Skocz do zawartości

Ukochanej apetyt na Knausa


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

W ub roku w UK sprezentowaliśmy sobie śliczną cepkę w której jest nam po prostu bosko. Jeździmy na weekendy, byliśmy miesiąc nad Bałtykiem :krzykacz:, wracać się nie chciało.

Parę dni temu moja ukochana :winner: zobaczyła Knausa i suszy mi głowę żeby ją zakupić a naszą ślicznotkę sprzedać.

No niby logiczne ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł, szkoda mi jej. Drugiej takiej nie mam szans :ok: znaleźć.

W niej jest po prostu dusza...

 

 

No ale do rzeczy.

Koledzy, jest do kupienia Knaus Sudwind 500 z roku 2001 w cenie startowej noooo, grubo ponad 20kzł , ponoć - jak rzekła, prześliczna pod każdym względem.

Chciałbym Was prosić o analizę ceny do modelu, pomijając jej stan, przyjmuję że jest 100% sprawna.

Jutro pofatyguję się te 100m i podejdę ją pooglądać, wypytam co ma na pokładzie i o przedsionek... Może jakieś fotki zrobię.

Nie wiem tylko czy tym zakupem nie przekroczyłbym granicy opłacalności.:piwo:

Tutaj ładna prezentacja modelu : http://www.autoxpres.../panoxpress.htm

 

*Dodano: 18 luty 2011 - 19:55

No i kupiłem. Po 2 tygodniach nacisków ze strony ukochanej wreszcie uległem.:slina:

Niedługo ze stodoły wyprowadzę Swifta swojego i będę miał na sprzedaż.

Na razie zimno jest. Dam znać.

 

 

*Dodano: 20 marzec 2011 - 20.30

Koledzy, właśnie szykuję aukcję na All. Szukajcie tutaj:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=533104

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż poradzisz. Knaus to Knaus! wcale się kobitce nie dziwię.:krzykacz:

 

Zastanawia mnie cena. 2001 rok za 20 kzl to dobra cena. Z czego wynika? Może jakaś naprawa? Przyjrzyj się dokładnie i nie sugeruj się rocznikiem (ale to już wiesz).

 

Układ - ostatnio dość popularny. Ja osobiście wolałbym inny, ale co kto lub :ok:

 

Pamiętaj, że KNAUSy mają niski standard wyposażenia. Doposażają je klienci. Więc może nie mieć ciepłej wody, akumulatora, itd.

 

Podeślij fotki jak zrobisz. Pooglądamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania ale z 2003r tyle tylko że prawie dwa razy droższa .IMO fajna propozycja pochodzenie ,stan ,wyposażenie Ciekawe ile do utargowania :krzykacz:

http://allegro.pl/pr...1421653761.html

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania ale z 2003r tyle tylko że prawie dwa razy droższa .IMO fajna propozycja pochodzenie ,stan ,wyposażenie Ciekawe ile do utargowania :krzykacz:

http://allegro.pl/pr...1421653761.html

 

Maras, bardzo podobna ale inna. "Moja" drzwi ma przed osią. Dzięki za wsparcie chłopaki. Z tego co umiłowana rzekła, to gość wziął ją w rozliczeniu od niemców za ogrodzenie artystyczne i tym się faktycznie zajmuje, bo to po sąsiedzku. Nigdzie jej nie ogłaszał, tylko kartkę nakleił 24kzł po czym postawił ja za murem i tak stoi , ale na bank jest do kupienia. On się na tym absolutnie nie zna, mówił ze nawet cen nie porównywał, dlatego sądzę że cena może być elastyczna jak mojej miłej na ładne oczka 4 k zszedł.

Zachęcał mówiąc że niemiec mu mówił to ło to coś to jest fajna rzecz i jest drogie... Moja mu na to że to stabilizator toru jazdy, no... żeby przyczepa nie wężykowała, rozumie Pan? Heh, był zaskoczony i już nic nie mówił :winner: Jeśli przedsionka nie ma... hm... czy to i tak będzie się opłacać? Może jutro się okaże.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że cena jest podejrzanie niska. Ja za swoją ADRIĘ z 2001r. kupując okazyjnie w Holandii dałem więcej.

Jeżeli się na nią zdecydujesz musisz dokładnie ją prześwietlić. Doświadczenie na pewno masz - to nie pierwsza twoja przyczepa.

Jeśli chodzi o układ zabudowy jest podobny do mojej. Mnie osobiście bardzo się podoba ten układ i właśnie takiej szukałem dla siebie.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/6080-adria-unica-b-462-2001-r/

 

Jeżeli będziesz oglądał tego KNAUSA sprawdź wszystkie dokumenty i zgodność numerów VIN na ramie z dowodem rejestracyjnym.

Sądzę, że to dobry pomysł zmieniać przyczepę na lepszą lub taką, która bardziej satysfakcjonuje. Postępuję podobnie.

Najważniejsze porównać zdjęcia z rzeczywistością a nie masz daleko.

Życzę powodzenia i zdaj relacje jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - jest nawet w temacie "przedsionki" oferta na używane namioty/daszki i przedsionki. Jeżeli kupisz ją za 20-24 kzl to i tak warto.

Byle była naprawdę ok. ....

Powiem szczerze - średnio mi się chce wierzyć, ale ........

ogladaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym tu dyskusja spytam niewiem.gif idź kolego zobacz i wszystko jasne grinser006.gif Jak będzie wszystko Ok to bierz z pocałowaniem w łapke za to siano, a jak coś zobaczysz podejrzanego to kwestia przemyśleń kalkulacji itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.