Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

podjechałem, w wolnej chwili, przyczepką na wagę i mi wyszło: równe 1000kg

przyczepa: Swift Rapide 490/5 + przedsionek (pełny), akumulator, woda w spłuczce (ok 20l), koło zapasowe, butla gazowa 11kg,

w DR mam wpisane: MW 890kg, DMC 1100kg - więc wszystko obliczone idealnie 270635636-JUMP2.gif

jeszcze tylko sprawdzę nacisk na hak (po załadunku) i w drogę.. drive.gif nad Bałtyk palacz.gif

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

ja z załogą również zaliczam się do "angielskiego odłamu" forum. Mamy Lunara Premiere 516 z 1996 roku i jak na razie jesteśmy zachwyceni. Zrobiliśmy z nią już 1500 km bez żadnych atrakcji i spędziliśmy fajnie czas nad morzem z dwójką naprawdę małych dzieci ( Maja - 4 miesiące i Kacper - 3,5 roku ). Jeśli ktoś ma jakiekolwiek problemy z obsługą urządzeń z tego modelu lub pokrewnych ( Carver Cascade, piecyk Carver, kuchnia z piekarnikiem i piecykiem Cramer Bellinna 3000, lodówka Electrolux RM 4230, krany Whale i t.p. ) - mam oryginalne instrukcje do tych sprzętów i chętnie pomogę uruchomić.

Pozdrowienia z opolskiego.

 

post-7786-0-55163600-1314438649_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnych posiadaczy angielek. Kocer - fajnie, że masz oryginalne papiery, pewnie nie jednemu czasem się przydadzą.

Edytowane przez Przemok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to może i ja sie podepnę choć nie mam jeszcze typowej angielki to moja buda ma drzwi z odpowiedniej strony :hehe: .Mamy zamiar sprzedać naszą cepkę a następna napewno będzie typowa,, Angelica'' mam na uwadze pewnego ELDDIS HURRICANE GTX 2000 ,stoi w komisie pod poznaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie omieszkam :ok: , jestem umówiony na sobotę pod poznaniem zatargam tam swoją bude na wymianę(tak umówiłem sie z włascicielem komisu) przydało by sie jakieś wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie bliżej centrum bo chętnie się bym wybrał z Tobą i zobaczył jakie mają okazy. (choć ostatnio mnie wzieło na kampera) I obawiam się że tak może być że Kamper będzie następnym domem na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z kamperem :) szykuj sie na węgry z nami za rok :ok: zerknijcie na to warte? http://allegro.pl/el...1789908620.html

 

 

Na zdjęciach OK - Co prawda z zewnątrz tylko jedna strona, ale reszte sobie oglądniesz na żywo. W środku prześliczna, sprawdź dobrze przednie narożniki od półki nad oknami w dół aż pod łóżka (ja nie sprawdziłem i mam co prawda sucho, ale trochę "miękko") oraz łazienkę pod szafką umywalkową (ściany i podłogę). No i przyglądnij się okienkom dachowym, czy nie kruszeją nity łączące daszek z rączką - lubią niespodziewanie "odlatywać w siną dal". W razie wątpliwości pisz, dzwoń wysyłaj gołębie pocztowe itp.

Edytowane przez Przemok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładna przyczepka.

Jeśli nie masz dużej Rodzinki - będziesz zadowolony. Bardzo fajne rozwiązanie z osobną kabiną prysznicową, szkoda, że chyba nie ma zbiorników na czystą i szarą wodę ( nie ma wzmianki). Wykończenie wnętrza i wygląd zewnętrzny super. Jak tylko sucha i mechanicznie ok - brać, brać, brać...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie że jest to dalsza rodzina naszej koleżanki z forum,gdy wspomniałem o tym rozmowa była jescze bardziej milsza :ok: pan zaproponował mi 3 przyczepki perełki które będą na mnie czekać gdy przyjadę :hmm: hmmm z 40 chyba dobry wynik :hehe:

 

łatwo mi teraz pisać ale dygam jak świeży :pad::lol:, przy pierwszej budzie nie byłem taki wydygany, pojechałem wybrałem 4 potem z tych 2 i ztych 1 trafiłem na nie cieknącą i nie śmierdzącą , a teraz człowiek nabrał doświadczenia i co i :mlot:

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.