Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów,

dawno mnie nie było ale już uzupełniłem listę i zapraszam do tworzenia naszego kącika Miłośników Adrii.

Siedzę cały czas w przyczepie, bo mam jeszcze coś poważnego do zrobienia, jak skończę to zapodam fotoreportaż z remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczepa z tego co wiem była przebudowywana 3razy - przez Holendra, Polaka (poprzedniego właściciela) i przeze mnie. Ja już kupiłem przyczepę z tą zasłonką, ale czy była fabrycznie (szyna) to nie wiem...

 

 

Dorobiliśmy sobie właśnie taką zasłonkę,u nas oryginalnie nic nie było :bravo:

 

Mam jeszcze pytanie ponieważ nasze przyczepki chyba bardzo podobne i równie leciwe wiec chyba porównywalne....

 

Czy na dyszlu masz jakąs blokade lub inne rozwiązanie które sprawia,że przy cofaniu przyczepka nie hamuje? Chodzi o poruszanie się na nierównym terenie (nawet minimalnie) na prostym jjest ok .Przy każdej nierówności poruszanie się do tyłu jest niemal niemożliwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Widze ze jest odpowiedni temat dla wlascicieli przyczepek ADRIA wiec i ja sie dopisuje do grona szczesliwych posiadaczy.

 

Moja przyczepa to Adria Optima 4270 TD stara i mala ale fajna :)

 

Ktos moze wie jak rozszyfrowac symbole np 4270 TD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie przedwczoraj Policjant złapał i twierdził iż nie mam uprawnień do ciągnięcia mojej przyczepy :-) (auto + przyczepa około 3100kg).

Po rzuceniu tekstem iż proszę we wniosku do sądu grodzkiego (bo nie przyjmuje żadnego mandatu itd) wpisać swoje dane (imię nazwisko i numer służbowy) stwierdził ze zatrzymał mnie w miejscu niebezpiecznym (na łuku zakrętu gdzie moja przyczepa zgrabnie zasłaniała część łuku - jak i zabarykadowała wjazd do posesji) i nie ma czasu na wypisywanie wniosku. Sprawdził trzeźwość i puścił :D ja mu na do widzenia powiedziałem żeby się podszkolił w zakresie przepisów :D

 

 

danielpoz

Adrie są bardzo podobne a numerki mówią głównie o układzie i o wymiarach - rozwiązania techniczne i funkcjonalne są najczęściej takie same... Więc w sumie jest tu wiele podobnych przyczepek :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w moim przypadku 4270 to bedzie dlugosc przyczepki liczona w srodku?

 

4270 TD to jest oznaczenie hmm.gif z dowodu zlosnik.gif.

Nazwa katalogowa to Optima 380 TQ czyli przestrzeń mieszkalna ma 380 cm ok.gif.

 

Mam taką samą budkę tn24camping.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam około 2,5atm

Opony 185/60r13

Twoja przyczepka jest ciut większa niż moja...

 

 

***************************************************************************************************

A może Adriomaniacy napiszecie gdzie będziecie się w tym roku wczasować :-)

 

Ja ruszam w Czwartek przez Warszawę by piątek lub w sobotę dotrzeć do Dębek - tam będzie moja rodzinka stacjonowała (ja niestety powrót do domu, może na dłużej się uda w sierpniu wywczasować tam :-) )

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko a mianowicie jakie macie ciśnienie w oponkach w p-pkach ? Moje to 13". A widzę że w jednym mam mniej ciśnienia .:niewiem:

 

Witam!

Zasada jest prosta - o technice rozmawiamy tylko i wyłącznie w dziale technika w tym wypadku "Podwozie i układ jezdny"

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.