zamykanej półce i dwa

 

W tych małych podwójnych półeczkach jak je wykręcisz to delikatnie wyjmij tą plastikową osłonę pod umywalką i będziesz miał świetny dostęp do baterii

 

 

A pas sztormowy zabezpiecza ci markizę i przedsionek przed dużymi podmuchami wiatru abyś nie musiał jej ganiać po całym polu :hehe: :hehe: :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy :blagac: Po świętach będe walczył z kranem ( jak sprawdzić czy to nawalił mikrowłącznik,i czy da się go naprawić ? ) Co do markizy (OMNISTOR) to znalazłem takie mocowanie , i tak montuje się chyba u mnie ,i czy tu też trzeba kupić pas sztormowy???

post-5972-0-55991200-1303535227_thumb.jpg

post-5972-0-59750700-1303535247_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.