Skocz do zawartości

Góral znowu pokazał !!!


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, też oglądaliśmy całą walkę- ciosy Adamka padały najwyżej na klatę Kliczki....Szacun dla Adamka, że nie pękał do końca....Ale Kliczko faktycznie jest wielki...i nie tylko w sensie fizycznym, ale po prostu umie się bić,jego ciosy były przemyślane.

Edytowane przez golab (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na biografię Kliczków trzeba im przyznać klasę w końcu "doktory" ..."Myślę, że skoro Władimir jest teraz nazywany "Dr. Steelhammer" warto przynajmniej wspomnieć jak do tego doszło. Witalij był pierwszy, jego praca doktorska została opublikowana w Kijowie w 1999 r. Temat pracy: "Teoria i metodyka selekcji zawodników do boksu wysoko kwalifikowanego". Recenzentami byli K. Sachnovski i G. Lozkin. Całość zawiera 74 strony i 49 pozycji bibliograficznych. Praca Władimira nosiła tytuł "Wielostopniowa kontrola treningu sprawności fizycznej w boksie". Jej recenzentami byli L. Sergujenko i K. Sachnovski. Zawiera 68 stron i 37 pozycji bibliograficznych...." (cytat z bokserorg)

a co do walki- praw fizyki nie da się oszukać większa masa, dłuższe ramię i widoczne były efekty. Przegrał z niekwestionowanym mistrzem. W tym przypadku samo serce do walki to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek może sobie poboksować - co najwyżej - na krajowym podwórku bo na skalę światową jest cienki. Albo do MMA, do Pudziana, może da sobie radę z Neymanem ? :niewiem:

 

 

 

 

 

Cytat z Wikipedii:

Tomasz Adamek (ur. 1 grudnia 1976 r. w Żywcu) – polski pięściarz, były zawodowy mistrz świata organizacji IBF i IBO w kategorii juniorciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej, medalista mistrzostw Europy amatorów, międzynarodowy mistrz Polski. Zdobywca 2. miejsca w 2005 i 4. w 2006 roku w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski. Założyciel klubu sportowego KS Cios-Adamek w Gilowicach.

 

Jest pierwszym Polakiem, który zdobył "Muhammad Ali Giant Athlete Award", nagrodę imienia Muhammada Alego za wybitne osiągnięcia sportowe i postawę poza ringiem, a także The Ring championship belt Ôłĺ pas mistrzowski magazynu The Ring[1].

 

 

Jeśli to uważasz za nic to dla mnie brakuje skali by ciebie zaszeregować do jakiejkolwiek grupy społecznej. Szanować taki pogląd??? Kpiny!!! Brak słów :oslabiony::czerwona:

 

 

 

Adamka podziwiam! Nie słyszałem o drugim pięściarzu, który próbowałby sił w 3 kategoriach wagowych!!! Przecież on w juniorciężkiej i półciężkiej jest jak Kliczkowie - nie ma przeciwników!!! A to, że odważył się na królewską kategorię to tylko człowieka podziwiać - prawdziwy sportowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie z tym podziwianiem to może nie do końca jest tak, Adamek poprostu przesadził, raczej nie jest to odwaga tylko chęć zdobycia mistrzostwa i troszku przecenianie swoich możliwości.Niestety sprawa nierealna jak widzieliście Adamek dostawał non stop.

Oglądając to tylko od 5 rundy mam wrażenie ,że przy kontrakcie umówili sie,że Adamek nie wyląduje na OIOM i dlatego tylko nokaut techniczny, nie mam nic do naszego ale tak to wyglądało .Pisanie długości ramion nie ma sensu bo Kliczko sobie ich nie wydłużył po kontrakcie Adamek wiedział w co się pakuje.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie warto oceniać sportowców swoją miarką. To nie jest odwaga, czy jakieś tam "chęci". To się nazywa ambicja i stawianie sobie wymagań, poprzeczeczek na bardzo wysokim poziomie. Czasami nawet zbyt wysokim.

Adamek chciał spróbować - spróbował. Walczył walecznie i dobrze. Fizyki nie dało się oszukać. Może dodatkowo zabrakło siły, techniki etc.

Ale pamiętajmy, że Kliczko to nie pierwszy lepszy "kolarz", tyko absolutny mistrz. Pokonywał bokserów równych i większych od siebie.

A nasz Tomek również ma na swoim koncie zwycięstwa w kategorii królewskiej. Czy z olbrzymami większymi od siebie też sobie radził.

 

Ciekawy jestem co będzie dalej. Chętnie bym zobaczył jak Tomek rozbija Hay'a - za obraźliwe słowa "polski głupek".

Szacunek przeciwnikowi się należy. Ale Hay nie wie co to znaczy,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( ... )

 

Ciekawy jestem co będzie dalej. Chętnie bym zobaczył jak Tomek rozbija Hay'a - za obraźliwe słowa "polski głupek".

Szacunek przeciwnikowi się należy. Ale Hay nie wie co to znaczy,,,,

 

 

 

w zdecydowanej większości takie wypowiedzi to tylko gra pozorów, element gry " na nerwach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek chciał spróbować - spróbował. Walczył walecznie i dobrze. Fizyki nie dało się oszukać. Może dodatkowo zabrakło siły, techniki etc.

 

Grześku jakoś mi się to kłóci :-]

 

IMO Adamek walczył marnie i chyba tylko $$$ zawdzięcza że Kliczko nie skończył dużo wcześniej :niewiem: (dłuższa walka = większa kasa z reklam itd)

nie wiem na ile wypowiedź Kliczki jest prawdziwa, ale powiedział że dostał 2razy ? z czego żaden cios nie był dla niego odczuwalny ... dla porównania Adamek zebrał 230 parę :look:

 

nie oglądam boksu na co dzień, ale oglądając walkę wydawało mi się że Adamek nie miał pomysłu na pokonanie Kliczki,

gdzieś słyszałem, że nie może dać się zepchnąć do defensywy ... a dokładnie to zrobił :hmm:

widział na co się porywa - wzrost i zasięg ramion ...

 

Faktycznie, trza Mu oddać szacunek że próbował, że wytrzymał te 10rund i nie uciekł jak taki jeden :-]

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.