Skocz do zawartości

Tym razem Dethleffs


paulos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no nareszcie nie będzie tłumaczenia że przyczepa posprzątana do klienta jest już nowa więc trzeba ją sprawdzić w terenie.

Niech się dobrze sprawuje Gratulacje .

Pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Dethleffsiątka !!! :hej:

Szkoda , że tak daleko od siebie mieszkamy. Póki co , to prędzej z Tymarem wymienicie się porównaniami . Zdaje się , że to podobny rocznik co Tymara.

Za to układ w środku ma podobny do mojej.

Jeżeli pozwolisz , to pooglądam ją przy okazji wspólnego zlotu .

:)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Jestem na razie zalatany a przez to zakręcony jak kot w imadle. Na wszystko brak czasu.

Przyznaję się bez bicia że po przywiezieniu przyczepy, jeszcze nie zdążyłem jej dokładnie obejrzeć. Tylko schowałem ją pod wiatę.

Z tego co pomiętam to długość ok 460 szer 210, dmc 1200,

Jest krótsza od poprzedniej o ponad pół metra kosztem mniejszego boksu z przodu (czym nie jestem zbytnio zadowolony) oraz krótsza tzw podkowa do siedzenia a co za tym idzie mniejsze łóżko (spokojnie wystarczy dla dwóch osó:krzykacz:

Opony jak nowe, zapasówka na sankach pod przyczepą, zaczep ze stabilizatorem SSK westfalia, toaleta kasetowa, zbiornik wody napełniany z zewnątrz.

Prowadzi się bardzo dobrze, amortyzatory trzymają, dobrze wyważona.

Poprzedni właściciel solidnie nasmarował smarem zaczep, będę próbował go odtłuścić, bo nie uśmiecha mi się wymieniać okładzin.

Martwi mnie nie duży i delikatny boks przedni bo tam nie wejdzie butla 11kg i będę zmuszony korzystać z 5kg, pojawia się problem z napełnianiem. No i mało miejsca na graty.

Przyczepa nie ma widocznych śladów zacieków, narożniki suche, podłoga sucha, pod spodem jak nowa.

Widoczne ślady użytkowania w minimalnym stopniu.

Jasne wnętrze, nie bardzo mi pasowało ale nie jest całkiem białe, ma delikatny odcień ni to fiolet ni zieleń i w sumie ujdzie w tłoku.

W komplecie przedsionek, ale już nie tak solidny jak poprzedni (dorema)

Jest dosłownie kila drobiazgów do poprawki. Do wiosny założę jeszcze podgrzewacz do wody.

Na pierwszy rzut oka wydaje się delikatniejsza od knausa, ale o tym przekonamy się podczas użytkowania.

Przed kupnem oglądałem kilkaset przyczep w ogłoszeniach, kilkanaście osobiście i ta wydała mi się w najlepszym stanie.

Chrzest bojowy przewiduję na na zlocie, chyba że wcześniej gdzieś wyskoczymy.

Jak zrobi się cieplej to trochę przy niej podłubie i może jeszcze coś dopiszę.

Ale się rozpisałem... na razie wystarczy bo wszystko będziecie wiedzieć i już nikt nie zajdzie do mnie pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.