Skocz do zawartości

Targi Kraków


mirekm3

Rekomendowane odpowiedzi

Duża oferta kamperow z wypozyczalni - do wypozyczenia i do kupna. Przyczep moim zdaniem malo. Najwicej 3 szt. bustnera, 1 hobby, 1 wilk, 1 niewiadowka. Z rozmow wynikalo ze wszystkie z wyprzedazy posezonowej. Ogolnie w 1 godzine oblecialem wszystko lacznie z kamperami zlotowymi. Targi bardziej nastawione na wypozyczajacych kampery - a jak sie trafi kupujacy to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża oferta kamperow z wypozyczalni - do wypozyczenia i do kupna. Przyczep moim zdaniem malo. Najwicej 3 szt. bustnera, 1 hobby, 1 wilk, 1 niewiadowka. Z rozmow wynikalo ze wszystkie z wyprzedazy posezonowej. Ogolnie w 1 godzine oblecialem wszystko lacznie z kamperami zlotowymi. Targi bardziej nastawione na wypozyczajacych kampery - a jak sie trafi kupujacy to super.

 

ja też odniosłem takie wrażenie, jadąc od strony Oświęcimia wpadłem w korek...w dwie godzinki 1,5 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj przed zamknięciem jeszcze obskoczyłem targi na szybko, oferta podobna jak co roku, więc dla mnie nie było niespodzianki.

 

z ciekawszych rzeczy - łóżko opuszczane nad podkową w przyczepce buerster, dla mnie nowe rozwiązanie :)

reszta std, rolety, ogrzewanie, kilka przyczepek, kamperów, sporo z wypożyczalni

w godzinkę można było oblecieć całe targi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezwany do odpowiedzi napiszę parę słów :-).

Największe wrażenie na mnie tak samo wywarło opuszczane na pilota łóżko nad siedziskami w Buerstnerze (konrad_b - masz rację najciekawsza rzecz - super :-).

Ogólnie targi wyglądały jak wszystkie targi w Krakowie - reklama większa od całej imprezy. Ale dla chcącego np zaopatrzyć się w katalogi w dowolnych ilościach i pooglądania 5-6 nowych przyczepek (tzw. onanizm sprzętowy :-)) to myślę, że OK. Buerstner rządzi bo pokazał 3 przyczepy, w tym jedną prawie nową - pełny wypas, np lodówka 145 l.

Większy Niewiadów pokazywany na targach jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu, można według mnie lepiej dopracować szczegóły.

 

Jaki potencjał rynku takie targi. Poza tym pogoda dopisała, więc zawsze świat ładniej wygląda w pełnym słońcu.

Widziałem, że sporo osób wykupywało po "targowych" cenach akcesoria w jednej z firm z Chorzowa :-) były poprzeceniane stoliki, fotele, szafki i inne tym podobne akcesoria z rabatami około 20-30%.

Największy był przegląd pod kątem używanych do sprzedaży i do wypożyczenia kamperów.

Nie wiem jakie są proporcje w Polsce :-), ale z targów wynika że kamperowców jest 5 razy więcej niż ludzi z przyczepkami.

Widać dobre przygotowanie i zorganizowanie Camper-Teamu, licznie występującego i widocznego na targach.

Poza targami Kraków, jak zawsze przytłoczył mnie ilością ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy mamy podobne wrażenia..., to opuszczane łóżko nie wywarło na mnie wrażenia, bo ta cepka była już na targach w Katowicach :) ale Twoje określenie "onanizm sprzętowy" bardzo tu pasuje. Pozdrawiam. Jak wrócę z Warszawy to zdam relację z targów For Camp i postaram się wstawić dużo zdjątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobało.

Nie była to dla mnie nowość, ale dla ludzi, którzy zastanawiają się nad taką formą wypoczynku to super sprawa. Można do woli poszperać po przyczepach, posiedzieć, zobaczyć, że to kawałeczek mieszkania i że da się w tym żyć i wypoczywać. Szkoda tylko, że przedsionków jeszcze nie zamontowano do przyczep, wtedy byłby już wypas na całego.

Oczywiście mam swoją przyczepę i z nią wypoczywam, więc troszkę inaczej odbieram takie targi czy wystawy. Ale chętnie przeskakiwałem z kampera na kamper, bo taki pojazd mi się marzy i może kiedyś w przyszłości ... :)

Ale dla ludzi, którzy nie mają nic, albo wypoczywają choćby z namiotem, to takie targi ich usatysfakcynują. Pamiętam jak żonę namawiałem na kupno przyczepy. Zabrałem ją do komisu, aby pooglądała, a tam jak na złość we wszystkich przyczepach znalazła coś nie tak, coś zepsute, szwankujące. Wreszcie trafiliśmy na właściwą i teraz żona także zarażona tą formą wypoczynku. A przecież wystarczyłoby zabrać na taką wystawę i byłoby łatwiej przekonać. I tak jak mówię, szkoda że bez przedsionków, w dodatku super urządzonych, ze stołem i krzesłami, innymi szpejami, tak aby poczuć wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.