Skocz do zawartości

Zaczynam chodzic na silownie.


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takie PW

 

Ja mam 3,5 roku ale zastanawiam się kolego ile masz TY piszesz o tchórzostwie i takich tak innych bzdurach .... a odwagi nie masz napisać w awatarze skąd jesteś ???? Dużo jeżdzę po kraju napisz gdzie a spotlkamy się i podyskutujemy o odwadze cywilnej .... :)

 

To, na co sie umawiamy - na piesci, pistolety gazowe, kto szybciej autem, maczugi?

 

Ale dlaczego zaraz kolego, wrogami jestesmy przeciez...

 

:)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, na co sie umawiamy - na piesci, pistolety gazowe, kto szybciej autem, maczugi?

 

Myślałem że na argumenty ...ale skoro ich nie masz to wybieraj .... :)

Piszesz kolego o odwadze .... o tchórzostwie ... mocno piszesz to po co Ci siłownia .... i tak jesteś mocny .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, jakby to lagodnie powiedziec, zapraszam na piwo, wszedles miedzy inne troche wrony a kraczesz jakbys byl krukiem, po prostu na naszym forum jest troche inaczej niz na Waszym. czy to zle?

Oba fora sa naprawde fajowe i warte uczestniczenia, a ze sa rozne zdania to chyba jest normalne i dobrze, ze tego doczekalismy.

 

Jesli Ciebie urazilem to PRZEPRASZAM, ale NAPRAWDE u nas jak sa wazne sprawy to piszemy tak, zeby WSZYSCY to wiedzieli, no tak jest po prostu, to co mam powiedziec jeszcze?

 

Jesli jako Gosc poczules sie zniewazony, to naprawde sorry, moze mnie faktycznie ponioslo w trakcie dyskusji.

Jestem z Warszawy, z zoliborskich przedwojennych podworek, pewnie czesto tamtedy przejezdzasz, mam tez stare bokserskie rekawice, moze sie okaza niepotrzebne, ale juz chyba wszystkie argumenty zostaly wypowiedziane.

 

To co - zgoda czy wojna?

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ważnego nie poszło kolego na PW ... poszło to czym tego forum zaśmiecać nie chciałem .... bo nie zamęt był celem tematu i jasno to pisałem ...

 

:):):)

 

Dla mnie nie ma tematu ... :) a podyskutować możemy zawsze ... :)

 

PS

Ty z żoliborza ja z pragi ...teraz z Wołomina ... żoliborski i wolski epizod w życiu tez miałem ...

zgoda buduje niezgoda rujnuje ... ;)

Jak można budować to po co psuć .... ;):):):);):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to SUPER, nie miej urazu, jestesmy ziomami, Praga prawdziwa Warszawa jest, tak jak moj Zoliborek kochany.

 

Jak kiedys bede jechal na jakis wyjazd weekendowy to puszcze Tobie PW i zapraszam razem, bo blisko masz!

 

Wywiesimy obie flagi.

 

Dziekuje i jeszcze raz przepraszam za niezbyt madre uwagi.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, nie wpadne, nie lubie za duzych zlotow, mowie jak jest, bez cukrowania ale jakbys jechal tak jakos sam, nie mial gdzie, albo we dwa kampery i ze dwie przyczepy, no to ja moge...

Wtedy pisz.

 

Pozdrawiam, dobrze, ze sie dogadalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Nic ważnego nie poszło kolego na PW ... poszło to czym tego forum zaśmiecać nie chciałem .... bo nie zamęt był celem tematu i jasno to pisałem ...

 

Każdą swoją myśl możesz pisać na Forum śmiało, żeby szczerze i jasno było, ale także możesz otrzymać szczere odpowiedzi. Jeśli będzie nie tak to posprzątam, tym się tu zajmuje. Czasami ponoszą emocję, chociaż od rzucenia palenia już 2 lata minęło, więc i spokój ducha powoli przychodzi. Z jednym Cię podziwiam, pomimo, że dyskusja była ostra to nie wylogowałeś się i nie zniknąłeś, wręcz przeciwnie tylko chętnie z Jackiem (naszym planerem wspaniałych podróży) porozmawiałeś. Myślę, że tak naprawdę chcemy tego samego, tylko trochę w innych wydaniach, a na pewno chcemy zwiedzić wiele miejsc i tak naprawdę to oto chodzi. Może i mnie czasami się coś wyrwie, nie noś urazy.

Jacku, Tobie też bardzo dziękuje, że wziąłeś udział w dyskusji, może zbyt ostro, ale szczerze, bardzo mi Ciebie brakowało podczas tej przerwy. Wasza, Koledzy reakcja powinna być przykładem, jak można się bić o jedne rzeczy, a wspólnie kochać inne.

 

:)

 

Gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak naprawdę chcemy tego samego, tylko trochę w innych wydaniach, a na pewno chcemy zwiedzić wiele miejsc i tak naprawdę to oto chodzi. Może i mnie czasami się coś wyrwie, nie noś urazy.

 

:) ... Tylko dzieci noszą urazę dyskusje i polemiki mają to do siebie że raz potrafimy kogoś do swoich racji przekonać czasem on nas a innym razem nie i tak powinno chyba być...

Zawsze mówię to co myślę wiem że to czasem niewygodne ale tak mam ... :)

To że się nie zgadzamy nie znaczy że już tu nie będę bywał bo to byłaby dziecinada .....

Pewnie jeszcze parę razy Wam troszkę humor poprawię albo krwi napsuję ... :)

 

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dogadałem z kolegą roger niestety na pw bo wątek był już może i na szczęscie zamknięty wyjaśniłem przeprosiłem zostaliśmy kolegami roger,jacek l, :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się o Jacka martwię ....bo jak przestał wzwiazku z tym na siłownie chodzić to na zdrowiu podupadnie ..... :):):):)

 

PS

Jacku może następna runda żebyś miał motywację ... ?

:niewiem::):):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.