Skocz do zawartości

IX Zbiegowisko Południowców -Wrześniowy Weekend Rodzinny


Rekomendowane odpowiedzi

A to jest Jancio,identyczny zakapiór jak jego Chrzestny zwany Janbasem

Tak , jestem chrzestnym , i za rok na urodziny kupię mu samiczkę , towarzyszkę . Mesert będzie miał trzy sztuki , a niech ma , a co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy zapomniałem o najważniejszym i chciałem podziękować naszemu gospodarzowi gdyż spisał się na medal. miejsce które odwiedziliśmy było naprawdę urocze i można było skorzystać z leśnych bezdroży. gospodarz przygotował dla nas drewno na ognisko które pociął piłą na takie kawałki jakie nam odpowiadało i chciał za wszelką cenę byśmy wyjechali zadowoleni. Mieliśmy do swojej dyspozycji motorówkę ale jakoś nie znalazł się chętny, no i ta cisza która była zakłócana tylko przez zespół Dżem i U2 który przygrywał nam przy naszych nocnych biesiadach.

Prosił bym kolegów o wyrażenie swojej opinii co do tego miejsca bo moim zdaniem jest warte polecenia i obalenia mitów o tym zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym kolegów o wyrażenie swojej opinii co do tego miejsca bo moim zdaniem jest warte polecenia i obalenia mitów o tym zbiorniku.

 

o jakie mity chodzi :ok:

 

Miejsce jest bardzo fajne, dobry dojazd, myślę że nawet po deszczu - piasek i kamienista droga,

podłoże na samym polu też wygląda na chłonne - piasek

więc nie ma tego co np w Gackach, trochę deszczu i problem z wyjazdem

 

Niestety pole dla tzw twardzieli - z luksusów to tylko kran z wodą, gniazdko i wychodek :)

za to cena, rewelacja ja za weekend zapłaciłem 25zł (os, przyczepa, prąd, x2)

 

Nie wiem jak w sezonie (podobno luzy), ale trzeba się liczyć, że na samym jeziorze jest spory ruch motorówek i skuterów, teraz we wrześniu było pusto, cicho i spokojnie :ok:

pewnie podobnie jest wiosną - maj/czerwiec

 

jesienią to istny raj dla grzybiarzy, zresztą widać na fotach, dodam że zbieranie nie trwało długo, godzinka chodzenia i pełno grzybów :)

 

w pobliżu jest sklep, a w promieniu 20km kilka atrakcji do zwiedzenia (Szydłów, Kurozwęki, Krzyżtopór itd) :ok:

 

w sumie fajne miejsca na kilkudniowy wypad :ok:

 

podejście właściciela też jest :) , to o czym już pisał Rafał, drewno na ognisko, motorówka i takie ogólnie pozytywne podejście do klienta :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan obowiązkowo musi byc w Szczawnicy. Kto przywiezie przesyłke od teścia?

Przesyłka ,przesyłką,a kto przywiezie wielkiego oscypa na grilla? a do oscypa dopalacza :ok: Pasuje napisać kilka słów o tym polu.Podstawowa sprawa-podłoże pod trawnikiem piaszczyste,nie ma błota po deszczu.Właściciel bardzo miły i uczynny.Niestety jest to miejsce dla karawaningowców samowystarczalnych.Z zaplecza socjalnego są 2 sławojki,kran z wodą i możliwość podłączenia do prądu.Nie ma umywalek,pryszniców.Jeżeli ktoś tego nie potrzebuje to miejsce bardzo urokliwe.Dodam jeszcze że za 3 dni zapłaciłem z prądem 35 złotych.Dodatkowo miejsce jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolic.Moczykije mogą się wyżywac na rybach , grzybiarze mają 50 metrow do lasu.Miejsce warte odwiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , jak piszą poprzednicy , pole skromne ,ale miejsce urokliwe , warto tam zaglądać .

Jest to miejsce dla mniej wymagających. Właściciel bardzo w porządku , ale jego towarzyszki jeszcze bardziej. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.