Skocz do zawartości

Troszkę o kobietach i.. nie tylko


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

A mój mąż zgodziłby się na pewno z tym kawałkiem tekst i gdybym mu go przeczytała :

 

A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko

trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje :

1. seksu i

2. jedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co to znaczy: "gdybym mu go przeczytała", " gdybym mu się pozwoliła zapoznać" - terrorystki jakieś czy co? Gdzie te Wasze chłopy? Czyżby akurat pełnili którąś z tych 25 funkcji? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocer - masz szczęście, że Moderacja jest męska. Bo pewnie dostałbyś bana :banned: , albo przynajmniej ostrzeżenie :zolta::czerwona: ... :krzykacz::chaja:

 

:swiety::bevil:

 

 

Tak, ale nie wiemy jaką Chłopaki mają sytuację w domu - a może tu też rządzą nami Kobiety? :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja małżonka twierdzi, że mężczyźni to" inny gatunek człowieka".:bukiet::winner:

 

Dobrze, że jeszcze człowieka...

 

 

PS Gfizyk - dobrze, że wytrzymałeś ( chociaż wiem, że czasem kusi żeby wcisnąć ), ale chyba i tak mnie znajdą. .. :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Genek, zrzuciłam dwa kilogramy!

- Nie zapomnij spuścić wody!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

- Co robi kobieta po stosunku?

- Przeszkadza.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wojtek (żonaty od 11 lat) - Od lat kocham te samą kobietę. Żona mnie zabije, jak się dowie!

>

Zbyszek (żonaty od 23 lat) - Mamy z żoną sposób na szczęśliwe pożycie małżeńskie. Dwa razy w tygodniu idziemy do przytulnej restauracji, trochę wina, dobre jedzenie... Żona chodzi we wtorki, a ja w piątki.

>

Henryk (żonaty od 17 lat) - Ktoś mi ukradł wszystkie karty kredytowe, ale nie zamierzam zgłosić tego na policje. Złodziej wydaje mniej niż moja żona.

>

Mirek (żonaty od 12 lat) - Wszędzie zabieram moją żonę, ale Ona zawsze znajduje drogę powrotną.

>

Jurek (żonaty od 29 lat) - Zapytałem żonę: "Gdzie chciałaby pójść na naszą rocznicę?" Ona na to: "Gdzieś, gdzie jeszcze nie byłam". Więc odpowiadam: "Może do kuchni?"

>

Piotrek (żonaty od 3 miesięcy) - Zawsze trzymamy się za ręce. Jak puszczę, to zaraz robi zakupy.

>

Michał (żonaty od 21 lat) - Żona ma elektryczną sokowirówkę, elektryczny toster, elektryczny piecyk do chleba. Kiedyś powiedziała, że ma tyle gadżetów, że nie ma gdzie usiąść. Może jej kupić krzesło elektryczne...

>

Leon (żonaty od 11 lat) - Dostaliśmy z żoną pokój z łóżkiem wodnym w hotelu. Żona nazwala go Morzem Martwym.

>

Władek (żonaty......, zdziwiony, że kobiety tak długo żyją) - Żona zrobiła sobie maseczkę błotną i wyglądała świetnie przez dwa dni. Potem błoto odpadło...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rodzina siedzi przy stole.

Mały Jasiu pyta się taty:

- Tatusiu dlaczego ożeniłeś się z mamą?

Tata odkłada widelec i patrząc na żonę mówi:

- Widzisz, nawet dziecko tego nie rozumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelnerka przynosi zamówione pączki. Siedzący przy stoliku dziękuje:

- Całuję rączki za te dwa pączki.

Po chwili kelnerka przynosi ciastka i słyszy od uprzejmego klienta:

- Za te ciasteczka całuję w usteczka.

Słysząc to, jakiś gość podpowiada:

- Zamów pan jeszcze zupę ÔÇŽ albo zupeczkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wakacji z Tajlandii.

Mało brakowało, a przespałbym się z transwestytą!

Wyglądał jak kobieta, pachniał jak kobieta, mówił jak kobieta, całował jak kobieta.

Dopiero, kiedy zajeżdżaliśmy do jego mieszkania i zaparkował równolegle za pierwszym podejściem,

zdałem sobie sprawę, że coś tu nie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAGADKA!!!

 

Był sobie idealny mężczyzna i idealna kobieta. Pewnego dnia

spotkali się i zostali parą, a że ich związek był idealny, pobrali się.

Ślub był oczywiście idealny. A ich wspólne życie było naturalnie

tak samo idealne.

W zaśnieżony, wietrzny wieczór Wigilijny, ta idealna para jechała

samochodem po krętej drodze, gdy nagle zauważyła kogoś na poboczu,

kto prawdopodobnie złapał gumę. W związku z tym, że byli idealną parą,

zatrzymali się, żeby pomóc. To był Mikołaj z ogromnym worem

prezentów. Nie chcąc rozczarować dzieci oczekujących na prezenty,

idealna para zaprosiła Mikołaja, z ogromnym worem prezentów do swojego samochodu. I szybko zajęli się rozwożeniem upominków. Na nieszczęście coraz

bardziej pogarszały się (i tak już ciężkie) warunki drogowe i niestety doszło do wypadku.

 

Tylko jedna z tych trzech osób przeżyła. Kto?

Zastanów się najpierw, a dopiero potem przejdź niżej ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Przeżyła idealna kobieta. Ona była jedyną osobą, która naprawdę istnieje.

Każdy wie, że Mikołaja nie ma, a idealnego mężczyzny tym bardziej.

 

Dla kobiet ten tekst tu się kończy!!!

Panowie proszę czytać dalej.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Jeśli Mikołaj nie istnieje i idealny mężczyzna też nie, to za kierownicą

musiała siedzieć idealna kobieta. Co wyjaśnia, dlaczego doszło do wypadku.

A tak w ogóle jeśli jesteś kobietą i właśnie to czytasz (pomimo, że miałaś

skończyć parę linijek wyżej), udowodniłaś coś jeszcze:

 

KOBIETY NIGDY, NIGDY, NIGDY!!! NIE ROBIĄ TEGO, CO IM SIĘ POWIE!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.