Skocz do zawartości

Camping Caravelair Antares


bsosieccy

Rekomendowane odpowiedzi

w opisie aukcji jest

 

;)

 

Zgadza się, więc już w samym ogłoszeniu jest nieścisłość. Sądząc po innych wystawionych przedmiotach jest to celowe działanie (przy samochodach też tak jest). Allegrowicz nie musi być przestępcą ale ma kilka negatywów więc ostrożność i jeszcze raz ostrożność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odpowiedz.

"NIE MAM WIECEJ ZDJEC I NIE MAM CZasu na ich robienie pszyczepa jest w bdb stanie i napewno sie pan nie zawiedzie gwarantuje"

 

To by było na tyle

 

nie ma to jak otwarte podejście do kupującego hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NIE MAM WIECEJ ZDJEC I NIE MAM CZasu na ich robienie pszyczepa jest w bdb stanie i napewno sie pan nie zawiedzie gwarantuje"

 

 

sorry ale jezeli ktoś jest bankrutem ortograficznym to już na dzień dobry załacza czerona lampkę i nie ma co z takim robic interesów.

Poza tym jak nie ma czasu i jest "zalatany" znaczy się jakiś biznesmen musi być więc nie ma co mu głowy zawracać pierdołami.

Tyle.

ale spróbowac było warto - może ktoś wpadnie kiedyś a forum chwaląc się jej zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregorY - nie obraź się, ale czytając Twój post przychodzi mi na myśl przysłowie: "przygadał kocioł garnkowi"

 

Kiedyś, przed którąś tam reformą, 3 błędy interpunkcyjne równały się jednemu ortograficznemu.

 

Pisanie od początku zdania małą literką - to ortograficzny ...

 

Przeczytaj swój post i podlicz .... ;):thank:

 

Sorry za OT, ale nie powinniśmy chyba oceniać osób popełniających błędy. A jeżeli chcemy je oceniać, to stosujmy zasadę:

"... kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. (poprawnie);)

Ogólnie miałem na myśli, że takie podejście sprzedającego plus sposób wysławiania dają sporo do myślenia. (poprawnie).

Reasumując, oferta wysoce ryzykowna. (poprawnie).

 

Tak? :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. (poprawnie);)

Ogólnie miałem na myśli, że takie podejście sprzedającego plus sposób wysławiania dają sporo do myślenia. (poprawnie).

Reasumując, oferta wysoce ryzykowna. (poprawnie).

 

Tak? :thank:

 

A jeśli ktoś jest dysortografem albo dyslektykiem ??:look:

 

Poza tym temat chyba się sam zakończył :hop1:

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

Edytowane przez Proper76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proper76, za naszych czasów nie było dylu dys.... . Kazali nam się uczyć, czy skutecznie nasze problemy zwalczali. Teraz pedagodzy, psycholodzy i rodzice ułatwiają życie dzieciom załatwiając im papiery. Oczywiście - są też uzasadnione przypadki.

 

Ale biorąc pod uwagę proporcje: czas przy komputerze do czasu z książką, to dotkniętych tymi chorobami będzie coraz większa rzesza.

 

Ostatnio wysłałem do onet-u zgłoszenie łamania regulaminy forum (zapis dotyczący ilości błędów ortograficznych powodujący, że tekst przestaje być czytelny), kiedy jakiś czuły_ktoś pisze zupełnie nie po polsku. Odpisano mi, że on nie łamie regulaminu, tylko ma taką MANIERĘ pisania ....;)

"Rence opadajom" (jakby to napisał czuły_ktośtam).

 

Ale faktem jest, że jak nie ma przecinków, to trudno czyta się taki tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz nawet to się nie chce ściąg przepisywać ( a zawsze człowiek coś dodatkowo zapamiętał) tylko kserówki robią.;)

Ale takie czasy , jak to było u Kondratiuka "atomowa era"

 

Tylko zaczyna nam się robić z tego całkiem inny temat na niejeden doktorat :thank:

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregorY - nie obraź się, ale czytając Twój post przychodzi mi na myśl przysłowie: "przygadał kocioł garnkowi"

 

Kiedyś, przed którąś tam reformą, 3 błędy interpunkcyjne równały się jednemu ortograficznemu.

 

Pisanie od początku zdania małą literką - to ortograficzny ...

 

Przeczytaj swój post i podlicz .... :look::hop1:

 

Sorry za OT, ale nie powinniśmy chyba oceniać osób popełniających błędy. A jeżeli chcemy je oceniać, to stosujmy zasadę:

"... kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień..."

Czytając te moralitety, przychodzi mi na myśl przysłowie "PRZYGANIAŁ kocioł garnkowi"

ps, myślałem, że pęknę ze śmiechu czytając post umoralniający w którym ktoś sam popełnia błąd ;):thank:

jak to łatwo oceniać innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś jest dysortografem albo dyslektykiem ??:bukiet:

 

na komputerze ? - są fajne przeglądarki co same podkreślają błędy :jump:

jeśli ktoś ma problem z ortografią, zawsze może wcześniej wklepać tekst w jakimś edytorze i wkleić do przeglądarki

 

ja sam święty nie jestem, ale raz że właśnie używam firefox'a ze słownikiem :-]

a np ogłoszenie sprzedaży wpisałem do word'a, potem dałem małżonce do sprawdzenia :ok:

byk w ogłoszeniu to dla mnie żenada ... bo jest to tekst przygotowany wcześniej na spokojnie

troszkę inaczej jest na forum czy w komunikatorach, gdzie pisze się na szybko,

czasem pod wpływem emocji czy środków "dopingujących" - tych dwóch nie polecam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Piterku, jeżeli uważnie przeczytałeś mojego posta, to wyraźnie w nim zaznaczyłem, że nie należy oceniać osób po ortografii/interpunkcji, bo właśnie to zrobił GregorY.

Co do przysłowia - w moich okolicach funkcjonują obie formy.

Przygadać komuś ┬źzrobić złośliwą uwagę pod czyimś adresem┬╗ - http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2512004

Przyganić - ┬źwykazać czyjeś wady lub zrobić komuś zarzuty┬╗ - http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2512009

 

Sens ten sam :jump:

 

Ale ja mam dystans. Wiem, że zdarzają mi się błędy. "noł body is perfekt" :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

 

Trzeba się mocno zastanowić nad zakupem tej "pszyczepy", bo może śladem dysleksji czy dysortografii idzie dyskalkulia. A jeśli do tego "biznesmen" nie ma czasu na zrobienie dodatkowych zdjęć i nie dysponuje kompletem dokumentacji to wszelki komentarz jest zbyteczny.

Edytowane przez marmur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.