Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż poczekamy jeszcze trochę może ktoś montował (choć 2 rowery) bagażnik na tyle.

Na forum znalazłem niestandardowy montowany do ramy przyczepy ale (estetyka) nie podobał mi się i nie wydawał się solidny z wyliczeń matematycznych

wyglądało że rama musiała by puścić przy 2 rowerach dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, ja montowałem na dwa rowery według jakiegoś opisu z forum teraz już tego nie znajdę. górne wieszaki bezpośrednio do górnej listwy tam jest belka, w wewnątrz p-py pod nakrętkę trochę większa podkładkę (zrobiłem z kawałka blachy aluminiowej tak mniejwiecej 2x2x1 a dół normalnie na wkrety też chyba trafiłem na belkę. jak narazie to wszystko trzyma się zrobiłem ponad 300 km (były też dziury w drodze ) i dowiozłem i rowey i bagażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport zestawem pięciu rowerów to naprawdę bardzo duży problem. Sam jestem ciekawy jak zostanie rozwiązany. Mam nadzieję , że efektywnie z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

 

Lucek26 - do przodu rowery nie polecą a przyczepa ma OC. wiec niech się martwi ten co jedzie za mną :) hahaha. żartowałem.

zima będzie długa, przyczepa na miejscu stoi wiec coś się wymyśli (garaż ciepły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także się przyłączę do klubu angielek - naszego Swift'a nabyliśmy jesienią zeszłego roku, kończę kosmetykę i mam nadzieję na pierwszy, niedaleki wyjazd w najbliższy weekend.

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obserwuje nikt się nie wyrywa z logiem klubu Swifta i innych angielek.. :( były propozycje od strony mojej i Jinx'a i cicsza.

To może niech ktoś też zabierze głos..

aasp - zapraszamy do tablicy.. :yay:do spędu w Warce chcemy mieć już logo... :) hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem: bo ja chyba mało artystyczny jestem :oslabiony: Aleeee jadę na wakacje w drugiej połowie lipca i fajnie było by mieć taką naklejkę a nie dopiero na spęd. Myślę, że trzeba na tym logu umieścić jakiś akcent luksusu jaki posiadają angielki. Kurczaki pieczone chyba spróbuję coś pomyśleć jak już mnie wezwałeś do tablicy. Może w długi weekend. A póki co "wyprodukowałem sobie taki świecacy identyfikator :skromny:

post-4471-0-58312600-1308562737_thumb.jpg

post-4471-0-53577700-1308562836_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zrobimy zawody jak najszybciej ustawić antene :)

 

 

Jestem bezkonkurencyjny :palacz: Co znaczy przyłączyć się? Znaczy zaparkować cepkę przy Waszych? Bardzo chętnie :smirk: Jeżeli tylko będę-a mam nadzieję, że tak :brawo: . A w sumie to jak powstała sekcja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na temat spotkania lokalne i tam jest opisane.

Zapraszamy - nie chce robić bałaganu tutaj ale im więcej angielek w naszej sekcji to tym lepiej.

Na razie jestem rodzynek.

tutaj masz link http://forum.karawaning.pl/topic/7549-i-ogolnopolski-sped-karawaningowy/

aaa pawarotti przyjedź do Warki to poznasz nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bezkonkurencyjny :palacz: Co znaczy przyłączyć się? Znaczy zaparkować cepkę przy Waszych? Bardzo chętnie :smirk: Jeżeli tylko będę-a mam nadzieję, że tak :brawo: . A w sumie to jak powstała sekcja???

 

No cóż trochę krzyku i cytrynówki i powstała sekcja :swiety:

 

A tak poważnie to zapraszamy na nasze zloty to ci opowiemy, bo dużo by było pisania :przytul:

Edytowane przez topmirex (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc w związku, iż, aczkolwiek, poniekąd ufolz wezwał mnie do tablicy :oslabiony: ostrzegając o moich nikłych zdolnościach artystycznych :krzykacz: , nie mając za grosz pomyślunku i weny twórczej :mlot: wymyśliłem coś na ten styl :pad::niewiem:

post-4471-0-08666200-1309206357_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.