Skocz do zawartości

proszę o opinię


kaka020397

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego nie wypowiem się co do stanu technicznego, ale układ tej przyczepki jest idealny dala małej rodzinki a najlepiej dla pary ( sam posiadam taki układ w swoim tec'u), jeżeli stan techniczny OK to warto w nią wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Darek przyprowadza tylko sprawdzony towar. Więc jest duża szansa na fajną budkę.

Układ taki miałem w swoim GRUAU. Ja spędziłem wakacje z żoneczką oraz trójką pociech. Na łóżku z przodu spaliśmy z najmłodszą pociechą. Dwójka starszków na tym koło kibelka. Fakt, że to łóżko trzeba było rano zmieniać w stolik. Niestety wtedy nie mieliśmy przedsionka.

Układ - ok,

Sprzedawca - ok

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego układu w tej przyczepie. Jak się rozłoży łóżko przy wejściu , to jakie szerokie jest przejście do dalszej części przyczepy?(swobodnie się przechodzi?) Ja miałem w poprzedniej cepce taki układ i po dwóch wyjazdach miałem dość przeciskania się między rozłożonym łóżkiem a szafką:) Dlatego szukam budkę z narożnikiem i drugą zamykaną sypialnią Wydaje mi się że układ w tej budce jest super http://otomoto.pl/hobby-hobby-470-classic-T1899006.html

Edytowane przez jacagdz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaka020397 user_popup.png Też sie na nią oglądałem i rozmawiałem z p.Darkiem on nic o karawaning pl nie wie tylko słuchy go doszły ze ktos go polecał

Też szukam takiego układu budki

Córcia mi troche sie pochorowała i nie moge w weekend pojechać jej zobaczyć a mam 120 km to spokojna wycieczka

Jeżeli nikt jej nie sprzątnie przed nosem to 19.02 jade z kolega oglądać niewiadówke w okolice Krakowa to wtedy wstąpie do p Darka obejrzeć

Tylko mówi ż e w dokumentach ma DMC 1050 ale że jak diagnosta na przeglądzie wstępluje 1000 to będzie 1000 kg dmc w dowodzie na stałe

troche tego nie rozumiem bo te hobby 420 podają spzedawcy od 1000-1200 dmc i od czego to zależy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaka020397 user_popup.png Też sie na nią oglądałem i rozmawiałem z p.Darkiem on nic o karawaning pl nie wie tylko słuchy go doszły ze ktos go polecał

Też szukam takiego układu budki

Córcia mi troche sie pochorowała i nie moge w weekend pojechać jej zobaczyć a mam 120 km to spokojna wycieczka

Jeżeli nikt jej nie sprzątnie przed nosem to 19.02 jade z kolega oglądać niewiadówke w okolice Krakowa to wtedy wstąpie do p Darka obejrzeć

Tylko mówi ż e w dokumentach ma DMC 1050 ale że jak diagnosta na przeglądzie wstępluje 1000 to będzie 1000 kg dmc w dowodzie na stałe

troche tego nie rozumiem bo te hobby 420 podają spzedawcy od 1000-1200 dmc i od czego to zależy? :)

 

To tak jak ja, chciałem tam się jutro wybrać ale i moja córcia zachorowała , więc nici z podróży .... Też dzwoniłem do P. Darka i po dosłaniu więcej fotek przyczepa jest godna uwagi (stan jej utrzymania), jednak dopiero teraz dostrzegłem że nie ma ona tzw. podkowy , a na taką jednak mam większą chrapkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaka020397 user_popup.png

...tylko mówi ż e w dokumentach ma DMC 1050 ale że jak diagnosta na przeglądzie wstępluje 1000 to będzie 1000 kg dmc w dowodzie na stałe

troche tego nie rozumiem bo te hobby 420 podają spzedawcy od 1000-1200 dmc i od czego to zależy? :)

 

Wiem o co chodzi.

Identyczna sytuacja była z moją przyczepą: w holenderskim dowodzie rejestracyjnym jest DMC 1150kg a na tabliczce z boku przyczepy 1100kg.

Na przeglądzie rejestracyjnym diagnostę nie interesowało to co w ''papierach'' a interesowało go to co pisze na tabliczce. To było dla niego najważniejsze. Miał rację bo teraz jest zgodność tego co na tabliczce i tego co w moim dowodzie rejestracyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi.

Identyczna sytuacja była z moją przyczepą: w holenderskim dowodzie rejestracyjnym jest DMC 1150kg a na tabliczce z boku przyczepy 1100kg.

Na przeglądzie rejestracyjnym diagnostę nie interesowało to co w ''papierach'' a interesowało go to co pisze na tabliczce. To było dla niego najważniejsze. Miał rację bo teraz jest zgodność tego co na tabliczce i tego co w moim dowodzie rejestracyjnym.

 

No dokładnie tak mi tłumaczył źe papiery 1050kg a tabliczka 1000 kg to dlaczego holendrzy tak jeżdżą tu inny wpis tabliczka inny wpis

Ale jak pytałem na tacji okręgowej diagnosty że budka w naszym dowodzie czy jak ma 1050 czy da rade wstmplować 1000 to podobno w żadnym wypadku nie można zmienić bo homologacja to świętość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale jak pytałem na tacji okręgowej diagnosty że budka w naszym dowodzie czy jak ma 1050 czy da rade wstmplować 1000 to podobno w żadnym wypadku nie można zmienić bo homologacja to świętość

Zgadza się.

Nie ma możliwości zmian w naszym dowodzie rejestracyjnym.

Dane w naszym dowodzie rejestracyjnym i na tabliczce muszą być zgodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan - ale po co? :)

 

Co do układu - to oczywiście, że lepszy jest z podkową. Przynajmniej dla mnie, bo nie dla wszystkich. Teraz mam podkówkę :winner:

 

Jest o wiele bardziej funkcjonalne wnętrze. A różnica długości wnętrza - tylko 30 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.