Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników Angielek. Ja jestem właścicielem eldisa, nie żałuję zakupu, służy nam i wszyscy jesteśmy z niej zadowoleni. Bardzo chętnie zgłaszam swój udział w klubie miłośników tych przyczep, są bardzo wygodne i eleganckie. Czytałem forum i przyznam się szczerze nie bardzo rozumiem czym kierują się osoby zarządzające portalem, dlaczego nie pozwalają na powstanie KLUBU MIŁOŚNIKÓW ANGIELEK. Czy jest nas zbyt, a może to inna kwestia, jeśli tak to czego? Może ktoś mi to powie. Jestem nowicjuszem i nie znam zasad tu panujących. A teraz chcę się pochwalić moją ANGIELKĄ

 

ależ Klub istnieje !

właśnie w tym wątku, tutaj się chwalimy jedynie słusznym wyborem biggrin.gif, a znakiem rozpoznawczym są drzwi po "właściwej" stronie wink.gif

 

na więcej przyjdzie czas, cierpliwości

 

tak czy inaczej, Witamy 526.gif , do zobaczenia na szlaku

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakie logo w końcu dla naszego ugrupowania?? coś ucichło !!! niech się inni też wykażą inicjatywą niech zabiorą głos. dużo oglądających ale mało osób które coś proponują.

Wiele myślałem nad znakiem rozpoznawczym dla ANGIELEK i wymyśliłem coś takiego

post-7979-0-33068800-1316898580_thumb.jpg

i co MIŁOŚNICY ANGIELEK na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło bo autor tego zamieszania zmienił orientacje i już nie ma ANGIELKI. No cóż-żyjemy w wolym kraju. Mnie osobiście logo bardzo się podoba i jeżeli jest w corellu to proszę o przesłanie i już naklejam. Myślę, że jest trafione i nie ma co zmieniać. A tak na marginesie to zajmę jeszcze stanowisko w sprawie pomówień o cieknących angielkach. Faktem jest, że większość cieknie i jest zgnita ale... inne też. Andrzej w wątku remontuję i naprawiam zamieszcza wiele fotek cepek w nienajlepszym stanie i chyba jeszcze nie widziałem tam angielki a ostatni KNAUS mnie przeraził. Taki osławiony super knaus. Jak widać przeciekają i gniją wszystkie.Jak ktoś nie dba to zaczynają przeciekać a później gnić. Wkur... mnie jak ktoś twierdzi, że europejskie są lepsze bo angielskie gniją. W anglii klimat jest jaki jest a anglicy dbają jak dbają i ciekawe jak wyglądałaby europejka po tylu latach eksploatacji w anglii. Ja jestem ze swojej bardzo zadowolony i jak będę kiedyś zmieniał na nowszą to też chciałbym angielkę. Tak więc z dumą będę woził naklejkę SYMPATYKÓW ANGIELEK. Niech inni gadają a ja swoje wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło bo autor tego zamieszania zmienił orientacje i już nie ma ANGIELKI. No cóż-żyjemy w wolym kraju.

 

Aasp proszę nie skreślajcie mnie zawsze będę cenił angielki - miałem przez cały rok i była sucha miała swoje mankamenty - miękka podłoga ale to nie powód wody tylko tak mają angielki. ale tak jak pisałem w niemcu którego mam brakuje mi wielu rzeczy co miałem w angielce.

Obserwuje ten kącik z względów aby komuś podpowiedzieć jak kupować dobrą angielkę.

Mój Swift poszedł w dobre ręce - kolegi - wierzę że będą o niego dbali nie będą szaleli po wertepach.

Będąc na spędzie w ten weekend z sentymentem obszedłem i popatrzyłem na cepki z wysp i jak patrzyłem na spojler u szantymena i jak motowali u Mariusza spoiler przypomniała mi się bryła Twojej cepki i stwierdziłem że anglicy doszli do tego już dawno dawno temu aby powietrze rozbijać a nie przebijać.. ::przytul: plusik dla AASP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AASP: :dzieki:

 

Ja też próbowałem coś kiedyś pisać przy okazji oceny przyczep do zakupu, ale niektórych nie przekonasz. Moja nie gnije, podłoga jest twarda i następna też będzie angielska.

 

Co do logo: bardzo mi się podoba i od razu bym nakleił. Może się jakoś zorganizujemy, zrobimy gdzieś z tego naklejki i dorzucimy do ceny coś na utrzymanie serwera ( żeby nie było, że Szkoci hehe%281%29.gif). Myślę, że chętni się znajdą bez problemu.

 

 

 

Pozdrowienia

 

post-7786-0-38446400-1316979691_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego że, radość zagościła w moim sercu na wieść o tym że logo KLUBU ANGIELEK spodobało się. Starałem się zamieścić w nim wszystkie cechy ANGIELEK, trzy okna z przodu, drzwi po jedynej właściwej stronie. Choć moja ma jedno duże okno z przodu. Postaram się załatwić naklejki, nie wiem jak je rozprowadzić aby pieniądze trafiły na utrzymanie serwera a klub mógł zaistnieć formalnie. Ja jestem noga z komputera więc obrazek jest w PDF.

Na koniec mam pytanie bo nie bardzo kumam co oznacza ten skrót aa coś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.