Skocz do zawartości

Zbiornik na nieczystości


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja mam 25 metrów węża , podłączam go do odpływów nieczystości i bezpośrednio leci do kratki ściekowej ,

 

 

a jak nie ma kratki w odległości 25m??? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsat - ja bym zastanowił się nad redukcją do jednego kanału odpływowego. Mniejszy problem. Albo załóż takie gumy jak u mnie - wtedy te przewody nie będą wypadać.

 

założyłem wąż od pralki -nowy- więc guma jeszcze nie sparciała, jeden kanał odpływowy?...... czyli modyfikacja w przyczepie?

 

arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko to pokazanego rozwiązania - a co z odpowietrzeniem? Bez tego chyba po pewnym stopniu napełnienia zbiornik przestanie przyjmować ścieki albo bedzie zdrowo bulgotac przy zlewaniu??

Pozdrawiam

Szczegóły zbiornika Fizyka ;-)

Zbiornik oraz pozostałe elementy: redukcja, korek, i kolanko. Zbiornik z wyciętym otworem.

post-2768-0-52337100-1304109453_thumb.jpg

Zbiornik z zatkanym koreczkiem.

post-2768-0-76850400-1304109558_thumb.jpg

Zbiornik zamontowany pod budką.

post-2768-0-35673900-1304109651_thumb.jpg

 

I jeszcze jedno - czy macie w instalacji układ syfonowy - bo inaczej to chyba może smierdzieć ze zbiornika?

Szczegóły zbiornika Fizyka ;-)

Zbiornik oraz pozostałe elementy: redukcja, korek, i kolanko. Zbiornik z wyciętym otworem.

post-2768-0-52337100-1304109453_thumb.jpg

Zbiornik z zatkanym koreczkiem.

post-2768-0-76850400-1304109558_thumb.jpg

Zbiornik zamontowany pod budką.

post-2768-0-35673900-1304109651_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsat - nie modyfikacja w przyczepce, tylko pod nią. na stałe połączyć te 3 krućce rurkami i jeden kierować do pojemnija.

Kubryk - przecież powszechnie sprzedawane pojemniki na wodę szarą też nie mają syfonu. Oczywiście, można coś pomyśleć. Może, rura od pralki poprowadzona pod uchwytem będzie pełniła rolę syfonu?

Co do otworu odpowietrzającego - faktycznie warto wyciąć jeszcze jeden otworek. Ale to żaden problem. Kolejny otworek około 2 cm plus korek do zamykania na czas transportu wody do zrzutu.

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem taki patent jak na zdjęciu.

Wąż od pralki,kolano 32mm.redukcja gumowa (wszystko ładnie pasuje).Wężyk można podwiesić to będzie ala syfon.

Tylko jeszcze otwór z boku baniaka i korek co by się nie ulało w klapki w czasie noszenia do zlewni.:tuptup:

post-2094-0-39529200-1305030947_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.