Skocz do zawartości

Camping Caravelair Antares


bsosieccy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na Allegro pojawiła się kolejna oferta "OKAZJA CAMPING CARAVELAIR ANTARES 2005r,SUPER STAN" Wprawdzie jest to przyczepa z sprowadzona z Anglii ale jak widać wersja europejska.

Co o tym sądzicie. Jak dla mnie to na takim spaniu mi zależy mam dwoje dzieci, nic nie pisze o przedsionku.

 

http://allegro.pl/okazja-camping-caravelair-antares-2005r-super-stan-i1463387505.html

 

Edytowane przez bsosieccy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link nie działa

poprawiona linka

 

mnie się ciśnie jedno, zbyt piękne żeby było prawdziwe, 5letnia buda za 1/3 ceny ?

ale trza jechać i oglądać jak nie masz daleko ;)

 

No właśnie! Jedną taka już oglądałem na aukcji super pięknie opisana, zdjęcia piękne a w realu ja zajechałem to okazało się że po powodzi ;-(

Mam trochę kawałek bo to koło Kutna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złośliwy, ale na moje oko to największą "angielską" cechą tej przyczepy jest brak dokumentów. Pomijam drzwi, powinny być z drugiej strony, ale pomińmy to.... Jeżeli rzeczywiście jest z anglii, powinna mieć angielskie gniazdka elektryczne wewnątrz (wszystkie). Jeżeli nie ma, to jest przekręt. Moja sugestia: poproś o numer VIN przyczepy, sprawdź w europejskim rejestrze pojazdów kradzionych, a jeżeli będzie ok, to dokładnie sprawdź numer wybity na ramie przyczepy (czy nie jest świeży, czy nie ma "zeszlifowanych" miejsc), oraz dobrze sprawdź tabliczkę znamionową - czy nie budzi zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo w tym ogłoszeniu wyrazów SUPER. Generalnie poprosiłbym o więcej zdjęć (piszesz, że masz daleko) a w rozmowie podpytał skąd taka promocja cenowa. Nawet laik wchodząc na Alledrogo może sobie porównać cenę w stosunku do rocznika przyczepy. jak wiemy polacy co do zasady nie mają "gestu" ;)

Jeszcze pytanie na koniec - czy to normalne, ze w nowych przyczepach jest taka golizna z wyposażeniem - firanki, zasłonki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie na koniec - czy to normalne, ze w nowych przyczepach jest taka golizna z wyposażeniem - firanki, zasłonki?

 

to zależy od przyczepy, każdy producent ma kilka standardów wyposażenia, podobnie jak z samochodami

możesz kupić auto "golas" albo wypas :look:

 

tu podobna i też nie ma firanek :hop1:

http://allegro.pl/przyczepa-caravelair-410-2008-rok-i1460685571.html

 

(może ktoś ściągnął, a może nie było) ;)

 

tu ma, ale może dlatego że to luxe :thank:

http://otomoto.pl/inny-caravelair-antares-luxe-400-T1890638.html

 

na pewno nie mają trumy w std i bardzo często tak jest, zresztą niewiadów też liczy za trumę ososbno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat marka Caravelair nie należy do drogich i tzw górnej półki.

Jednak porównując ceny podobnych modeli np. w DE to nie jest to niemożliwe

dla przykładu za aukcje na mobile.detego producenta można kupić już za 8tys. ÔéČ rocznik 2008 ... ;)

 

Ale jeśli do tej nie ma dokumentów (po 2005 roku) nawet w DE powinna być karta campingu (ja miałem w swoim z 91 roku) to bym się zastanowił.

Z drugiej strony jeśli dokumenty będą ok, to może po prostu ktoś potrzebował gotówki i tanio sprzedał?? tak czy owak okazje się zdarzają ale trzeba na nie uważać :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo lubię to forum, bardzo szybko mnie "stawiacie na nogi" w pozytywnym słowa znaczeniu. Odpuszczę sobie tą budkę. Jak już ktoś napisał za dużo słowa SUPER. Wielkie dzięki i pozdrawiam. Temat możemy uznać za zamknięty. Znalazłem jeszcze parę ofert ale to już jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, jak juz rzuciłes temat - napisz do goscia o więcej zdjęć. Może to faktycznie jest okazja. Przypuszczam, że będzie na takie żądania przygotowany a i my możemy zobaczyć co i jak z tą budka. Przeciez to nic nie kosztuje, a zyskac mozesz sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, jak juz rzuciłes temat - napisz do goscia o więcej zdjęć. Może to faktycznie jest okazja. Przypuszczam, że będzie na takie żądania przygotowany a i my możemy zobaczyć co i jak z tą budka. Przeciez to nic nie kosztuje, a zyskac mozesz sporo.

 

dokładnie, do tego wypytał bym dokładnie o pochodzenie, dokumenty zakupu, inne papiery, czy można holować po PL itd ;)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki. Te 14999 zł to tylko cena wywoławcza do licytacji a nie "kup teraz". W rzeczywistości gość mógł określić cenę minimalną np na 30000 i jak nikt tyle nie kliknie to aukcja nie dochodzi do skutku.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki. Te 14999 zł to tylko cena wywoławcza do licytacji a nie "kup teraz". W rzeczywistości gość mógł określić cenę minimalną np na 30000 i jak nikt tyle nie kliknie to aukcja nie dochodzi do skutku.

Pozdrawiam wszystkich.

 

w opisie aukcji jest

SUPER OKAZAJA PRZYCZEPA CAMPINGOWA CARAVELAIR ANTARES LUX 400 Z 2005 R ZA JEDYNE 14999 PLN

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.