Skocz do zawartości

espace,v-klasa,mondeo mk3,vectra lub trojaczki


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

golf IV ----> nowy focus - jakość materiałów w focusie co najmniej o klasę niżej,

no tak, tu się zgadzam, szczególnie po kilku latach użytkowania Focusy wyglądają strasznieczerwona.gif

 

 

Nie wiem po czym to wywnioskowałeś. Focus należy do samochodów, w którym najłatwiej zamaskować przebieg. I właśnie dzięki trwałości wnętrza (popytaj handlarzy). Tato ma 12 letniego focusa i po sprzątaniu auto wygląda prawie jak z salonu. Mieszek skrzyni się trzyma ładnie, lekkie ślady zużycia ma na kierownicy. I tyle.

 

 

A wracając do tematu - conieco napisze o land crusierze. Za 22 tys. nie ma co kombinować z tym autem. Tu by się przydało przynajmniej 50tys. Nie mówiąc o kosztach eksploatacji czy serwisu - są wysokie. Za tą kwotę bym nie myślał o terenówce. Chociaż można pomyśleć tu o Terrano II - rozsądny koszt zakupu i całkiem fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli tak na prawdę nie zależy Ci na konkretnym modelu to ja bym rozważył jeszcze jedno:

Zafira A z silnikiem 2.2dti duże i pakowne auto ... wysokie i do tego w dobrej cenie :)

 

W temacie opinii o Fordzie ... właśnie przymierzam się do sprzedaży naszego Focusa I i mimo swoich 7 lat auto na prawdę wygląda bardzo dobrze w środku, nic nie skrzypi nic nie strzela itd.,

dodatkowo na co dzień użytkuję Focusa II FL i również z auta jestem bardzo zadowolony ... mam porównanie do nowego Golfa VI cóż ja osobiście nie dopłaciłby do niego prawie 20tys (przy zakupie nowego)

 

Tak w ramach opinii o Fordach - ja osobiście uważam, że są OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zafira A z silnikiem 2.2dti duże i pakowne auto ... wysokie i do tego w dobrej cenie :)

 

 

wiesz ile wazy zafira i ile ma na haku??

ja wiem... dlatego nie biore tego auta pod uwage bo nim nie bede mogl ciagac swojej cepy

pozatym brat ma zafire z tym dieslem i jak miala na ogonie knausa /bodajze1200kg/ to ledwo ducha nie wyzionela szorujac tylkiem po asfalcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo czy ford, jedno i to samo, tylko marka inna. Od 1999roku volvo należy do Forda natomiast od 2010roku jest już chińskie. Ceny tych dwóch aut (v70 i mondeo) są mniej więcej równe, lecz ja uważam że volvo jest lepiej wykonane (to jest tylko moja opinia). Pisałeś kolego ze się mylę z cenami markowych samochodów (np. audi), chodziło mi głównie o porównanie tej marki do innej np. fiata. Spójrz kolego na to że za mondziaka z 2001roku musisz wydać 13tys bo za tyle już kupisz naprawdę dobry model w wersji ghia! W porównaniu do audi które jeśli się nie mylę( http://allegro.pl/au...1440071977.html ) miałeś i wyceniłeś na 22tysiące z 2000roku. Nie wnikam za ile je sprzedałeś lecz myślę że powinieneś szukać markowych aut takich jak toyota, honda, audi czy inne dobre sprawdzone auta.

 

Nie wiem czy lubujesz się w amerykańskich autach ale jeżeli szukasz auta do 22 tysięcy to śmiało za taką kasę możesz kupić chryslera voyagera z silnikiem 2.5crd 140km i się nie zawiedziesz.

p.s. To jest tylko moja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać!

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do audi które jeśli się nie mylę( http://allegro.pl/au...1440071977.html ) miałeś i wyceniłeś na 22tysiące z 2000roku. Nie wnikam za ile je sprzedałeś lecz myślę że powinieneś szukać markowych aut takich jak toyota, honda, audi czy inne dobre sprawdzone auta.

 

tak to bylo moje autko, nabywca utargowal symboliczna kwote - jadac do mnie liczyl sie z tym ze za wiele mu nie opuszcze :)

 

btw... a sharan po 2001 roku 2.8 204KM z 6 biegowa skrzynia?? ktos zna lub ma takiego konia?? licze sie z tym ze na 6 biegu z ogonem nie polece

ciekawi mnie ile to ma rpm na 5 biegu przy predkosciach 85-95km/h

 

bede szukal takiego bez haka co by wczesniej nie dostawal w d...

 

poczytalem na temat 2.2 dci i hdi... i dochodze do wniosku ze pala niewiele mniej niz 2.5tdi a biorac ceny lpg pod uwage i fak ze bede sie krecil w kolo komina... sklonny bylbym przelknac spalanie 15l lpg/100km...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak E-klasa w210 warte swojej ceny?

Jeśli chodzi o sharana w tej benzynie, maja dobrą opinię (znajomy posiada). W przypadku spalania w cyklu mieszanym pali tyle co polonez, 13l gazu. Jak na taki silnik, o takiej mocy to bardzo dobry wynik :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 2.8 204KM był również montowany w T4 i z tego co słyszałem średnio toleruje gas, ale to musiałbyś sprawdzić u pewnego źródła wink.gif

Widzę że rozpatrujesz Merca Vito, więc może również weźmiesz po uwagę klockowatego T4 hmm.gif Autka nie tanie, ale cenione wśród użytkowników pracujących nimi zawodowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak E-klasa w210 warte swojej ceny?

 

ta ktora mialem ogladac... jest juz zaliczkowana

 

Silnik 2.8 204KM był również montowany w T4 i z tego co słyszałem średnio toleruje gas, ale to musiałbyś sprawdzić u pewnego źródła wink.gif

Widzę że rozpatrujesz Merca Vito, więc może również weźmiesz po uwagę klockowatego T4 hmm.gif Autka nie tanie, ale cenione wśród użytkowników pracujących nimi zawodowo.

 

 

w t4 byla chyba benzyna 2.0 i 2.5 chyba, o 2.8 w t4 nie slyszalem, w firmie w ktorej pracuje sa T4 z roznymi dieslami jak i benzynowe.... to auto nie przemawia do mnie, prehistoria i halas w srodku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy swoje chwali :swiety: a ja bym polecił E4 2,0 z turbiną coś w tym stylu (w tej wersji)http://otomoto.pl/re...-C14866547.html , a ty wybrałeś najgorsze silniki jakie były (są) w E4 :ok: 2,2dci ,3,5 benz. :sex:

Edytowane przez timtim (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timtim niby to najlepszy motor w EIV...ale podobno uzalezniony od oleju... pali go 0.1l/100km :sex:

 

BTW... 3.5 benzyna w EIV TO NAJLEPSZE CO ESPACE SPOTKALO... kazdy ci to powie....

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przesadziłem że 3,5jest najgorsze ,ale jest najrzadziej spotykane .

kukam jakis czas na otomoto i jak sie pojawi "godne" 3.5 to znika nastepnego dnia... wejdz na espace.org to sie dowiesz ze tymi autamio jezdzi sie do ich smierci ... tzn smierci auta - bo silnik zyje ale reszta juz padla....

 

ten link bralem pod uwage... ale akcyza /od ceny wg darmozjadow urzednikow - takiego wyceniaja na prawie 30 000/ i lpg suma sumarum da nam 30 000 na finale... :/

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.