Skocz do zawartości

pomoc przy kupnie


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro....1410887432.html A może ta? Wygląda na zadbaną a z ceną może zejdzie do 10 tyś, łazienkę ma dwie sypialnie poproś o więcej zdjęć

 

Nie zauważam na zdjęciach niczego zniechęcającego.

Gelo77 obejrzyj dokładnie i jeśli spełnia Twoje oczekiwania to negocjuj cenę. Jeśli na miejscu znajdziesz jakieś elementy, które wzbudzają Twoje podejrzenia to wróć ze zdjęciami/uwagami na forum. Postaramy się w miarę możliwości pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witaj jeśli już zapedzili koledzy pod Poznań- to może zerknij na forum na postać "pana Jacka z Cz-wy" a raczej Lublińca :bzik: ale mniejsza o szczegóły, od w/w parę ludzi z forum kupiło już budy i myślę, że tak jak ja są zadowoleni. Sam ściąga sprzęt z NL i przeważnie jest on w twoim zakresie budżetowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj jeśli już zapedzili koledzy pod Poznań- to może zerknij na forum na postać "pana Jacka z Cz-wy" a raczej Lublińca :bzik: ale mniejsza o szczegóły, od w/w parę ludzi z forum kupiło już budy i myślę, że tak jak ja są zadowoleni. Sam ściąga sprzęt z NL i przeważnie jest on w twoim zakresie budżetowym

 

Chyba od pana Darka z Cz-wy hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba od pana Darka z Cz-wy hehe%281%29.gif

 

Ooo !

Proszę !

Przy okazji sprawdziłem czy tez pan Darek czegoś nie sprzedaje i okazało się że dzisiaj przyprowadził następna Hobby z Holandii i wystawił ją na Allegro

http://allegro.pl/ho...1427345556.html

Edytowane przez rover (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego "terenowcu" wyslij mi oczywiście zdjęcia swojej przyczepy na adres: chol_g@wp.pl

no i oczywiście zaproponuj jakąś ciekawą cenę :)

 

właśnie przeglądam przyczepy od p. Darka wiec niewykluczone.....

Aha, wczoraj siedlismy z żoną i zrobiliśmy listę tego co nasza przyczepa mieć musi a co może więc szukanie już jest ułatwione ( wiem co i jak :-]szukać)

widzę że jest tu kilka osób na forum z którymi zechce się spotkać i wybrać coś od nich. Wolę to niż kupować od nieznajomego handlarza.Jeśli jestem w błędzie to mnie z niego wyprowadźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan DArek - jest tu polecany. Za każdym razem forumowicze-klienci są zadowoleni.

A Hobby - to fajna firma.

Układ w 420 - dość funcjonalny. Wada to składana umywalka. Ale to wada dla mnie, dla innych może to być zaleta.

Miałem podobny układ w poprzedniej przyczepce. Sprawdzał się na styk przy 2+3. Ale przy zmianie chciałem więcej miejsca. Mam to w moim Knausie a jest tylko 30cm dłuższa (długość mieszkalna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też doszedłem do wniosku że Hobby, Knaus to są firmy w zasięgu mojej ręki i dobrej jakości zarazem

 

Znalazłem takiego Hobby:

http://allegro.pl/hobby-de-luxe-460-rok-1992-i1432848883.html

 

Szkoda że na tym weekendzie nie dysponuję czasem bo bym podjechał, a w międzyczasie rzućcie koledzy okiem na tą cepkę i wyłapcie wszystkie niedociągnięcia które są zauważalne przez was a niezauważalne jeszcze dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga fotka, odcień narożnika mi nie pasuje..generalnie cały luk bagażowy jakiś taki nowy jak na rocznik (ale może po prostu dobrze umyty), no i to malowanie nad lukiem...te niebieskie paski schodzące w dół. Czy hobby tak miało? Jakoś nie kojarzę, poszukam w necie.

 

 

aaaa już wszystko jasne :bukiet: sprawdziłem adres www

byłem u tego gościa :ok: oglądałem tam burstnera.

 

Zaraz poszukam wątku, w którym o tym pisałem.

 

"silwuple" jak to mawiają francuzi:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/4074-oblasy-kpulaw-camppol/page__view__findpost__p__95179

 

A teraz geloo77 , zadanie na weekend. Przeczytać dokładnie wątki dotyczące kupna przyczepy i przejrzeć całyyy wątek o komisach i sprzedawcach. Oszczędzisz sporo czasu na przyglądaniu się niektórym ofertom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga fotka, odcień narożnika mi nie pasuje..generalnie cały luk bagażowy jakiś taki nowy jak na rocznik (ale może po prostu dobrze umyty), no i to malowanie nad lukiem...te niebieskie paski schodzące w dół. Czy hobby tak miało?

 

heh... albo mam zwidy albo ten przod jest od przyczepy Fendt... nie , nie myle sie... "prostokatne" okno, inny odcien rybiej luski, pozostalosci na przedniej czesci z bocznych pasow fendt, uchwyty manewrowe... to Fendt :bukiet:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja życzę w takim razie szczęścia użytkownikowi tej przyczepy.:bukiet:

 

A co powiecie o tej przyczepce:

 

http://moto.allegro.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-prestige-545-i1421366381.html

 

zastanawiam się tylko czy nie za ciężka bo w dowodzie mam wbite 1300 DMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geloo77... nie chce ciebie wprowadzic w blad ale...malowanie tej przyczepy - pytanie do hobby userow - widzieliscie takie malowanie hobby... ze tak powiem jakies takie dziwne.... i te listwy na bocznych scianach - ten rocznik tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geloo77... nie chce ciebie wprowadzic w blad ale...malowanie tej przyczepy - pytanie do hobby userow - widzieliscie takie malowanie hobby... ze tak powiem jakies takie dziwne.... i te listwy na bocznych scianach - ten rocznik tak ma?

 

Absolutnie.

 

Cała po wymianie/malowaniu poszycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.