Skocz do zawartości

IV Zlotowisko Beskidników – „W Trafkowo-Bizonowej krainie”


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin następne spotkanie muszę Ci zrobić firmowe etykietki na butelki (Polmos Andrychów – made Trafko) Zakład Produkcyjny Roczyny.:)

 

To co widzę na zdjęciu tych buteleczek jest zdecydowanie za mało, na rozgrzewkę wystarczy, braknie w przedbiegach. Marcin a będzie co oblewać o ho ho. :hmm:

 

Rysiu ten większy słoik to tylko 5 L koncentratu 98 %.

Matematycznie można wyliczyć ile tego będzie .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem smalczyk do smarowania chleba ok 2 - 2,5l jeśli ktoś ma dobry chleb to niech weźmie , jak mogę mieć tylko kupny ze sklepu.

Krzysiu, a dlaczego dopiero na sobotę, ja przyjeżdżam w piątek po południu i nie wyobrażam sobie zaczynać biesiady bez twojego żuru. odkąd poznałem Witka żur stanoł na pierwszym miejscy w moim jadłospisie, co myślę że widać.

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem smalczyk do smarowania chleba ok 2 - 2,5l jeśli ktoś ma dobry chleb to niech weźmie , jak mogę mieć tylko kupny ze sklepu.

 

kupię chlebek w Andrychowie, jak mi się uda w piątek, a jak nie to sobotę podskoczę,

nawet dobrze udaje wiejski więc do smalczyku będzie jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, w piątek mają być kuraki,natomiast w sobotę rano , jak znam życie to słabsze jednostki będą cienko piszczeć a na to piszczenie najlepszy jest żurek. A z tym smalcem to utrafiłeś celnie,nie ma to jak świeża pajda ze smalcem własnej roboty. A w kwestii Witka to jest podwójnie winny ,bo: po pierwsze najpierw zaraził mnie ,,Dżemem,,,przez co musiałem pójść w koszta i kupić koncert, po drugie zaraził żurkiem.Dotychczas obie te rzeczy mogły dla mnie nie istnieć. beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie pieczenia chleba na spotkanie, tak że uważam ten problem za załatwiony. Miałem też uczynić smalczyk, ale skoro Rafał mnie uprzedził, to może zrobię jakieś inne smarowidła. A mam pomysła. :):banan::lol:

Ale będzie :):hmm::lol::ok: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mi wątroba padnie po tym wyjeździe.

Tomo mój smalczyk jest zupełnie inny niż ten co ty robisz ale mam nadzieje że też posmakuje.

 

Dlatego ja na swoją Justynkę Beskidniczkę ( najmłodszą) przygotowałem nam wszystkim dietę cud.

Fakt , że nasze spotkanie krótkie , więc naturalnie podniosłem wydajność płynu do strefy wymagającej przepicia.

Jak by nie mierzyć czy patrzyć , musimy zachować ostrożność z ogniem. :czerwona::tuptup:

post-1808-0-76317100-1299792379_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał nic się nie martw bo tak jak chlebek a la`Tomo jak i inne przysmaki zawsze smakują, a w szczególności jak je ktoś inny przygotuje. A masaż Trackowi Grażynka musi uwzględnić w swoim grafiku dnia piątkowego.

Marcin przecież jesteś strażakiem więc ognia się nie bój, a liczba 14 nie jest zaczarowana.

Edytowane przez StanikiJola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.