Skocz do zawartości

Ukochanej apetyt na Knausa


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, zrobiłem sobie 5 minut przerwy i poszedłem pooglądać. Pierwszy błąd, jest to Sudwind 450, ale dziwne bo rok 2001 a drzwi ma przed osią!!!

Jak to wytłumaczyć :krzykacz:

W środku malina. Nie ma co szukać dziury w całym, ale nie znalazłem przedsionka ani bojlera ciepłej wody , a gość twierdzi uparcie że CW jest. Skąd?:winner:

Luk bagażowy bez butli, drobiazg.

A teraz obejrzyjcie fotki, przyczepa miała jakieś starcie, tak jakby oberwała od tyłu lewym sierpowym albo zahaczyła dolnym narożnikiem przy cofaniu, zadarło jakby ten róg do góry, to sugeruje zagięcie przechodzące przez uchwyt manewrowy. Myślę ze cios był od tyłu, tak jak sugerują zaokrąglone strzałki. Tak mi się wydaje bo jest naderwanie poszycia tuż przy zielonym punkcie. Gdyby dostała od przodu, byłby inny wgniot, inny ślad po wyklepaniu i nie rozdarłoby jej.

Sprawdziłem wewnątrz jeszcze raz, suchutko, chyba że coś wcieka do luku, to już mniejsze zło.

A tu linki do mega fotek tylko nie wiem jak się wkleja.

 

http://img227.imageshack.us/img227/6915/sdc10399n.jpg

.

 

http://img810.imageshack.us/img810/530/sdc10400r.jpg .

.

 

http://img833.imageshack.us/img833/1226/sdc10401q.jpg

.

 

post-2083-066739100 1296495643_thumb.jpg

post-2083-096444700 1296495658_thumb.jpg

post-2083-064078200 1296495681_thumb.jpg

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku malina. Nie ma co szukać dziury w całym, ale nie znalazłem przedsionka ani bojlera ciepłej wody , a gość twierdzi uparcie że CW jest. Skąd?:krzykacz:

Luk bagażowy bez butli, drobiazg.

 

... brak ciepłej wody to chyba najmniejsze zmartwienie w przypadku tej przyczepy ... ona jest rozbita to jest największa katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... brak ciepłej wody to chyba najmniejsze zmartwienie w przypadku tej przyczepy ... ona jest rozbita to jest największa katastrofa.

Koleś kłamie..

Czy to knaus, hobby, buerstner, lmc,Fendt to i tak niewiele się wszystko od siebie różni...

Ponad 20k pln a przyczepa nie posiada przedsionka ciepłej wody i ma uszkodzone poszycie ( lub pogięte i musiał byś na to dziadostwo patrzeć i się wnerwiać, że za tyle kasy kupiłeś uszkodzoną przyczepę ..)

Powiedz mu 10 k Pln i za tyle możesz się zastanawiać:krzykacz:

 

Podro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemoD - nie przesadzaj. Sam brak przedsionka i cieplej wody to nie powód, żeby dyskwalifikować przyczepkę.

Też nie jest prawdą, że zupełnie nie ma znaczenia marka.

 

Wojtek - przede wszystkim wypij szklankę zimnej wody. Nie ma się co napalać.

Na pewno obejrzeć trzeba to dokładnie. Wcale nie trzeba dyskwalifikować, bo kupując w dobrej cenie - może opłacać się naprawa.

Jeszcze nie dawno niedaleko od Ciebie (Raszyn) miał zakład Darek - ARKADARKA.

Możesz poprosić Jackawwa, aby obejrzał ten sprzęt z Tobą. Ale ile będzie kosztować naprawa - należy zapytać fachowca....

 

Teraz co do ciepłej wody - to nie zwróciłeś uwagi jakie są korki przy umywalce/zlewie (2 czy jeden). Podgrzewacz przepływowy jest najczęściej w bakiście przedniej (po stronie jednej lub drugiej stronie). Tam należało szukać.

 

Warto obejrzeć dokładnie ścianę. Czy przypadkiem nie jest uszkodzona. Jeżeli to tylko kwestia przedniego luku, to nie ma tragedii.

 

Ale z jednym się z Przemo.D zgodzę. Targuj się! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Koledzy... Zrobiłem o co prosiła. Skomentowałem co stwierdziłem z Waszą pomocą.

Nie jest źle, uznaję, że cena jest adekwatna do przedmiotu, tyle że nie miałem w planie zmiany p-pki, chyba że okazyjnie.

Okazją to jednak nie jest, naprawa problemem też nie jest.

Sprzedający to sąsiad za naszym buisnessfield terytory :niewiem: Znam go i mu ufam że nie ma pojęcia nt przyczep.

Wziąłem kąpiel, gorącą - nie zimną , wziąłem piwo, nie gorące - zimne i zaczęła się dywagacja.... I tak od - do zajrzałem do UK.

Do 20kzł z transportem z UK... hm...odstępujemy od zakupu po sąsiedzku.

 

x

x

x

x

x

I jeszcze tak po cichutku bo Ona też słuchoczyta: Chyba że mnie ukochana przekona, a ukochane mają swoje sposoby, więc jeśli mi się w awatarze coś zmieni.... to jej zasługa żem ja w klubie Knausiaków :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.