Skocz do zawartości

I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach


Rekomendowane odpowiedzi

Marmur - fajnie że się pozbierałeś po dzwonku z drzewem.. :) szerokiej drogi i skrajni..

 

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, życie toczy się dalej i trzeba z niego korzystać. Nowa budka zdała pierwszy egzamin praktyczny na piątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wow, ale zlocik ;) w poprzednich postach napisali juz wszystko. Super towarzystwo, extra kemping, doskonała organizacja i zabawa do białrgo rana :bevil::gitara: . Już się nie możemy doczekać następnego.

Pozdrawiamy Karolina, Przemek i mini Wiki - najmłodszy uczestnik zlotu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I my dotarliśmy sprawnie do domku;)

Pozdrawiamy całą "sekte Łódzko-mazowiecką" oraz wszystkich znajomych i oczywiście cały CAMPERTEAM ;):winner:

Szczególne podziękowania dla organizatora za wspaniałą imprezę na niespotykanym poziomie :blagac: na pewno spotkamy się jeszcze na tym pięknym Kempingu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też już w domku choć z przygodami :) temperatura auta dochodziła do 150 stopni C , dojechaliśmy na parking i zdechło :zly::zly::zly::zly: decyzja podjęta czas szukać nowego

 

a teraz o zlocie ---- BYŁO SUPER --- od powitania do pożegnania pełen profesjonalizm :bukiet::bukiet::bukiet:, wszystko zapięte na ostatni guzik - jedzonko, helikoptery , ogniska, tańce - wszystko extra bajka rewelka

 

na 1000% będziemy się pojawiać u WAS :)

 

pozdrowionka dla właścicieli, nowych i starych znajomych z Camperteam-u no i oczywiście dla " sekciarzy " pozytywnie :puk:

całe życie z wariatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też już w domku choć z przygodami :) temperatura auta dochodziła do 150 stopni C , dojechaliśmy na parking i zdechło :zly::zly::zly::zly: decyzja podjęta czas szukać nowego

 

 

 

A kopciło Ci się z rury już jak wjeżdzałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to celowo zrobił z tym autem - tak mówił że cos pokombinuje :banan:

Że jak auto nawali to prędzej Marzena się zgodzi na kupno nowego - coś już tam upatrzył sobie...

Taki to ma dobrze :bevil:

 

Ale to miał tak zrobić na prima-aprilis...

Ale teraz jak na poważnie autko padło to współczujemy...

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to celowo zrobił z tym autem - tak mówił że cos pokombinuje :banan:

Że jak auto nawali to prędzej Marzena się zgodzi na kupno nowego - coś już tam upatrzył sobie...

Taki to ma dobrze :bevil:

 

Ale to miał tak zrobić na prima-aprilis...

Ale teraz jak na poważnie autko padło to współczujemy...

dzięki za wsparcie ...... ale auto to tylko holownik naszych :przyczepa:

 

a tu wspominajmy zlocik bo jest co :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan nie wkopuj chłopa dość miał stresów.. :)

apropo ja stosuje podobna metodę.. :) skuteczna dla naszych drugich połówek.

zawsze skutkuje.

ale kiedy kucyki nawalają to już nie ma żartów.

Współczujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa ale to przede wszystkim Wy przyczyniliście się do tak udanego zlotu, stworzyliście tak miłą i serdeczną atmosferę. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili a w szczególności Tym, którzy pokazali swoje ogromne serce biorąc udział w licytacji na rzecz Ożarowskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Jana Pawła II. Wspólnymi siłami, udało Nam się uzbierać około 10 tys zł. !!! Czapka z głowy Panie i Panowie, czapka z głowy.

 

Dziękujemy również sponsorom, dzięki którym to wszystko było możliwe, firmom TRISTAR, Eko-Bhl, Hemet, Rosa, Corab, Ten Sushi, DOCH, Polski Caravaning, Skutery Vespa.pl.

 

Szczególne podziękowanie za bezinteresowną pomoc w organizacji Zlotu dla jak zwykle niezastąpionego Tadeusza oraz Koguta.

Joanna i Dariusz oraz Maria i Henryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony serdeczne przeprosiny dla wszystkich którzy poczuli się urażeni w czasie licytacji. Zapewniam że nie było moją intencją wprowadzanie podziałów czy animozji... Ot zwyczajnie - skleroza. Nie pamiętałem imion, a słaby wzrok nie sięgał do identyfikatorów. Stąd w trakcie jednej z licytacji pojawiło się niezręczne określenie "Caravaning.pl kontra Camperteam". Wszystkich których takie określenie uraziło - serdecznie przepraszam.

 

Bardzo dziękuję za gościnę podczas wieczornej imprezy. Wspaniałym dziewczynom za występ taneczny (na przyszły rok koniecznie dłuższe zameczki w bluzeczkach), panom polewającym gratuluję tempa (ledwo dotoczyłem się do legowiska), a wszystkim których miałem przyjemność poznać gratuluję humorów i umiejętności wspaniałej zabawy. Na następnym spotkaniu przyciągnę ze sobą śpiwór, abym nie musiał przeciskać zadka między deskami w płocie (ledwo się zmieściłem, choć bramka była dwa metry obok). Mam też nadzieję że alkomat przetrwał nasze wspólne testowanie i nie będzie wymagał kalibracji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstak nikt się nie poczuł urażony kontrą między karawaningiem a camperteamem

To ja wyskoczyłem z cytatem że żadnej kontry nie było :serducha:ale tu o dobry humor chodziło i o podgrzanie atmosfery i tak wyszło że mi do samego odjazdu o tym przypominali...

Także nikt się nie gniewa

Czekamy na następne zaproszenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.