Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Będę miał przyczepkę po świętach pod domem to cyknę fotkę jak to u mnie wyszło (okazało się że akurat tej "modyfikacji" nie sfotografowałem - pozostałe rozwiązania są w moim topiku powitalnym - wystarczy kliknąć na mój podpis i przejść na 2 stronę)... a jak się nie wyrobie z czasem to pewnie z fotkami Bałtowskimi się już na pewno wyrobię (o ile uda mi się tam dotrzeć) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam dać za drabinkę 199zł to wolę podsadzać moich synów ręcznie a kasę wydam bardziej racjonalnie.

Trochę drogo.

 

 

 

Może taka. Ma różne wymiary.

 

DRABINA PRZYSTAWANA ALUMINIOWA 1x6 168cm

 

Cena Kup Teraz 64,00 zł za sztukę Obejrzyj inne przedmioty Sprzedającego

 

http://allegro.pl/drabina-przystawana-aluminiowa-1x6-168cm-i1559731575.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tu obiecane zdjęcie mojej drabinki

drabinka.jpg

Mam nadzieje że coś tam widać - jak dobrze pamiętam kosztowałą 59zł w Castoramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć

W sobotę odwiedziłem kolegów z komisu "Centrum Campingowe" w Kutnie i miła niespodzianka, ktoś akurat kupował Adrię a że w samochodzie jeździły jeszcze naklejki klubu to wręczyłem ją nowemu właścicielowi Adrii i tu miła niespodzianka bo kolega z którym przyjechał też ma Adrię więc 2 naklejka no i pewnie niebawem dołączą do nas.

A tak w ogóle to coś tu cicho w temacie może jakiś nowy temat narzucicie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj dopiero naklejki nalepiliśmy więc teraz na drogach będziemy już rozpoznawalni :yay: z Adriowymi poszło gładko ale te z logo karawaningu....sąsiedzi mieli ubaw słysząc mojego małożonka pomstującego na literki które nie chciały zostać na miejscu :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj dopiero naklejki nalepiliśmy więc teraz na drogach będziemy już rozpoznawalni :yay: z Adriowymi poszło gładko ale te z logo karawaningu....sąsiedzi mieli ubaw słysząc mojego małożonka pomstującego na literki które nie chciały zostać na miejscu :jump:

 

hehe to tak jak ja pogubiłem się i każdą literkę osobno przyklejałem :puk: hehe ale już jest :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo::lol: tak szczerze to obklejony tymczasem mamy tylko samochód a przyczepa czeka do mycia i dopiero dostanie odznaki...... wyjazd w lipcu jest jeszcze czas

Nie wiem tylko czy nie powinniśmy w tym celu wyjechać :przyczepa: w ustronne miejsce lub rozdać stopery do uszu okolicznym mieszkańcom :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się wtrącę, jako sympatyk na pół gwizdka z sentymentu. Pierwsza przyczepa, z jaką jeździła moja rodzina (i ja jako młody chłopak) ponad 10 lat temu, to była Adria 305 z początku lat 70tych (poniżej foto zapisane kiedyś z netu, cyfrowych zdjęć naszej nie mam). Bardzo prosta konstrukcja, skromnie wyposażona, ale lekka (nawet najazdu nie miała). Ale to pustawe wnętrze w kolorze jasnej sosny do dziś z uśmiechem wspominam.

 

ce6841c0abc80d42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno stara miłość nie rdzewieje więc być może jeszcze kiedyś zamarzysz aby znów posiąść ...Adrię właśnie a wtedy będziesz sympatykiem nie na pół gwizdka tylko pełną g...ą :hej:

 

A tu obiecane zdjęcie mojej drabinki

drabinka.jpg

Mam nadzieje że coś tam widać - jak dobrze pamiętam kosztowałą 59zł w Castoramie.

 

 

Czy ta zasłonka widoczna na zdjęciu była oryginalnie w przyczepce czy dorabialiście ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczepa z tego co wiem była przebudowywana 3razy - przez Holendra, Polaka (poprzedniego właściciela) i przeze mnie. Ja już kupiłem przyczepę z tą zasłonką, ale czy była fabrycznie (szyna) to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.