Skocz do zawartości

kemping Bechotek Brodnica


Lanselot

Rekomendowane odpowiedzi

Odbywal sie tam zlot 2 lata temu...bardzo urokliwe miejsce...nad samym jeziorem itd...lasy wokol...jeziorko sielanka ;()) ale kemping typowo PRL. Przylacza pradu wygladaly slabo ale dzialaly z tego co wiem...nie wiem jak z cenami bo bylismy z zona w odwiedzinach raptem pare godzin i bez przyczepy...ale reszta starej gwardii moze sie wypowiedziec...tak czy siak miejsce bardzo fajne...dojazd do kempingu troszke taki sobie bo drozka przez las i dziurawa mocno ale da rade ;(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, cóż może stara gwardia coś doda, za PRL to ja tam nawet byłem, ale nie pamiętam za bardzo , za to moi rodzice twierdzą że tam był "wspaniale", tyle że oni wtedy mieli po 30-pare lat, więc im wszędzi było wspaniale ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ośrodek należy dalej chyba do PTTK (stanica wodna). Miejsce na odpoczynek całkiem fajne, właśnie wróciłem z wekendowego wypadu. Kąpielisko z ratownikiem (to na plus) i wyznaczonym miejscem dla dzieci do kąpania, wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych. Spory plac zabaw dla dzieci. Wynaczone miejsce na ognisko, pole do gry w siatke. W tym roku pojawiła sie baza nurkowa i widziałem możliwość wypożyczenia quada. Na miejscu sklepik w którym mozna zrobic zakupy więc nie trzeba jeżdzić jak zabraknie ;( czy chlebka. Dla mnie minusem jest tylko toaleta i prysznic ponieważ nie mam w swojej budce, zmuszeni byliśmy kożystać z tych które tam są. Ceny jak najbardziej przystępne. Jeśli Ci sie nie spodoba zawsze mozna znaleść jakiś ośrodek w pobliżu naprzykład ten jest połozony zaraz za tą stanicą http://www.bachotek.pl/ "stepol" i tam chyba był IV zlot ale nie byłem więc sie nie wypowiadam. W ten wekend było bardzo mało namiotów i budek więc z miescem nie było problemu, sporo miescowych przyjeżdza tylko na plaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze kris_w6, w PTTKu jest fajny pomost i baza ale niestety toalety są tragiczne.

W Stepolu toalety są takie w sumie jak powinny być - czyste, całkiem nowe i nie budzą strachu ani obrzydzenia. Stepol jak i PTTK ceny dwa lata temu miały na identycznym poziomie.

 

Bliżej Warszawy to w Szczutowie masz pole namiotowe. Kiedyś praktycznie bez bazy sanitarnej - teraz miało się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tak naprawde najbliżej to znalazłem kemping nad pilicą Sielanka, ale tam rzeka , a z dzieciakami to jednak jeziorko mile widziane

 

[ Dodano: Pon 02 Sie, 2010 15:21 ]

a co do szczutowa zajrzałem na stronke i mają bardzo przyzwoite kontenery sanitarne ;( , dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.