Skocz do zawartości

Troszkę o kobietach i.. nie tylko


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja wam powiem, tak już nieco na poważnie, że odrobina zainteresowania i kobietki zrobią dla nas wszystko, oczywiście, jak już się je upoluje. kwiatek bez okazji, pytanie: jak tam ci dziś dzień minął, jakaś szmatka raz w miesiącu - i kratę piwa przyniesie i masaż zrobi, golonkę upiecze i to z uśmiechem. jak patrzę na swoich kumpli, jak traktują swoje połówki, to mam ochotę jednemu z drugim p*dolić. kobiety naprawdę nie są złe i można je oswoić, minimalnym wysiłkiem. 

ja swoją panią wielbię i widzę, że jej sprawia radość, jak może coś dla mnie zrobić. A jesteśmy razem 9 lat. Ale może moja kobietka jest wyjątkowa? Ale wiem, że gdybym od czasu do czasu nie pogłaskał jej po głowie i sam nie sprawił jej jakiejś przyjemności, to by mogła się z niej zrobić wredna jędza. 

Moim zdaniem, wy wszyscy, którzy macie w domu czarownice i jędze -sami jesteście sobie winni. Albo wybraliście nieodpowiednie dla siebie kobiety, albo co częstsze, nie okazujecie im należnej uwagi i szacunku. A tym się kobietki karmią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zębem, to w orginalnej wersji było ,że miała dwa . Jeden do otwierania piwa zięciowi a drugi aby ją cały czas bolał :hehe:

 

Słyszałem inną wersje

Idealna kobieta:

Płaska głowa- żeby postawić kufel

Wystająca dolna szczęka- żeby fajek nie wypadał

Metr wzrostu żeby mogła .... na stojąco

 

Ja też swoją uwielbiam choć czasem sobie dokuczamy.

 

 

Jak zreperować zmywarke,? Klepnąć ja w pupe

 

Jak zamienić zmywarkę na pralke? Kazać jej przejść

 

Edytowane przez marcinek94 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

1) kobiety naprawdę nie są złe i można je oswoić, minimalnym wysiłkiem. 

 

 

2) wybraliście nieodpowiednie dla siebie kobiety

1) zapewniam, że nie wszystkie!

2) a to już poważny temat nie do wątku "dowcipowego"

 

Po kilku latach małżeństwa myślałem podobnie jak Ty. Mijające lata zmieniają wiele w oglądzie sytuacji  :hmm: . Spokojnie - za jakiś czas dołączysz do grona "prawdziwych mężczyzn"  :ee: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Makusz mimo krótkiego stażu małżeńskiego wiesz jak postępować. Moje uznanie za Twój stosunek do żony. Życzę Tobie abyś po czterdziestu latach mógł napisać podobne słowa. Masz na to duże szanse. :ok:

 

"Prawdziwy mężczyzna" przede wszystkim powinien do swojej małżonki odnosić się z wielkim szacunkiem , "nie tylko brać ale też dawać"oraz przede wszystkim być odpowiedzialnym. O uczuciach nie wspomnę bo to oczywista sprawa. :bukiet:

 

Natomiast wybór odpowiedniej i odpowiedzialnej kobiety to często po prostu kwestia szczęścia oraz osobistego wyboru . Jedni je mają inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża.
Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża.
Na pierwszym piętrze

wisi tabliczka:"Mężczyźni tutaj mają pracę" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej.
Na drugim piętrze

był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej.
Na trzecim piętrze

była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni" - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście.
Na czwartym piętrze

można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej.
Na piątym piętrze stało:

"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?!
Na szóstym piętrze

BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym piętrze nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

M- Skarbie pójdziesz ze mną na siłownię ?                                           :wub:

K- Sugerujesz, że jestem gruba ?                                                         :mad:

M- No dobra jak nie chcesz...                                                             :niewiem:

K- I do tego leniwa ?                                                                             :>

M- Uspokój się kochanie.                                                                   :glasce:

K-  Uważasz, ze jestem histeryczką ?                                                    :zly:

M- Wiesz, że nie o to chodzi.                                                               :sciana:

K- Teraz, że przeinaczam prawdę ?                                                     :krzykacz:

M- Nie ! Nie musisz ze mną nigdzie iść !                                             :klotnia:

K- Taak !!! A dlaczego tak ci zależy, żeby iść samemu ?!                   :wpysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.